Djatihout, met uitgebreid snijwerk van draken en figuren, h. 52 x b. 94 x d. 44 cm.
Verkocht voor € 100
In eikenhouten kast, uurwerk met wekkerfunctie, kap bekroond door bazuinspelende engelen en atlas, h. 142 cm.
Verkocht voor € 50
Mahoniehout, rijkgesneden rugleuning, stoffen bekleding met Franse Leliemotieven (defecten).
Verkocht voor € 40
Okerkleurig marmer met vergulde bronzen monturen, bekroond door een adelaar, h. 64 cm.
Verkocht voor € 260
Asbak gedragen door paardjes, vaasje met nimfendecor en laag vaasje met decor van putti, naar Art deco Schlevogt voorbeeld, Tsjechië, h. 8-13 cm (asbak met minieme chipjes).
Verkocht voor € 100
Blik, l. locomotief: 20.5 cm, h. kassa: 15.5 cm.
Verkocht voor € 15
Wortelnoten fineer, voorzien van intarsia van diverse houtsoorten, met koperen galerijrand, h. 74 x b. 43 x d. 34 cm.
Verkocht voor € 60
Messing, in de vorm van gecanneleerde zuilen met Korinthische kapitelen, voorzien van lauwerkansmotieven, h. 50 cm.
Verkocht voor € 80
Uit diverse houtsoorten vervaardigd, voorzien van goudkleurig messing appliques, h. 83 x b. 60 x d. 30 cm.
Verkocht voor € 60
De rijkgestoken leuningen uitlopend in leeuwenkoppen, voorzien van bruinleren bekleding.
Verkocht voor € 100
Mahoniefineer, gecontourneerde deuren met gefacetteerde glazen ruiten, bekroond door een gestoken kuif, voorzien van spiegel achterwand en verlichting, h. 195 x b. 89x d. 45cm.
Verkocht voor € 400
Blauwwit aardewerk in crèmekleurig houten lijstje, 16 x 16 cm.
Verkocht voor € 20
Eikenhout, met gevlochten haar, hand aan achterzijde en vergezeld door een hondje, h. 55 cm.
Verkocht voor € 60
Koperlegering, naar Auguste Moreau, h. 70 cm (marmer los en voet defect).
Verkocht voor € 110
Ruitgeslepen, bestaande uit 2 coupes (1 met chip en mist deksel), een kaasstolp met zilveren montuur en 2 likeurflacons.
Verkocht voor € 70
Brons, op houten met latoenkoper bekleden affuiten, naar 17e-eeuws voorbeeld, l. 26.5 cm (excl. affuit).
Verkocht voor € 80
Geelkoper, 12-armig, h. 90 en ø 95 cm (2 armen enigszins verbogen).
Verkocht voor € 150
Polychroom en verguld porselein, w.o. 2 inktstellen met schaak- en kaartgeszelschap als deksel, o.a. Sandizell en Gerold, h. 10-18 cm.
Verkocht voor € 50
Messing, het inktstel met Neorenaissance decor van putti en florale motieven, met brievenhouder en -opener, het pièce de mileu met oosters reliëfdecor, h. 20 en 26 cm.
Verkocht voor € 45
Goudgeschilderd koper, bekroond door een dubbele adelaar, ø 84 cm.
Verkocht voor € 30
Aangeschaft bij Musikhaus Hanseat, Bremen.
Verkocht voor € 40