Kavels per pagina:

Lotnummer 870

Georges van der Straeten (1856-1928), buste van een jonge vrouw.

Brons, op marmeren voetstuk, h. 20.5 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 871

Een coulissentafel, Holland, naar 19e eeuws voorbeeld

Mahoniefineer met biesintarasia, ovaal blad rustend op taps toelopende poten afgezet met messing doppen, inclusief twee originele tussenbladen, h. 75 cm, bladmaat ingeschoven: 173 x 114 cm, bladmaat uitgeschoven: 294 x 114 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 872

Een serie van zes eetkamerstoelen, Holland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout, met lichtgroen/beige bekleding.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 873

Een schrijfmeubel met opstand

Eikenhout, bovengedeelte met twee deurtjes waarachter legplanken, interieur met vakjes en laadjes, klep voorzien van gesneden leeuwmotief, h. 201 x b. 61 x d. 31 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 874

Een buste van halfontblote vrouw, Italië 20e eeuw

Witmarmer, rustend op antracietgeschilderde houten sokkel, totale hoogte 135 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 875

Een wagenschot, Holland anno 1875

Eikenhout, voorzien van snijwerk o.a. met paardmotieven en smeedijzeren letters CBM en JC, h. 50 b. 110 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 876

Een kist (cassone), Italië 17e eeuw

Notenhout, voorzien van floraal snijwerk, origineel smeedijzeren beslag, rustend op klauwpoten, h. 59 x b. 164 x d. 61 cm.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 877

Een salontafel, Frankrijk 19e eeuw

Notenhout, voorzien van drie laden met smeedijzeren hengsels, h. 52, bladmaat 169 x 75 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 878

Een consoletafel, naar 18e eeuws Oostenrijks/Italiaans voorbeeld

Polychroom beschilderd, h. 80 x b. 131 x d. 43 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 879

Een comtoise, Bladier père à Lever, Frankrijk 19e eeuw

Latoenkoperen omlijsting, met harpslinger.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 880

Een theetafel, Chippendale-stijl

Wortenotenfineer, met lade, h. 70 x b. 74 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 881

Een Perzische loper

Handgeknoopt, 388 x 85 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 882

Een Perzisch kleed

Handgeknoopt, 200 x 103 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 883

Een Perzisch kleed

Handgeknoopt, 137 x 102 cm (sleets).

Verkocht voor € 260

Lotnummer 884

Een Perzisch kleed

Handgeknoopt, 190 x 140 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 885

Een Perzisch kleed

Handgeknoopt, 201 x 140 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 886

Een oude kassa, Holland 1e helft 20e eeuw

N.V. Nationaal Kasregisters v/h Cordh. van Erk, Amsterdam

Verkocht voor € 120

Lotnummer 887

Vijf Evans tafelaanstekers

W.o. geëmailleerde exemplaren, w.o. 2 in de vorm van een ananas en een peer, h. 5.5-13 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 888

Een ei-vormige Evans tafelaansteker, ca. 1940

Deels hout, bekroond door een adelaar, h. 15 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 889

Een schouwombouw, Louis XVI-stijl

Bronskleurig gepatineerd metaal met opgelegde messing appliques, h. 82 x 96 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 890

Een Chippendale-stijl mimiset

Wortenotenhout, 3-delig, h. 43 - 51 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 891

Een hartvormige Yves Saint Laurent poederdoos, jaren '80

Goudkleurig, bezet met blauwglazen stenen, "Jewel powder," in originele verpakking, 6.5 x 6.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 892

Een serie van vier Amsterdamse school eetkamerstoelen, ca. 1925

Eikenhout, poten verbonden door regels, zittingen voorzien van groene stoffen bekleding.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 893

Een theekastje, Holland ca. 1910

Eikenhout, beglaasd, met afneembaar dienblad, h. 77 x b. 62 x d. 40 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 894

Een warmtelamp, Philips ca. 1950

(Verchroomd) metaal, met timer, in hoogte verstelbaar, max. h. 162 cm.

Verkocht voor € 25

Kavels per pagina: