Brons, op marmeren voetstuk, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 190
Mahoniefineer met biesintarasia, ovaal blad rustend op taps toelopende poten afgezet met messing doppen, inclusief twee originele tussenbladen, h. 75 cm, bladmaat ingeschoven: 173 x 114 cm, bladmaat uitgeschoven: 294 x 114 cm.
Verkocht voor € 550
Mahoniehout, met lichtgroen/beige bekleding.
Verkocht voor € 460
Eikenhout, bovengedeelte met twee deurtjes waarachter legplanken, interieur met vakjes en laadjes, klep voorzien van gesneden leeuwmotief, h. 201 x b. 61 x d. 31 cm.
Verkocht voor € 140
Witmarmer, rustend op antracietgeschilderde houten sokkel, totale hoogte 135 cm.
Verkocht voor € 420
Eikenhout, voorzien van snijwerk o.a. met paardmotieven en smeedijzeren letters CBM en JC, h. 50 b. 110 cm.
Verkocht voor € 70
Notenhout, voorzien van floraal snijwerk, origineel smeedijzeren beslag, rustend op klauwpoten, h. 59 x b. 164 x d. 61 cm.
Verkocht voor € 480
Notenhout, voorzien van drie laden met smeedijzeren hengsels, h. 52, bladmaat 169 x 75 cm.
Verkocht voor € 120
Polychroom beschilderd, h. 80 x b. 131 x d. 43 cm.
Verkocht voor € 320
Latoenkoperen omlijsting, met harpslinger.
Verkocht voor € 40
Wortenotenfineer, met lade, h. 70 x b. 74 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 100
Handgeknoopt, 137 x 102 cm (sleets).
Verkocht voor € 260
N.V. Nationaal Kasregisters v/h Cordh. van Erk, Amsterdam
Verkocht voor € 120
W.o. geëmailleerde exemplaren, w.o. 2 in de vorm van een ananas en een peer, h. 5.5-13 cm.
Verkocht voor € 50
Deels hout, bekroond door een adelaar, h. 15 cm.
Verkocht voor € 80
Bronskleurig gepatineerd metaal met opgelegde messing appliques, h. 82 x 96 cm.
Verkocht voor € 100
Wortenotenhout, 3-delig, h. 43 - 51 cm.
Verkocht voor € 50
Goudkleurig, bezet met blauwglazen stenen, "Jewel powder," in originele verpakking, 6.5 x 6.5 cm.
Verkocht voor € 50
Eikenhout, poten verbonden door regels, zittingen voorzien van groene stoffen bekleding.
Verkocht voor € 70
Eikenhout, beglaasd, met afneembaar dienblad, h. 77 x b. 62 x d. 40 cm.
Verkocht voor € 70
(Verchroomd) metaal, met timer, in hoogte verstelbaar, max. h. 162 cm.
Verkocht voor € 25