Kavels per pagina:

Lotnummer 843

Een bibliotheektrapje/stoeltje

Teakhout.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 844

Een beeld van elegante dame, Unterweißbach Duitsland

Porselein, h. 29 cm.

Verkocht voor € 370

Lotnummer 845

Twee schotels, de Porceleyne Fles Delft

Blauwwit aardewerk, met afbeeldingen van een ruïne, de ander met vogel en florale motieven, ø 34 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 846

Een Soester spiegel met afneembare kuif, Holland ca. 1880

Facetgeslepen glas in wortelnotenhouten lijst, 101.5 x 49.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 847

Een theekistje en een kistje, Holland 19e eeuw

Diverse houtsoorten, theekistje voorzien van inlegwerk, h. 9.5 en 12.3 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 848

Drie Meissen penningen/noodgeld, 2e kwart 20e eeuw

Biscuit porselein, in cassette.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 849

Een viool, midden 20e eeuw

In kist met strijkstok.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 850

Willem Coenraad Brouwer - een aardewerk sgrafittovaas

Deels groen geglazuurd, Leiderdorp 1910, h. 35.5 cm, gaaf en zeldzaam exemplaar.

Verkocht voor € 2200

Lotnummer 851

Een beeld van vrouwe Justitia

Koperlegering, staand op slang, met zwaard en weegschaal, h. 159 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 852

Een paneel met het wapen van Nederland, 20e eeuw

Polychroom beschilderd, met spreuk "Je Maintiendrai, " 145 x 145 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 853

Een paar penkandelaars, 2e helft 17e eeuw

Messing, met knopen in de stam, h. 17 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 854

Een groen gemarmerde butte, Hindeloopen, 19e eeuw

Spaan, met initalen U.H.H., l. 34 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 855

Een 6-lichts hangkroon

Goudkleurig metaal, h. ex. ketting 54 en ø 55 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 856

Een detail uit een Siciliaans wapenschot, 19e eeuw

Met polychrome scène van een ruzie in een café, l. 60 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 857

Met centraal een portret van Garibaldi en profil, geflankeerd door engelen, grijs geschilderd, l. 80 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 858

Een Friese stoelklok, Jouster Klokkenmakerij ca. 1990

Zgn. Jouster stoelklok, met wekkerfunctie en maanstand, polychroom beschilderd met handgesneden zeemeerminnen en goudkleurig loden ornamenten, h. 63 cm, inclusief originele factuur, Fl 2750,-.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 859

Een oude schemerlamp met ecrukleurige kap.

Porselein met koper, h. 70 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 860

Een 8-armige hangkroon

Goudkleurig metaal, h. ex. ketting 57 en ø 70 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 861

Een Friese carillon kalender stoelklok, Christiaan van der Klaauw, Joure

Met maanstand, wekker, dag- en maandaanduiding en daglengte, polychroom beschilderd, geflankeerd door zeemeerminnen en met loden monturen, inclusief originele nota uit 1981, Fl 5900,-, één arm van zeemeermin gelijmd.

Verkocht voor € 1700

Lotnummer 862

Een notarisklok met Groninger dubbelkap, 19e eeuw

In eikenhouten kast met zwartgepolitoerde zuilen, wekkerfunctie, wijzerplaat met bloemenkrans, wijzerplaat en kap met figuur en landschapsschilderingen, met houten opzetstukken, l. 136 cm.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 864

Een staand horloge, Engeland 19e eeuw

In mahoniehouten kast, uurwerk met seconde- en datumaanduiding, messing wijzerplaat, h. 234 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 865

Een microscoop, Reicher, Oostenrijk 1e helft 20e eeuw

In houten behuizing, met enige toebehoren, h. 31 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 866

Een berberkleed, Marokko

Handgeknoopt, 333 x 238 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 867

Een 4-deurs, 2-laads kast, Frankrijk

Kersenhout, h. 220 x b. 140 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 869

Een paar halstoelen, Holland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout, rugleuning met gesneden S-voluten met acanthusbladeren, voorzien van grijs/ecrukleurige velours bekleding.

Verkocht voor € 90

Kavels per pagina: