Kavels per pagina:

Lotnummer 813

Vijf diverse aardewerk tegels, fregatten en een zeewezen

Holland 17e eeuw en later (restauraties).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 814

Een klein model kamferkist, 1e helft 20e eeuw

Djatihout, met gesneden voorstelling van figuren in landschap, Indonesië, h. 22 x b. 49 x d. 23 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 815

Een penantkastje, Holland ca. 1880

Mahoniefineer op eikenhout, tweedeurs waarboven lade, h. 96 x b. 109 x d. 47 cm (beschadiging op blad)

Verkocht voor € 50

Lotnummer 817

Een hexagonale hallantaarn

Koper en messing met glazen ruitjes met geëtste motieven, 2-lichts, h. excl. ketting: 38 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 818

Een rijzweepje/wandelstok, Ed. Barritt, einde 19e eeuw

Met touwen handvat, l. 84 cm (handvat los).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 819

Een rijkbewerkte meerschuim pijp, einde 19e eeuw

De kop in de vorm van een vrouwenhoofd, met faux-barnsteen pijp, in passend etui, l. 15.5 cm (defectjes aan etui en pijp, gerookt).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 821

Een 5-lichts pegelhanglamp

Goudkleurig metaal, In de vorm van een gestileerde bloem, h. 30 en ø 45 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 822

Een hallantaarn

Messing met facetgeslepen ruitjes, 1-lichts, h. excl. ketting: 27 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 823

Een kavel diverse kleinoden

W.o. een zakhorloge, fijne smeedhamertjes, twee stolpjes, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 824

Een kavel diverse kleinoden

W.o. een tafelkanon, sluitgewichten, kanonskogeltje, kistje met gewichtjes, miniatuur vijzel.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 826

Twee diverse bronskleurige lampvoeten

In de vorm van gecanneleerde zuilen, h. 68 en 77 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 827

Een hallantaarn

Messing en koper met facetgeslepen ruitjes, 1-lichts, h. excl. ketting: 27 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 828

Een sculptuurpendule, Holland ca. 1880

Uurwerk in marmeren behuizing bekroond door zinklegering beeld van een zittende vrouw, h. 41 cm, beeld en voetstuk zitten los.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 829

Een opgezette eend

Op houten voetstuk, h. 36 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 830

Een boekenkastje, Holland ca. 1880

Mahoniehout, met twee beglaasde deurtjes, h. 160 x b. 106 x d. 40 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 832

Een beschilderde emmer, Holland 1793

Polychroom beschilderd metaal met afbeelding van een boerderij in cartouche, florale motieven en rand met tekst: 'So gewonnen, So geronnen, Anno 1793' en voorzien van smeedijzeren hengsel, h. 25 cm, ø 30 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 833

Een paar Empire kandelaars, ca. 1800

Polychroom beschilderd hout en metaal, h. 29 en 32 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 834

Een drankkastje in de vorm van een paar boeken, ca. 1900

Hout, rood leer en zwartgelakt interieur, h.37.5 x b. 19.5 x d. 28 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 835

Een vitrinekast, Holland, naar 18e eeuws voorbeeld

Wortelnotenfineer, buikgebogen ondergedeelte met drie laden, bovengedeelte met twee beglaasde deurtjes en zijkanten, het geheel rustend op klauwpoten, h. 221 x b. 178 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 836

Een textielwerk met Egyptische motieven, jaren '20/30

131 x 44 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 837

Een speeldoos, eerste kwart 20e eeuw

Houten kist met metalen sierbeslag met daarin een schaak- en dam-, bridge- en dominospel.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 838

Een kist Mobaco constructie speelgoed

Dorpen en stedenbouw met later vervaardigde grondplaat.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 839

Een schildpad schild, ca. 1870, Indonesië tweede helft 19e eeuw

Incl. Cites rapport, afmetingen: 67 x 54 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 840

Een blauwwitte aardewerk tegel, Holland 17e eeuw

Afbeelding van een zeewezen, 13 x 13 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 842

Een boekenmolen, Holland eerste kwart 20e eeuw

Eikenhout, h. 104 x b. 52 x d. 52 cm.

Verkocht voor € 170

Kavels per pagina: