Holland 17e eeuw en later (restauraties).
Verkocht voor € 110
Djatihout, met gesneden voorstelling van figuren in landschap, Indonesië, h. 22 x b. 49 x d. 23 cm.
Verkocht voor € 40
Mahoniefineer op eikenhout, tweedeurs waarboven lade, h. 96 x b. 109 x d. 47 cm (beschadiging op blad)
Verkocht voor € 50
Koper en messing met glazen ruitjes met geëtste motieven, 2-lichts, h. excl. ketting: 38 cm.
Verkocht voor € 40
Met touwen handvat, l. 84 cm (handvat los).
Verkocht voor € 30
De kop in de vorm van een vrouwenhoofd, met faux-barnsteen pijp, in passend etui, l. 15.5 cm (defectjes aan etui en pijp, gerookt).
Verkocht voor € 25
Goudkleurig metaal, In de vorm van een gestileerde bloem, h. 30 en ø 45 cm.
Verkocht voor € 25
Messing met facetgeslepen ruitjes, 1-lichts, h. excl. ketting: 27 cm.
Verkocht voor € 80
W.o. een zakhorloge, fijne smeedhamertjes, twee stolpjes, etc.
Verkocht voor € 30
W.o. een tafelkanon, sluitgewichten, kanonskogeltje, kistje met gewichtjes, miniatuur vijzel.
Verkocht voor € 40
In de vorm van gecanneleerde zuilen, h. 68 en 77 cm.
Verkocht voor € 35
Messing en koper met facetgeslepen ruitjes, 1-lichts, h. excl. ketting: 27 cm.
Verkocht voor € 30
Uurwerk in marmeren behuizing bekroond door zinklegering beeld van een zittende vrouw, h. 41 cm, beeld en voetstuk zitten los.
Verkocht voor € 30
Mahoniehout, met twee beglaasde deurtjes, h. 160 x b. 106 x d. 40 cm.
Verkocht voor € 280
Polychroom beschilderd metaal met afbeelding van een boerderij in cartouche, florale motieven en rand met tekst: 'So gewonnen, So geronnen, Anno 1793' en voorzien van smeedijzeren hengsel, h. 25 cm, ø 30 cm.
Verkocht voor € 100
Polychroom beschilderd hout en metaal, h. 29 en 32 cm.
Verkocht voor € 120
Hout, rood leer en zwartgelakt interieur, h.37.5 x b. 19.5 x d. 28 cm.
Verkocht voor € 50
Wortelnotenfineer, buikgebogen ondergedeelte met drie laden, bovengedeelte met twee beglaasde deurtjes en zijkanten, het geheel rustend op klauwpoten, h. 221 x b. 178 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 200
131 x 44 cm.
Verkocht voor € 20
Houten kist met metalen sierbeslag met daarin een schaak- en dam-, bridge- en dominospel.
Verkocht voor € 130
Dorpen en stedenbouw met later vervaardigde grondplaat.
Verkocht voor € 25
Incl. Cites rapport, afmetingen: 67 x 54 cm.
Verkocht voor € 440
Afbeelding van een zeewezen, 13 x 13 cm.
Verkocht voor € 30
Eikenhout, h. 104 x b. 52 x d. 52 cm.
Verkocht voor € 170