Kavels per pagina:

Lotnummer 781

Een witgeschilderde 6-lichts hanglamp

Met bloemdecor, h. 47 (excl. ketting) en ø 70 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 782

Een hobbelpaard, vroege 20e eeuw

Polychroom beschilderd hout, met leren zadel, h. 84 en l. 127 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 783

Een ronde schoorsteenspiegel, 19e eeuw

In goudkleurige houten en gipsen lijst, de kuif met decor van lauwerkrans, maat 112 x 80 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 785

Een 3-treeds bibliotheektrapje

Teakhout, h. 79 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 786

Een 8-armige Venetiaanse hangkroon

h. 48 en ø 80 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 788

Een deegroller of "Bistol rolling pin," 19e eeuw

Met rood en blauw spatterware decor, traditioneel meegenomen in de scheepsvaart, voor voorspoed en als drankflacon, l. 42 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 789

Een deegroller of "Bistol rolling pin," midden 19e eeuw

Met aan binnenzijde diverse ingekleurde gravures, en handgeschreven tekst: "Forget me not, when this you see, Tho many miles we distant be," traditioneel meegenomen in de scheepsvaart, voor voorspoed en als drankflacon, l. 33 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 790

Een reisapotheek, ca. 1870

In mahoniehouten kist met messing knop met leeuwenmaskeron, interieur van, 2 uitklapbare compartimenten, 6 laatjes en 15 flacons, enkele porseleinen zalfpotjes, stampertjes en instrumenten, mogelijk een geheim compartiment, h. 22 x b. 22 x d. 22 cm (ingeklapt).

Verkocht voor € 800

Lotnummer 793

Een art deco hanglamp

Drie lichts, opaline glazen kappen met verchroomd stalen montuur, h. 47, ø 43 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 794

Een kavel Wedgwood serviesdelen

Decor Stratford en Edme.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 795

Een bibliotheektrapje/stoeltje

Teakhout, uitklapbaar.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 796

Een 6-armige, 8-lichts hanglamp, einde 19e eeuw

Koper met gesatineerd glazen kapjes en porseleinen vittingen, h. 68 en ø 60 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 797

Twee paar houten bokalen en een schildpad lepelkistje

Bokalen, h. 13-19 cm, kistje rustend op ivoren pootjes, 19e eeuw, L. 15 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 800

Een bibliotheektrapje/stoeltje, Holland vroege 20e eeuw.

Eikenhout, uitklapbaar.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 801

Een Tiffany stijl tafellampje

Met pâte de verre kapje, h. 37 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 802

Drie diverse gelobde Venetiaanse lampen

Glas met metalen monturen, alle drie 1-lichts, h. excl. kettingen: 35 - 40 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 803

Een barometer, ca. 1895

In polychroom platelen behuizing met bronskleurig patin, h. 53 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 804

Een vierpas tegeltableau, Holland 18/19e eeuw

Tegels met voorstellingen van zeewezens, 25 x 25 cm (gelijmd, bijgeschilderd)

Verkocht voor € 70

Lotnummer 805

Een boekenmolen, Holland einde 19e eeuw

Eikenhout, bekroond door galerijrand, onderstel rustend op zwenkwieltjes (bovenkant met enige fineerschade), h. 96 x b. 41 x 41 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 806

Twee diverse hangkroontjes

Eén met pegels en 1 wit- en goudgeschilderd exemplaar, en ø 46 en 56 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 807

Een Louis XVI-stijl zakkroon

Kristal met messing monturen, 4-lichts, h. excl. ketting: 54 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 808

Drie portretminiaturen

Voorname personen, alle in ivoren lijstjes, 9 x 8 tot 15 x 13 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 809

Vier diverse miniaturen van schepen

Zilver, verzilverd en glas, h. tot 13.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 810

Een 4-treeds bibliotheektrapje

Mahoniehout, kwartrond, treden met groen leer bekleed, h. 162 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 812

Een Louis XVI-stijl hallantaarn

Gefacetteerd glas met messing monturen, 1-lichts, h. excl ketting: 45 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: