Met bloemdecor, h. 47 (excl. ketting) en ø 70 cm.
Verkocht voor € 20
Polychroom beschilderd hout, met leren zadel, h. 84 en l. 127 cm.
Verkocht voor € 50
In goudkleurige houten en gipsen lijst, de kuif met decor van lauwerkrans, maat 112 x 80 cm.
Verkocht voor € 120
Met rood en blauw spatterware decor, traditioneel meegenomen in de scheepsvaart, voor voorspoed en als drankflacon, l. 42 cm.
Verkocht voor € 40
Met aan binnenzijde diverse ingekleurde gravures, en handgeschreven tekst: "Forget me not, when this you see, Tho many miles we distant be," traditioneel meegenomen in de scheepsvaart, voor voorspoed en als drankflacon, l. 33 cm.
Verkocht voor € 40
In mahoniehouten kist met messing knop met leeuwenmaskeron, interieur van, 2 uitklapbare compartimenten, 6 laatjes en 15 flacons, enkele porseleinen zalfpotjes, stampertjes en instrumenten, mogelijk een geheim compartiment, h. 22 x b. 22 x d. 22 cm (ingeklapt).
Verkocht voor € 800
Drie lichts, opaline glazen kappen met verchroomd stalen montuur, h. 47, ø 43 cm.
Verkocht voor € 60
Decor Stratford en Edme.
Verkocht voor € 140
Koper met gesatineerd glazen kapjes en porseleinen vittingen, h. 68 en ø 60 cm.
Verkocht voor € 45
Bokalen, h. 13-19 cm, kistje rustend op ivoren pootjes, 19e eeuw, L. 15 cm.
Verkocht voor € 100
Eikenhout, uitklapbaar.
Verkocht voor € 180
Met pâte de verre kapje, h. 37 cm.
Verkocht voor € 25
Glas met metalen monturen, alle drie 1-lichts, h. excl. kettingen: 35 - 40 cm.
Verkocht voor € 160
In polychroom platelen behuizing met bronskleurig patin, h. 53 cm.
Verkocht voor € 110
Tegels met voorstellingen van zeewezens, 25 x 25 cm (gelijmd, bijgeschilderd)
Verkocht voor € 70
Eikenhout, bekroond door galerijrand, onderstel rustend op zwenkwieltjes (bovenkant met enige fineerschade), h. 96 x b. 41 x 41 cm.
Verkocht voor € 150
Eén met pegels en 1 wit- en goudgeschilderd exemplaar, en ø 46 en 56 cm.
Verkocht voor € 40
Kristal met messing monturen, 4-lichts, h. excl. ketting: 54 cm.
Verkocht voor € 70
Voorname personen, alle in ivoren lijstjes, 9 x 8 tot 15 x 13 cm.
Verkocht voor € 80
Zilver, verzilverd en glas, h. tot 13.5 cm.
Verkocht voor € 20
Mahoniehout, kwartrond, treden met groen leer bekleed, h. 162 cm.
Verkocht voor € 150
Gefacetteerd glas met messing monturen, 1-lichts, h. excl ketting: 45 cm.
Verkocht voor € 60