Mahoniehout voorzien van messing beslag, 2 deuren, interieur met uitschuifplanken, ondergedeelte met 4 lades, , h. 205 x b. 127 x d. 58 cm.
Verkocht voor € 130
In marmeren behuizing met messing ornamenten, h. 34 cm.
Verkocht voor € 45
ø 41.5 - 42.5 cm.
Verkocht voor € 80
Roze en rood beschilderd betonnen plaquette, 41 x 31.5 cm.
Verkocht voor € 10
Blauwwit aardewerk met floraal decor, ø 34.5 cm (restauraties).
Verkocht voor € 30
Grijsgeschilderd, halfrond, h. 70 x b. 95 x d. 43 cm. (één poot beschadigd)
Verkocht voor € 25
Verguld messing, met beeld van lezende man in 17e eeuwse kledij, h. 43.5 cm.
Verkocht voor € 130
Taxushout, uurwerk met datumaanduiding, h. 206 cm.
Verkocht voor € 80
Witgeglazuurd aardewerk, Frankrijk, h. 61 cm.
Verkocht voor € 80
Heijdenrijk, binnenmaat: 136 x 91.5 cm, buitenmaat: 161 x 116 cm.
Verkocht voor € 50
Op zwartmarmeren voet, naar Mathurin Moreau, h. 29 cm (snaveltje afgebroken).
Verkocht voor € 30
Verguld gips en hout, decor o.a. bloemenslingers en krulmotieven, 114 x 83 cm, enkele gipsbeschadigingen.
Verkocht voor € 60
Een schenkkan met floraal decor, De Porceleyne Fles 1948, h. 20 cm, daarbij een schenkkannetje met metalen deksel (houten knopje defect) en een dekselpot met zilveren rand en niet bijbehorende onedele deksel.
Verkocht voor € 60
Donker gebeitst grenenhout, h. 180 x b. 106 x d. 25 cm.
Verkocht voor € 40
In eikenhouten kast, wekkerfunctie, beschilderde wijzerplaat met decor van molen aan water, latoenkoperen ornamenten en houten opzetstukken, l. 120 cm.
Verkocht voor € 180
Brons met gedreven decor van Hiëronymus, 20 x 17.5 cm.
Verkocht voor € 15
Eikenhout, met buikgebogen 3-laads ondergedeelte en rijkgestoken kuifstuk, h. x b. x d. cm.
Verkocht voor € 100
ø 30 - 36 cm.
Verkocht voor € 40
Mahoniefineer op eikenhout, buikgebogen 4-laads onderstel met klauwpoten, laden in de tirettes, het interieur voorzien van vakjes, laatjes, keldertje en geheime vakken, het geheel voorzien van koper beslag, h. 206 x b. 115 x d. 59 cm.
Verkocht voor € 100
Rood en wit beschilderd, l. 75 cm.
Verkocht voor € 30
Polychroom glas met swirls, h. 12 - 37 cm.
Verkocht voor € 60
Eikenhouten kast, messing wijzerplaat met decor van C-voluten, uurwerk met datumaanduiding, h. 207 cm.
Verkocht voor € 60
Plateel met polychroom bloemdecor, Emita en Unique, ø 30 en 35 cm.
Verkocht voor € 40
H. 100 x L. 125 cm.
Verkocht voor € 40
Eikenhout, haute-reliëf, vroege 20e eeuw, 65 x 53 cm.
Verkocht voor € 15