Kavels per pagina:

Lotnummer 753

Een linnenkast, Engeland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout voorzien van messing beslag, 2 deuren, interieur met uitschuifplanken, ondergedeelte met 4 lades, , h. 205 x b. 127 x d. 58 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 754

Een schoorsteenpendule, Frankrijk einde 19e eeuw

In marmeren behuizing met messing ornamenten, h. 34 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 755

Vier tinnen schotels, Holland/Engeland 18/19e eeuw

ø 41.5 - 42.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 756

Toegeschreven aan Albert Robbe (1943) - Tiet

Roze en rood beschilderd betonnen plaquette, 41 x 31.5 cm.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 757

Een schotel, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk met floraal decor, ø 34.5 cm (restauraties).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 758

Een paar consoletafels

Grijsgeschilderd, halfrond, h. 70 x b. 95 x d. 43 cm. (één poot beschadigd)

Verkocht voor € 25

Lotnummer 759

Een sculptuurpendule, Frankrijk tweede helft 19e eeuw

Verguld messing, met beeld van lezende man in 17e eeuwse kledij, h. 43.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 761

Een staand horloge, Wainwright Nottingham, Engeland midden 19e eeuw

Taxushout, uurwerk met datumaanduiding, h. 206 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 762

Een beeld van een haan

Witgeglazuurd aardewerk, Frankrijk, h. 61 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 763

Een royaal model vergulde houten en gipsen schilderijlijst

Heijdenrijk, binnenmaat: 136 x 91.5 cm, buitenmaat: 161 x 116 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 765

Een bronzen beeldje van een meisje met vogel

Op zwartmarmeren voet, naar Mathurin Moreau, h. 29 cm (snaveltje afgebroken).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 766

Een facetgeslepen Louis XV-stijl schoorsteenspiegel, Frankrijk tweede helft 19e eeuw

Verguld gips en hout, decor o.a. bloemenslingers en krulmotieven, 114 x 83 cm, enkele gipsbeschadigingen.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 767

Drie blauwwit aardewerk objecten

Een schenkkan met floraal decor, De Porceleyne Fles 1948, h. 20 cm, daarbij een schenkkannetje met metalen deksel (houten knopje defect) en een dekselpot met zilveren rand en niet bijbehorende onedele deksel.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 768

Een bordenkast, mogelijk Schotland 19e eeuw

Donker gebeitst grenenhout, h. 180 x b. 106 x d. 25 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 769

Een Friese staartklok, Holland 19e eeuw

In eikenhouten kast, wekkerfunctie, beschilderde wijzerplaat met decor van molen aan water, latoenkoperen ornamenten en houten opzetstukken, l. 120 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 770

Een plaquette

Brons met gedreven decor van Hiëronymus, 20 x 17.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 771

Een Drents kabinet, Holland ca. 1800

Eikenhout, met buikgebogen 3-laads ondergedeelte en rijkgestoken kuifstuk, h. x b. x d. cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 772

Zes tinnen borden en schotels, Holland 19e eeuw

ø 30 - 36 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 773

Een klepsecretaire, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, buikgebogen 4-laads onderstel met klauwpoten, laden in de tirettes, het interieur voorzien van vakjes, laatjes, keldertje en geheime vakken, het geheel voorzien van koper beslag, h. 206 x b. 115 x d. 59 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 774

Een gietijzeren tuinpomp

Rood en wit beschilderd, l. 75 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 775

Een kavel met negen siervazen en twee kannen

Polychroom glas met swirls, h. 12 - 37 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 776

Een Engels staand horloge, Lawrie, Carlisle, Engeland einde 18e eeuw

Eikenhouten kast, messing wijzerplaat met decor van C-voluten, uurwerk met datumaanduiding, h. 207 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 777

Twee platelen sierschotels, Plateelfabriek Zuid- Holland midden 20e eeuw

Plateel met polychroom bloemdecor, Emita en Unique, ø 30 en 35 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 778

Een houten scheepsmodel van een viermaster, naar 19e eeuws voorbeeld

H. 100 x L. 125 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 780

Een gestoken paneel met voorstelling van de Aartsengel Michaël

Eikenhout, haute-reliëf, vroege 20e eeuw, 65 x 53 cm.

Verkocht voor € 15

Kavels per pagina: