Goud, zilver, juwelen & horloges

Zondag 2 december, 12:00 uur

Lotnummer 2500

Een bloedkoralen collier en chute

Aan 14 krt. gouden slot, de grootste kralen ca. 0.6 x 0.6 cm, gewicht 31,1 gram, l. 41.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2501

Een Pontiac heren polshorloge

Opwinder, in 14 krt. gouden kast, met secondewijzer, Support choc antimagnetique, midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2502

Een 12-persoons visbestek

Rondfilet, Gerritsen, Zeist 1916, in cassette, gewicht 1170 gram (1 vork mist).

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2503

Een taartschep met zilveren heft

2e gehalte met druivendecor (en achterzijde met gravure: 21 decembre 1867), het blad vervaardigd uit een schijf gele agaat.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2504

Een serie van 12 bouillionlepels

Verzilverd, Hollands glad, Zilva pleet.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2506

Een zilveren soeplepel en slacouvert

2e gehalte, met gecanneleerde steel en bloemmotief, Van Kempen 1929, het couvert met rondfilet.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2507

Een Rosenthal pauwenbord met zilveren hengsel

2e gehalte, met gravédecor van rocailles, Holland 1851, ø 28 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2508

Een serie van 10 zilveren amusevorkjes

2e gehalte, bekroond door diverse bloemen.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2509

Een kristallen schaal met zilveren hengsel

2e gehalte, Russisch slijpsel, het hengsel afgezet met parelrand, Van Kempen, ø 26 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2510

Twee diverse (Russisch) geslepen parfumflacons

Kristal met zilveren monturen, Londen, 1923, h. 13.5 en 20 cm (defectjes).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2511

Twee zilveren natfruitscheppen met kornalijnen heften

2e gehalte zilver, beide met graveringen, Holland 1865 en 1869.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2512

Twee Dupont aanstekers

Een verzilverd en een verguld exemplaar, h. 5.7 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2513

Een zilveren aspergeschep

1e gehalte zilver, fraai ajourgezaagde schep, rondfilet, Van Kempen, Holland 1914.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2514

Een Cartier bril

Doublé, genummerd 55/16, herenmodel, in origineel etui.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2517

Een zilveren gembercouvert

2e gehalte zilver, steel klein gedeelte getorst, rest buisvormig bekroond door een bol, Holland 1889.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2518

Een schuitvormig zilveren zoutvat

3e gehalte, met decor van een ionische zuil, festoenen en palmetten, Duitsland, vroege 20e eeuw, h. 5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2519

Een zilveren soeplepel, puntfilet

2e gehalte zilver, Gerritsen en Van Kempen, Holland 1928.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2521

Een zilveren rijstlepel

2e gehalte zilver, steel getorst bekroond door sierstuk opgebouwd uit C-voluten, Van Kempen, Holland 1906, bak aan achterzijde gegraveerd "27 Mei 1915".

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2522

Een zilveren sauskom

1e gehalte, het handvat in de vorm van een C-voluut, Birmingham 1964, l. 17 cm en gewicht 100 gram.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2523

Een kavel divers verzilverd en alpaca

W.o. 12 lepels en zes vorken met spatelfilet, 6 lepels en 4 vorken met hartfilet, Christofle, een roomstel, geboortebeker, 6-persoons verzilverd visbestek met faux-ivoren heften in cassette, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2524

Een zilveren kurkentrekker

1e gehalte, het heft bekroond door een Bacchus figuurtje, Koninklijke Begeer, 1994, h. 8.5 cm (in etui).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2526

Een zilveren miniatuur van een huifkar

2e gehalte, w.o. Koninklijke Begeer, l. 8 cm, daarbij een miniatuur trekschuit (touw gebroken).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2527

Divers antiek Hollands zilveren schepwerk

Alle 2e gehalte zilver, punchlepel met parelrand, 1888, taartschep met gestileerde florale gravering, 1909, natfruitschep, rondfilet, Boeker en Zoon, 1897 en een pasteischep met gecontourneerd gezaagde schep, 1884.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2528

Een zilveren reisbestekje

1e gehalte, naar 17e-eeuws voorbeeld, Koninklijke Begeer, l. 11.5 cm (in etui).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2529

Een serie van 5 zilveren botermesjes

2e gehalte zilver, Hollands glad, 1914.

Verkocht voor € 50