2e gehalte, Duitsland, l. 17 cm.
Te koop voor € 120
Niëllo decor van arabesken.
Te koop voor € 250
2e gehalte, schuitvormig, gravé decor, 2 exemplaren met meesterteken van Johannes van der Toorn, 1814, en 2 exemplaren met meesterteken van Hermanus Olfers, 1816, h. ca. 24 cm.
Te koop voor € 5000
14 krt. goud, met centraal een briljantje, maat 17.75 (2 steentjes missen).
Te koop voor € 120
Een deels verguld exemplaar aan grijsleren band, Karl Lagerfeld, en een verzilverd exemplaar aan semiflexibele band, Prisma.
Te koop voor € 20
Van gefacetteerde kralen en chute, aan zilveren haakslot, l. 45 cm.
Te koop voor € 200
Met 14 krt. gouden monturen bezet met zaadpareltjes, rouwsieraad, Engeland, late 19e eeuw, l. 5.4 cm.
Te koop voor € 100
Zilver, met kruisvormige hanger, bezet met vele omvangrijke oudslijpsel diamanten, België of Noord Frankrijk, ca. 1800, l. 7 cm (insluitsels, barstjes).
Te koop voor € 700
In BWG gouden monturen, l. 18.5 cm
Te koop voor € 500
Met BWG witgouden slot en monturen bezet met diamantjes, Belle Epoque, ca. 1910, l. 17 cm.
Te koop voor € 600
In 18 krt. geelgouden zetting met arabesken, Engeland, maat 16,75.
Te koop voor € 280
14 krt. geelgoud, met ovale en druppelvormige schakels met filigrainwerk, Frankrijk, l. 45 cm, gewicht 27.3 gram.
Te koop voor € 800
In 18 krt. geelgouden zetting met decor van arabesken, Engeland, maat 18.5.
Te koop voor € 400
18 krt. goud, Italië, Mid century, maat 16.
Te koop voor € 400
In 14 krt. witgoud, ca. 0,5 ct, maat 17.5.
Te koop voor € 500
In 18 krt. geelgouden zetting met decor van arabesken, Engeland, maat 17.5.
Te koop voor € 300
1e gehalte zilveren sluiting, Italië, jaren '60, l. 65 cm.
Te koop voor € 500
6 ijslepels, 6 theelepels en 6 vorken.
Te koop voor € 35
Witte cutlivé parels, ø 7-8 mm, 14 krt. sluiting, l. 91 cm.
Te koop voor € 150
Witte cultivé parels, ø ca. 6-7 mm, 14 krt. witgoud, l. 18 cm, daarbij 2 reserve parels.
Te koop voor € 50
14 krt. geel-, rosé- en witgoud, l. 19.5 cm, 41.4 gram.
Te koop voor € 830
Prisma opwinder in 14 krt. geelgouden kast, Les Suprimes Delma in vergulde kast en een Oris opwinder in goud-op-stalen kast.
Te koop voor € 140
14 krt. witgoud, centrale cultivé parel geflankeerd door 2 briljantjes, maat 18.
Te koop voor € 175
14 krt. geelgoud, witte parel draaibaar, maat 17.25.
Te koop voor € 125