Kavels per pagina:

Lotnummer 1578

Een bruine Chesterfield fauteuil, Springvale

Gecapitonneerd bruin leer.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 1579

Een tuinbankje

Wit geschilderd gietijzer, met decor van arabesken en voluten, l. 95 cm - 1 zijstijl bij armleuning gebroken.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1580

Een serie van 4 Louis XVI medaillonstoelen, ca. 1800

Notenhout, op taps toelopende gecanneleerde poten waarboven een rozet, de rugregel bekroond door een cassolette, voorzien van sleetse bekleding - diverse restauraties en latere toevoegingen.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1581

Een verzameling insignes en medailles

W.o. grenadiers, Tijger Brigade, Atjeh 1875-1890, etc.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1582

Een kavel spoor 0 modeltrein onderdelen, vnl. 2e kwart 20e eeuw

W.o. 5 locomotieven, spoordelen, een sein, etc., daarbij een Dinky Toys kraanwagen.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 1583

Een schildersezel

Beukenhout, in hoogte verstelbaar.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1584

Een 2-persoons bioscoopbankje, vroege 20e eeuw

Eikenhout, stoel 17 en 18, afkomstig uit een Amsterdamse porno cinema, Fa. Erven & Co., Meubelfabriek Oirschot , l. 105 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1585

Een vintage 3-slags badkamerspiegel, jaren '50

In verchroomd stalen montuur, h. 37 x max. l. 47 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1586

Een verzameling keukengerei, vroege 20e eeuw

Groen en wit emaille, w.o. rek met schuimspaan en lepels, koffie- thee en suikerblikken, h. 15.5 cm, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1587

Een serviesgdeelte, Jet by ter Steege

Aardewerk, model lavender, bestaande uit dinerborden, kommen, eierdoppen, melkbekers, etc. - 1 kom met randschilfer.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1588

Een verzameling veilingcatalogi in 2 dozen

Vnl. m.b.t. schilderkunst; oude meesters, tekeningen, 19e eeuw, etc., w.o. Lempertz, Sotheby's, Christies.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1589

Vnl. m.b.t. schilderkunst; oude meesters, tekeningen, 19e eeuw, etc., w.o. Lempertz, Sotheby's, Christie's.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1590

Vnl. m.b.t. toegepaste kunst, zilver, porselein, antiquiteiten, etc., w.o. Bonhams, Sotheby's, Christie's, Lempertz.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 1591

Vnl. m.b.t. moderne en contemporaine kunst, fotografie, etc.,w.o. Lempertz, Sotheby's, Christie's.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1592

Ineke van Dijk (1950) - "Samen"

Brons, in de voet gesigneerd, h. 12.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1593

Een Boheems glazen vaas, ca. 1900

Dikwandig blauw glas, met silhouette decor van spelende kinderen, h. 17 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1594

Een merklap, anno 1911

In groen en bordeaux rood, 42.5 x 42.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1595

Een Louis XVI spiegel

Spiegelglas in verguld houten omlijsting, 108 x 57 cm.

Verkocht voor € 230

Lotnummer 1596

Een penantkastje, 19e eeuw

Eikenhout, messing beslag, h. 88 x b. 95 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1597

Een notarisklok, 19e eeuw

Uurwerk met wekkerfunctie in eikenhouten kast, wijzerplaat versierd met bruidskrans, kast bekroond door houten Atlas en bazuinspelende engelen, h. 113 cm - één engel mist een vleugel.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1598

Een kannetje, Duitsland 16 eeuw

Geglazuurd steengoed, h. 18 cm. - restauraties.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1599

Een kavel oude pudding- en patévormen

Geglazuurd aardewerk, w.o. antieke exemplaren.

Verkocht voor € 101

Lotnummer 1600

Geglazuurd aardewerk, w.o. antieke exem plaren.

Verkocht voor € 77

Lotnummer 1601

Een klokkenmannetje, Alpenlanden

Polychroom beschilderd metaal, h. 38.5 cm (slinger ontbreekt).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1602

Een tafelglobe met kompas, "Erdglobe.......Ludw. Jul. Heymann", ca. 1900

Op gedraaide houten voet, h. 37 cm.

Verkocht voor € 120

Kavels per pagina: