Kavels per pagina:

Lotnummer 1139

Een schouwombouw

Travertijn, in 7 delen, h. 95 x b. 117 x d. 16 cm - 1 kapiteel gebroken, dient gelijmd te worden.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1158

Een beeld van een faun met panfluit

Zilverkleurig brons, op marmeren voet, h. 32 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1160

Een torba of pendjerelik, Tekke-Bokhara, Turkmenistan ca. 1900

Wol, handgeknoopt, lange franje, 115 x 43 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 1168

Een verzameling boekenweekgeschenken, midden 20e eeuw

Bestaande uit het boekenweekgeschenk 1938, 1941, 1947, 1949 t/m 1961, 1963 t/m 1965, De muze reeks 1950, 1953 t/m 1964, en enkele kinderboekenweekgeschenken (van sommige jaargangen meerdere exemplaren).

Te koop voor € 40

Lotnummer 1170

Drie platelen vaasjes, Holland ca. 1900

Een gemberpotje met bloemmotief en sierrand, F. Dunkelman, Rozenburg Den Haag ca. 1890, h. 10.5 cm, een balustervormige vaas met oren en gestileerd floraal decor, Plateelbakkerij Delft, Hilversum 1918, h. 22 cm, en een diabolovormige vaas met gestileerde bloemschildering, Tegel en Fayencefabriek Amphora Holland, Oegstgeest, ca. 1910, h. 15.5 cm - nagenoeg gaaf, minieme haarlijn in Amphoravaasje.

Te koop voor € 60

Lotnummer 1175

Een Bokhara, Turkmenistan 1e helft 20e eeuw

Handgeknoopt wol, 156 x 94 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1178

Een vaas, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, Duitsland

Biscuitporselein met beschilderd decor van figuren in winters landschap, 28.5 cm - doorlopende haarlijn.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1184

Vijf portret miniaturen, naar antiek voorbeeld

Vier dames en één heer, alle voorzien van een houten lijstje: 11.5 x 9.5 cm (5x).

Te koop voor € 40

Lotnummer 1193

Een Lutherse bijbel, Jacob Lindenberg, Amsterdam, ca. 1700

In contemporaine leren band met messing klampen - rug beschadigd, één klamp gebroken, stuk wel aanwezig.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1196

Een art deco stijl beeld en een wandvaasje

Porselein, elegante dame voor zuil en kaketoe, h. 32 en 20.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1197

Twaalf aardewerk schotels, Tichelaar Makkum

Aardewerk met polychrome florale decors, ø 22 - 35.5 cm - 4 met minieme defecten en plooischotel met restauratie, daarbij een blauwwitte schotel, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda - chipje.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1201

Een beeld van 3 tortelduiven onder stolp

Wit porselein, Costa, Italië, h. 37.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1203

Drie blauwwitte sierschotels

Aardewerk, bestaande uit een diep bord met floraal decor, Makkum, luitspeler, Ram, en een bord met paradijsvogel, ø 32.5-37.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1205

Een reismes, mogelijk Indië, 18e/19e eeuw

Met benen heft en gegraveerd ijzeren lemmet, daarbij 2 ongelijke (eet-?)stokjes, in schede omkleed met koper en faux-segrijn, l. 28.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1208

Een kan, 19e eeuw

Tin, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1209

Twee kannetjes, Chartres, Frankrijk, 19e eeuw

Te koop voor € 70

Lotnummer 1211

Een serie van drie borden, 18/19e eeuw

Blauwwit aardewerk met floraal decor, ø 22.5 cm - 1 bord gelijmd.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1229

Een beeld van een eend, Murano, Italië

Glas, deels rood en blauw met ingesloten goudpoeders, l. 18 cm - één vleugel heeft minieme schilfer.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1263

Een schoorsteenspiegel

In roze gemarmerde lijst met grijzen bies, 110 x 75 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1264

Een zakkroon

Messing met kristallen pegels en bladermotief, 4-lichts, h. 55 cm, ø 51 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1265

Een kleine linnenkast of wardrobe, Engeland ca. 1800

Eikenhout, voorzien messing beslag, 2 deuren, waarachter, 4 uittrekbare planken/lades, eronder 2 lades en 1 faux lade waarachter geheim vak dat alleen van binnen te bereiken, h. 166 x b. 125 x d. 57 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1268

Een 6-lichts kroonluchter

Kristal en messing, h. 85 en ø 55 cm - bobeche gebroken, enkele pegels los of manco.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1273

Een design fruitschaal

Messing, op kunststof bolpoten, ø 32 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1281

Een reisklokje, 8-dagen uurwerk, Aug. Schatz & Sohne, ca. 1960

Deels messing taps toelopende kast met floraal decor, h. 14 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1282

Twee reisklokken, Aug. Schatz & Sohne, Duitsland jaren '50

Beide messing met glazen taps toelopende kast, model 1953, uurwerken gelijk, kast enigszins afwijkend van elkaar, h. 21 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: