Kavels per pagina:

Lotnummer 1561

Een kist met gebogen deksel, 18 eeuw

Eikenhout, smeedijzeren hengsels en slotplaat, h. 72 x b. 124 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 121

Lotnummer 1564

Twee spreukenborden en twee diverse schotels, Delft 18e eeuw

Aardewerk, ø 22.5 cm - 35 cm - 1 bord en 1 schotel gelijmd en andere schotel met grote haarlijn.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1565

Een armstoel, eerste helft 19e eeuw

Iepenhout met groen velours zitting.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1566

Een eetkamerstoel, 19e eeuw

Zwartgelakt hout met goudkleurig chinoiserie decor en groen velours zitting.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1567

Een Mechels bureau-plat, einde 19e eeuw

Eikenhout, blad met drie lades rustend op twee blokken met deurtjes waarachter lades, h. 78 cm, bladmaat: 160 x 85 cm - vilten schrijfveld ontbreekt.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1568

Een Falcon chair, jaren '70

Op donker gebeitst beuken onderstel, met leren gecapitonneerde kussens, ontwerp Sigurd Ressel voor Vatne Mobel, Noorwegen - kussens met defecten, w.o. ophanglus.

Verkocht voor € 135

Lotnummer 1569

Een ottoman, Göte Möbler Nässjö , jaren '70

Beukenhout, met gecapitonneerd leren kussen, h. 42 x b. 67 x d. 46 cm

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1570

Een rijkgestoken kapstok

Eikenhout, met decor van putti en arabesken, geflankeerd door mannen- en vrouwenkoppen als console, afgezet met knorrenrand, h. 40 x b. 140 x d. 20 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1571

Een 3-slags kamerscherm, jaren '30

Eikenhout, met groen-witte stoffen bekleding, h. 150 x 146 cm in totaal.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1572

Een droog- of rookkastje, ca. 1920

Deels eikenhout, voorzien van glazen ruitjes met gedrukt stermotief, h. 110 x b. 55 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1573

Een archiefkastje, ca. 1930

Eikenhout met jaloeziedeurtje en gezwarte accenten, h. 120 x b. 44 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1574

Een boeren keukentafel, 19e eeuw

Eikenhout, voorzien van frontlade en uittrekbaar blad, h. 72 x b. 180 x d. 83 cm. - bladpanelen deels los van elkaar.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1575

Een pubclock naar antiek voorbeeld

In gezwart houten kast, adres W. Wilson & Co, Middleton, ø 39 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1576

Een (winkel-) vakjeskast, jaren '30

Beukenhout, voorzien van 24 genummerde vakjes, h. 180 x b. 78.5 x d. 30 cm - missende sloten, 1 ruitje mist.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1577

Een Chesterfield bank, Salvale designs Engeland

Gecapitonneerd bruin leer, voor Myway l. 155 cm.

Verkocht voor € 270

Lotnummer 1578

Een bruine Chesterfield fauteuil, Springvale

Gecapitonneerd bruin leer.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 1580

Een serie van 4 Louis XVI medaillonstoelen, ca. 1800

Notenhout, op taps toelopende gecanneleerde poten waarboven een rozet, de rugregel bekroond door een cassolette, voorzien van sleetse bekleding - diverse restauraties en latere toevoegingen.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1581

Een verzameling insignes en medailles

W.o. grenadiers, Tijger Brigade, Atjeh 1875-1890, etc.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1582

Een kavel spoor 0 modeltrein onderdelen, vnl. 2e kwart 20e eeuw

W.o. 5 locomotieven, spoordelen, een sein, etc., daarbij een Dinky Toys kraanwagen.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 1583

Een schildersezel

Beukenhout, in hoogte verstelbaar.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1584

Een 2-persoons bioscoopbankje, vroege 20e eeuw

Eikenhout, stoel 17 en 18, afkomstig uit een Amsterdamse porno cinema, Fa. Erven & Co., Meubelfabriek Oirschot , l. 105 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1585

Een vintage 3-slags badkamerspiegel, jaren '50

In verchroomd stalen montuur, h. 37 x max. l. 47 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1586

Een verzameling keukengerei, vroege 20e eeuw

Groen en wit emaille, w.o. rek met schuimspaan en lepels, koffie- thee en suikerblikken, h. 15.5 cm, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1587

Een serviesgdeelte, Jet by ter Steege

Aardewerk, model lavender, bestaande uit dinerborden, kommen, eierdoppen, melkbekers, etc. - 1 kom met randschilfer.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1588

Een verzameling veilingcatalogi in 2 dozen

Vnl. m.b.t. schilderkunst; oude meesters, tekeningen, 19e eeuw, etc., w.o. Lempertz, Sotheby's, Christies.

Verkocht voor € 45

Kavels per pagina: