Met gecontourneerde filetrand en voorzien van gegraveerde inscriptie: "De gemeente Delft aan de heer J.J. Molenbroek, 1808-1868" en het wapen van Delft,46 x 37 cm, 1540 gram.
Verkocht voor € 410
14 krt., 2x geel- en 2 x witgoud, maat 16.5-17.
Verkocht voor € 190
2e gehalte, rechthoekig model met afgeronde hoeken en filetrand, 33 x 25.7 cm, 583 gram.
Verkocht voor € 180
15 krt., kuiken deels emaille, deels parelmoer, daarbij een pareltje als ei, l. 5.5 cm.
Verkocht voor € 75
3e gehalte (830/1000), ovaal model met gecontourneerde filetrand en gegraveerde letter W, 48 x 32 cm, 936 gram.
Verkocht voor € 285
2e gehalte, steel uitlopend in een (eeuwige) vlam, l. 10 cm.
Verkocht voor € 20
2e gehalte, ovaal model met gecontourneerde filetrand, 45 x 35 cm, 970 gram.
Verkocht voor € 260
Houten kast met 30 zilveren miniaturen, h. 27 x b. 40 cm.
Verkocht voor € 800
1e gehalte, ajour model met gecontourneerde parelrand, b. 27.3 cm, 407 gram.
Verkocht voor € 280
2e gehalte, ajour rand met florale motieven en vogels, b. 37.5 cm, 720 gram.
Verkocht voor € 220
14 krt., bezet met 5 achtkantig geslepen diamanten, maat 16.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, gecontourneerd ajour model met parelrand, b. 11.7 cm.
Verkocht voor € 80
Automaat, secondewijzer en datumaanduiding, stalen kast, ø 37 mm, - loopt goed, geen bandje, glas gekrast, lunet sleets.
Verkocht voor € 1500
Quartz uurwerk, 17 x 13 cm.
Verkocht voor € 40
Opwinder, deels verguld stalen kast, ø 32 mm, later zwart bandje, daarbij diverse documentatie w.o. garantie pasje - aankoopdatum 14-11-1988, in 1991 uurwerk onder garantie vernieuwd.
Verkocht voor € 220
1e gehalte, gecontourneerd model afgezet met kabelrand en rustend op leeuwenpootjes, ø 21 cm, 277 gram.
Verkocht voor € 100
Alle drie opwinders, herenmodel in stalen kast, ø 33 - loopt goed - een rechthoekig damesmodel in 18 krt geelgouden kast, ø 20 mm, en een ronde in deels vergulde stalen kat, ø 18 mm - damesmodellen moeten uurwerken nagekeken/gerepareerd/gereviseerd te worden.
Verkocht voor € 180
14 krt., deels geribde fantasieschakels, l. 19 cm, gewicht 16 gram.
Verkocht voor € 350
18 krt., in de vorm van een gestileerde perzik, h. 6 cm, aan 14 krt., gouden kralencollier, l. 70 cm.
Verkocht voor € 480
14 krt., quartz, met datumaanduiding, aan semi-flexibele vergulde band.
Verkocht voor € 150
1e gehalte, h. 9 cm - bobesjes en randen van voeten met deukjes.
Verkocht voor € 40
BWG 8 krt., bezet met 2 briljantjes, maat 18,25.
Verkocht voor € 90
1e gehalte, h. 22.4 cm.
Verkocht voor € 70
14 krt., massief, l. 19.5 cm en gewicht 24 gram - restauratie.
Verkocht voor € 480
14 krt., bezet met een gefacetteerde ovale steen, maat 18,5.
Verkocht voor € 80