Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3263

Een zilveren dienblad, van Kempen, 1868

Met gecontourneerde filetrand en voorzien van gegraveerde inscriptie: "De gemeente Delft aan de heer J.J. Molenbroek, 1808-1868" en het wapen van Delft,46 x 37 cm, 1540 gram.

Verkocht voor € 410

Lotnummer 3264

Vier diverse gouden solitair ringetjes elk bezet met een diamant

14 krt., 2x geel- en 2 x witgoud, maat 16.5-17.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 3265

Een zilveren dienblad, van Kempen, 1878

2e gehalte, rechthoekig model met afgeronde hoeken en filetrand, 33 x 25.7 cm, 583 gram.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 3266

Een geelgouden broche met emaille kuiken

15 krt., kuiken deels emaille, deels parelmoer, daarbij een pareltje als ei, l. 5.5 cm.

Verkocht voor € 75

Lotnummer 3267

Een zilveren dienblad, Duitsland

3e gehalte (830/1000), ovaal model met gecontourneerde filetrand en gegraveerde letter W, 48 x 32 cm, 936 gram.

Verkocht voor € 285

Lotnummer 3268

Een serie van 6 zilveren lepeltjes, Van Kempen en Begeer, Zeist ca. 1960

2e gehalte, steel uitlopend in een (eeuwige) vlam, l. 10 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 3269

Een zilveren dienblad

2e gehalte, ovaal model met gecontourneerde filetrand, 45 x 35 cm, 970 gram.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 3270

Een diorama van een interieur

Houten kast met 30 zilveren miniaturen, h. 27 x b. 40 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 3271

Een zilveren broodmand, D. Aubert, Den Haag, 2001

1e gehalte, ajour model met gecontourneerde parelrand, b. 27.3 cm, 407 gram.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 3273

Een zilveren dienblad, Vos & Co, Haarlem, 1917

2e gehalte, ajour rand met florale motieven en vogels, b. 37.5 cm, 720 gram.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 3274

Een geelgouden rijring bezet met diamanten

14 krt., bezet met 5 achtkantig geslepen diamanten, maat 16.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3275

Een zilveren bonbonmandje, Holland, tweede helft 20e eeuw

2e gehalte, gecontourneerd ajour model met parelrand, b. 11.7 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3276

Een polshorloge, Omega Seamaster 120

Automaat, secondewijzer en datumaanduiding, stalen kast, ø 37 mm, - loopt goed, geen bandje, glas gekrast, lunet sleets.

Verkocht voor € 1500

Lotnummer 3277

Een tafelklokje in gecontourneerd houten en zilveren kast

Quartz uurwerk, 17 x 13 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3278

Een polshorloge, Longines

Opwinder, deels verguld stalen kast, ø 32 mm, later zwart bandje, daarbij diverse documentatie w.o. garantie pasje - aankoopdatum 14-11-1988, in 1991 uurwerk onder garantie vernieuwd.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 3279

Een zilveren cabaret, Walker & Hall, Sheffield, ca. 1900

1e gehalte, gecontourneerd model afgezet met kabelrand en rustend op leeuwenpootjes, ø 21 cm, 277 gram.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3280

Drie Eterna-Matic polshorloges

Alle drie opwinders, herenmodel in stalen kast, ø 33 - loopt goed - een rechthoekig damesmodel in 18 krt geelgouden kast, ø 20 mm, en een ronde in deels vergulde stalen kat, ø 18 mm - damesmodellen moeten uurwerken nagekeken/gerepareerd/gereviseerd te worden.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 3282

Een gouden schakelarmband

14 krt., deels geribde fantasieschakels, l. 19 cm, gewicht 16 gram.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 3283

Een kornalijnen hanger in gouden montuur, China

18 krt., in de vorm van een gestileerde perzik, h. 6 cm, aan 14 krt., gouden kralencollier, l. 70 cm.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 3284

Een gouden Prisma horloge

14 krt., quartz, met datumaanduiding, aan semi-flexibele vergulde band.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 3285

Een paar zilveren kandelaars, Gorham, Verenigde Staten

1e gehalte, h. 9 cm - bobesjes en randen van voeten met deukjes.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3286

Een BWG gouden fantasiering met diamant, robijn en diamant

BWG 8 krt., bezet met 2 briljantjes, maat 18,25.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3287

Een zilveren vaas, Gorham, Verenigde Staten

1e gehalte, h. 22.4 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3288

Een antieke gouden gourmetschakel armband

14 krt., massief, l. 19.5 cm en gewicht 24 gram - restauratie.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 3289

Een gouden ring met kornalijn

14 krt., bezet met een gefacetteerde ovale steen, maat 18,5.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: