Kavels per pagina:

Twee Imari trekpotjes, 18e eeuw

Porselein, h. 7.5 en 9.8 cm- hogere exemplaar met gerestaureerde tuit en oor en grote haarlijn.

Te koop voor € 80

Een paar cloisonné vazen, China

Koper, met decor van pioenen, h. 43 cm incl. houten hockers - 1 hals gedeukt en manco in email.

Te koop voor € 50

Lotnummer 2038

Twee sirihstellen en 3 losse (kalk-)doosjes, w.o. Indonesië

Brons en messing, w.o. een antieke set op ronde onderschotel, ø 25.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2039

Een paar kommen met vlinder decor, China 20e eeuw

Porselein, polychroom decor, h. 8 x ø 18 cm - 1 kom met haarlijn.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2055

Een peervormige vaas, China

Blauwwit porselein met lotusmotieven, h. 32 cm - met vermoedelijk later toegevoegde Nanking cargo sticker 3578.

Te koop voor € 500

Lotnummer 2056

Een famille verte vaas, China

Polychroom aardwerk, met decor van krijgers en florale motieven, h. 62 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2062

Een serie van 4 lakpanelen, Japan midden 20e eeuw

Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van figuren in berglandschap, 4x 79.5 x 40 cm - minieme stukjes parelmoer manco.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2067

Een schotel, Japan

Porselein met polychroom decor van vogels en florale motieven op zwart fond, ø 39.5 cm - haarlijn.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2068

Vijf diverse maskers en 3 beelden, Afrika

Gestoken hout, h. 25 - 54 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2091

Een kavel diverse sculpturen, w.o. Mexico, Canada (inuit), Zimbabwe

Diverse natuurstenen, w.o. obsidiaan, onyx en serpentijn, max. h. 19 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2121

Een boeddha beeld, China

Verguld brons, h. 22.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2134

Een Wanli stijl bord, China

Blauwwit porselein met centraal decor van een garnaal en waterplanten en rand met decor van taoïstische symbolen en bloemen in vlakverdeling, ø 25 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 2135

Een Wanli stijl bord, China

Te koop voor € 140

Lotnummer 2141

Een kommetje, India, eerste helft 20e eeuw

Brons met gegraveerd decor van figuren en florale motieven, ø 14 cm - één scheurtje in kwab.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2142

Een Nias voorouderbeeld, Indonesië

Hout, h. 34 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985) - Barsten en restauraties.

Te koop voor € 240

Lotnummer 2148

Dessy - vogels in Indonesisch landschap

Batik op doek, l.o. gesigneerd, 48.5 x 43 / 52.5 x 47 cm, herkomst: Wiji Hartono Kabul, Batik Painting Art Gallery, Jogjakarta.

Te koop voor € 20

Kavels per pagina: