Porselein, h. 7.5 en 9.8 cm- hogere exemplaar met gerestaureerde tuit en oor en grote haarlijn.
Te koop voor € 80
Koper, met decor van pioenen, h. 43 cm incl. houten hockers - 1 hals gedeukt en manco in email.
Te koop voor € 50
Brons en messing, w.o. een antieke set op ronde onderschotel, ø 25.5 cm.
Te koop voor € 65
Porselein, polychroom decor, h. 8 x ø 18 cm - 1 kom met haarlijn.
Te koop voor € 40
Blauwwit porselein met lotusmotieven, h. 32 cm - met vermoedelijk later toegevoegde Nanking cargo sticker 3578.
Te koop voor € 500
Polychroom aardwerk, met decor van krijgers en florale motieven, h. 62 cm.
Te koop voor € 60
Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van figuren in berglandschap, 4x 79.5 x 40 cm - minieme stukjes parelmoer manco.
Te koop voor € 160
Porselein met polychroom decor van vogels en florale motieven op zwart fond, ø 39.5 cm - haarlijn.
Te koop voor € 40
Gestoken hout, h. 25 - 54 cm.
Te koop voor € 35
Diverse natuurstenen, w.o. obsidiaan, onyx en serpentijn, max. h. 19 cm.
Te koop voor € 40
Blauwwit porselein met centraal decor van een garnaal en waterplanten en rand met decor van taoïstische symbolen en bloemen in vlakverdeling, ø 25 cm.
Te koop voor € 140
Te koop voor € 140
Brons met gegraveerd decor van figuren en florale motieven, ø 14 cm - één scheurtje in kwab.
Te koop voor € 20
Hout, h. 34 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985) - Barsten en restauraties.
Te koop voor € 240
Batik op doek, l.o. gesigneerd, 48.5 x 43 / 52.5 x 47 cm, herkomst: Wiji Hartono Kabul, Batik Painting Art Gallery, Jogjakarta.
Te koop voor € 20