Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 40 x 50 cm / 48 x 57 cm.
Te koop voor € 160
Gravure, handgekleurd, 1723, 48.5 x 63 cm / 75.5 x 89 cm.
Te koop voor € 120
Olievef op paneel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 25 cm /52 x 44.5 cm.
Te koop voor € 400
Aquarel, l.o. gesigneerd, 22 x 29 / 46 x 52 cm.
Te koop voor € 450
Gemengde techniek, l.o. en r.m. gesigneerd en gedateerd '51 en '56, 17 x 22 cm / 33 x 37 cm.
Te koop voor € 320
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 60 cm /61.5 x 72 cm.
Te koop voor € 1000
Affiche, ca. 1910, Geuze & Co's Drukkerij, Dordrecht, 52 x 40 cm / 75.5 x 64 cm.
Te koop voor € 300
Aquarel, niet gesigneerd, mogelijk regio Egypte/ Noord Afrika, 23 x 36.5 cm / 35.5 x 48 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 62.5 x 76.5 cm / 85.5 x 99.5 cm - bedoekt.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 100 x 80 / 120 x 100 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 80.5 cm / 81 x 101 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 64.5 x 78 cm / 69.6 x 83 cm.
Te koop voor € 320
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 30.5 x 59 cm / 53.5 x 80.5 cm - foxing.
Te koop voor € 450
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 81 x 91 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op board, l.o. pseudoniem "Verschuur" gesigneerd, 41 x 52 cm / 45 x 56 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 38.5 x 29 / 46 x 36.5 cm - onregelmatigheden in vernislaag.
Te koop voor € 180
Fotoprint, verso gesigneerd of toegeschreven en gedateerd ca. 1983, verkocht door Galerie Jurka, 147.5 x 40 cm / 150 x 43 cm.
Te koop voor € 160
Te koop voor € 240
Litho affiche, "The first parrot orchestra", 60 x 80 cm / niet ingelijst.
Te koop voor € 40
Gouache, r.o. gesigneerd, 20 x 17.5 cm / 30.5 x 26.5 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 65 x 100.5 cm / 88 x 123 cm.
Te koop voor € 750
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 100 x 120 cm / 116.5 x 136.5 cm - inschilderingen.
Te koop voor € 6000
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 19.5 x 14 cm / 35.5 x 30.5 cm - l.b. scheurtje in papier.
Te koop voor € 160
Aquarel, r.o. gesigneerd, 17.5 x 26.5 cm / 32.2 x 40 cm - foxing.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 78 x 98 cm.
Te koop voor € 120