Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-492).

Timed-online, sluit zaterdag 20 juni v.a. 18.00 uur.

Kavels per pagina:

Arie Vermeer (1924) - De korfbal kleedkamer

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 40 x 50 cm / 48 x 57 cm.

Te koop voor € 160

Guillaume Delisle (1675-1726) - Carte d'Asie

Gravure, handgekleurd, 1723, 48.5 x 63 cm / 75.5 x 89 cm.

Te koop voor € 120

Johannes Cornelis Mertz (1819-1891) - Pap voor de baby

Olievef op paneel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 25 cm /52 x 44.5 cm.

Te koop voor € 400

Louis Soonius (1883-1956) - Strandvermaak

Aquarel, l.o. gesigneerd, 22 x 29 / 46 x 52 cm.

Te koop voor € 450

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Bij de dokter

Gemengde techniek, l.o. en r.m. gesigneerd en gedateerd '51 en '56, 17 x 22 cm / 33 x 37 cm.

Te koop voor € 320

German Grobe (1857-1938) - Het afscheid

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 60 cm /61.5 x 72 cm.

Te koop voor € 1000

Christiaan J.J. 'Chris' Lebeau (1878-1945) - Amsterdamsche Levens Verzekering Maatschappij

Affiche, ca. 1910, Geuze & Co's Drukkerij, Dordrecht, 52 x 40 cm / 75.5 x 64 cm.

Te koop voor € 300

Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) - Zeilschepen op zee

Aquarel, niet gesigneerd, mogelijk regio Egypte/ Noord Afrika, 23 x 36.5 cm / 35.5 x 48 cm.

Te koop voor € 160

Anton Rudolf Mauve (1876-1962) - Landschap met gewassen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 62.5 x 76.5 cm / 85.5 x 99.5 cm - bedoekt.

Te koop voor € 400

Jules Lentrein (1875-1943) - Belgisch kerkinterieur

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 100 x 80 / 120 x 100 cm.

Te koop voor € 240

Marinus Johannes Drulman (1912-1978) - Polderlandschap met molens

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 80.5 cm / 81 x 101 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 36

Gerrit Willem van Yperen (1882-1955) - Stilleven met bloemen in potten

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 64.5 x 78 cm / 69.6 x 83 cm.

Te koop voor € 320

Jan Rijlaarsdam (1911-2007) - Landschap met woonwagens

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 30.5 x 59 cm / 53.5 x 80.5 cm - foxing.

Te koop voor € 450

Lotnummer 40

Simon Duiker (1874-1941) - Netten boetende vissersvrouwen in interieur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 81 x 91 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 59

Cor Bouter (1888-1966) - Kippen voor de boerderij

Olieverf op board, l.o. pseudoniem "Verschuur" gesigneerd, 41 x 52 cm / 45 x 56 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 63

Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966) - Staand vrouwelijk naakt

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 38.5 x 29 / 46 x 36.5 cm - onregelmatigheden in vernislaag.

Te koop voor € 180

Lotnummer 70

Jean-Marc Proveur (1956) - Bladeren

Fotoprint, verso gesigneerd of toegeschreven en gedateerd ca. 1983, verkocht door Galerie Jurka, 147.5 x 40 cm / 150 x 43 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 75

Anton Heyboer (1924-2005) - Spetter kip

Te koop voor € 240

Lotnummer 80

Walasse Ting - Gallery Delaive Amsterdam, 1983

Litho affiche, "The first parrot orchestra", 60 x 80 cm / niet ingelijst.

Te koop voor € 40

Lotnummer 82

Johannes Lodewijk 'Louis' Schrikkel (1903-1995) - Portret van de journalist en kunstcriticus René Frank

Gouache, r.o. gesigneerd, 20 x 17.5 cm / 30.5 x 26.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 85

Onduidelijk gesigneerd - Stilleven met rozen en gieter

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 65 x 100.5 cm / 88 x 123 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 88

Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915) - Een zomerse wandeling

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 100 x 120 cm / 116.5 x 136.5 cm - inschilderingen.

Te koop voor € 6000

Lotnummer 95

Hubertus van Hove (1814-1865) - Historiserende scène uit de Tachtigjarige Oorlog

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 19.5 x 14 cm / 35.5 x 30.5 cm - l.b. scheurtje in papier.

Te koop voor € 160

Lotnummer 104

Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) - Afgemeerde schepen aan de kade te Rotterdam

Aquarel, r.o. gesigneerd, 17.5 x 26.5 cm / 32.2 x 40 cm - foxing.

Te koop voor € 300

Lotnummer 106

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 78 x 98 cm.

Te koop voor € 120

Kavels per pagina: