Kavels per pagina:

Lotnummer 1050

Een kavel Olympische Spelen 1936

bestaand uit 5 uitgaves van het officiële magazine uit 1936 (uitgaves 7 en 9 tot 12) en een Kampfrichter insigne.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1051

Een kavel divers WOII materiaal

W.o. kampgeld, voedselbonnen, persoonsbewijs, noodhulp-collectebus, etc.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1052

Twee ijzeren kruizen, tweede klas, 1914, Duitsland WOI

Centraal de W van Wilhelm, aan keerzijde eikenloof en 1813, b. 44 mm, de eerste versie van het ijzeren kruis, met zilver en zwart lint, ca. 5.196.000 keer uitgereikt - 1 mogelijk later opnieuw zwart gelakt.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1053

Een ijzeren kruis, 1939, Duitsland WOII

Centraal een swastika, b. 44 mm, aan rood, wit en zwart lint, knoop met eikenloof, in cassette.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 1054

Een verzameling diverse medailles en medaille linten

W.o. miniatuurmedaille van de BNMO, drie Duitse medailles voor deelname WOI en 1 voor de Frans-Pruissische oorlog 1870-1871, een medaille voor Nederlandse krijgsverrichting en een Nederlandse baret insigne.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1055

Een (vermoedelijk) replica medaille van het Duitse Rode Kruis, periode WOII, daarbij een penning en een rode kruis medaille

Grote medaille met emaille en opgezette adelaar staand op swastika, met niet origineel lint, penning m.b.t. dag van de arbeid, Duitsland 1934.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1056

Een verzameling armbanden, knopen, vaandel en een vlag, periode WOII

W.o. armbanden van de Nederlandse verzetsbeweging Ordedienst (OD), een Oranje band, Duitse band, Duitse vlag van Andries de Jong, Amsterdam, een SS dessertcouvert in cassette en vaandel van de Jeugdstorm

Verkocht voor € 320

Lotnummer 1057

Een verzameling militaria, voornamelijk periode WOII

W.o. insigne van de T-brigade van de KNIL, een KNIL speld, een NSB speld, een speld "Herwonnen levenskracht", een armschildje van de Brandweer L.B.D. (luchtbeschemingsdienst), replica ring etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1058

Een paar lantaarnpalen

Zwart geschilderd gietijzer, deels gecanneleerd met floraal reliëfdecor en voorzien van geel- en roodkoperen kappen met glazen ruitjes, maten volgen.

Te koop voor € 850

Lotnummer 1059

Een verzameling tijdschriften en kranten met betrekking op WOII

w.o. groot aantal uitgaves van De Wacht, Nederland in den oorlog, eerste editie van Der Spiegel, Vrij Nederland, Duitse kranten en diverse andere uitgaves

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1060

Een verzameling met betrekking tot de bevrijding en het verzet

w.o. Kareol asbak, herdenkingsbordje, herdenkingstegel, plaquette en boekjes

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1061

Een verzameling drukwerk voornamelijk over en tijdens periode WOII

w.o. Ons Vrije Nederland, boekjes met spotprenten, boek over de NSB etc.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1062

Een kavel divers drukwerk en documenten met betrekking tot periode WOI en II

w.o. ansichtkaarten, tijdschriften, brieven en persoonlijke documenten.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1063

Een bajonet, Berg & Co K98, 1940

inclusief schede en drager voor aan riem. l. 43 cm

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1064

Een bajonet en een KA-BAR Camillus gevechtsmes, periode WOII

Oostenrijkse bajonet l. 39 cm, KA-BAR in leren schede, l. 32 cm

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1065

Drie verschillende steekwapens

bestaand uit een bajonet WOI later vermaakt tot kort zwaard l. 60 cm, bajonet WOII zonder schede l. 38 cm en een klapmes in de vorm van een laars - sluit niet - l. 23 cm

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1066

Een Enfieldrevolver MK2 1934, piloten cap en bril

Enfield 38mm revolver in lederen US army holster, onklaar gemaakt - loop driemaal doorboord, lederen piloten cap en Polaroid Goggle M-1944

Verkocht voor € 340

Lotnummer 1067

Een vliegeniershorloge, Laco, W.O.II, Duitsland jaren '40

Handopwinder in stalen kast en grote leren band, wijzerplaat ø 55 mm, kast genummerd FL23883 aan zijkant en achterzijde H6118, loopt goed, deze horloges werden gebruikt door de piloten van de Luftwaffe (Fliegeruhr).

Verkocht voor € 2000

Lotnummer 1068

Een Luftwaffe officiersponjaard, Solingen voor 1937

Gemerkt F.W. Höller, l. 49 cm, pareerstang afgebroken (herkomst: afkomstig van een reservistenkapitein (oom inbrenger), als krijgsgevange beland in Kamp Sint Michelsgestel, bevrijd in september 1944, met geallieerden mee gegaan om in Duitsland te vechten - aldaar buit gemaakt).

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1069

Een schoorsteenpendule, ca. 1870

In albasten behuizing, bekroond door een tuinvaas, h. 36 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1070

Een paar beelden van boer en boerin, einde 19e eeuw

Zamak, h. 53 en 55 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1071

Vier diverse antieke kistjes

Mahoniefineer, w.o. concaaf gebogen lepeldoosjes, l. 15.5-19 cm - defecten, alle met sleutels.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1072

Zes diverse vnl. antieke kistjes

W.o. een notenfineer documentenkistje - defectjes.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1073

Een beeldje van de godin Niké

Groen gepatineerd brons op zwartmarmeren voet, h. 34.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1074

Een Dolland stijl scheepskijker, telescope

Messing en hout, met inscriptie "Day or night London," l. 25 cm.

Verkocht voor € 45

Kavels per pagina: