Kavels per pagina:

Lotnummer 1025

Een Louis XVI stijl bijzettafel

Verguld hout, ovaal model voorzien van marmeren bovenplaat, met gestoken decor van lelies en afgezet met parelrand, h. 76 x b. 74 x d. 54 cm.

Verkocht voor € 95

Lotnummer 1026

Een paar armfauteuils

Met goud en crèmekleurige bekleding met barokmotieven.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 1027

Een commode, midden 19e eeuw

Eiken en mahoniefineer op vurenhout, 4-laads, met latoenkoperen beslag, h. 105 x. b. 93 x d. 44.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1028

Een ottoman

Met gecapitonneerde zand en terrakleurige bekleding, mahoniehouten pootjes rustend op zwenkwieltjes, h. 45 x b. 133 x d. 83 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1029

Een schoorsteenspiegel, Duitsland einde 19e eeuw

In wortelnotenfineer lijst met gecontourneerde kuif, 128 x 62 cm - klosjes missend.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1030

Een rijk gestoken armstoel, 18e eeuw en later

Eikenhout, met decor van eikenblad motieven, h. 129 cm - rugpaneel met figuur vermoedelijk later.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1031

Drie diverse gembercoupes

Kristal met diverse slijpsels, w.o. 1 met zilveren knop, h. 28 - 32 cm - 1 deksel niet origineel.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1032

Een paar antieke ionische kapitelen

Polychroom beschilderd eikenhout, h. 23 x b. 32 x d. 9.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1033

Vier kastkommen en een dekselvaas, vnl. Royal Schwabap

Porselein en aardewerk met bietenrood en geel floraal decor, ø 15.5 en h. 35 cm - chipjes.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1034

Een lampvoet

Ruitgeslepen kristal, met blauw fauxleren kap, h. 62 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1035

Een panelenkist, ca. 1700

Eikenhout met smeedijzeren beslag, de panelen met gestoken geometrisch decor, h. 78 x b. 142 x d. 64 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1036

Een schrijfkist, 19e eeuw

Mahoniefineer, voorzien van later groenvilten schrijfveld, h. 13.5 x b. 38 x d. 26 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1037

Zeven diverse gelithografeerde blikken

W.o. vroege 20e eeuw.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1038

Een metronoom, Maëlzel Paquet, vroege 20e eeuw

In notenhouten kast, h. 22.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1039

Een verzameling pijpkomfoors en een Hindeloopen tabakspot

Beschilderd blik en koper, daarbij enig rookgerei.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1040

Een bakboord heklicht

Koper en rood glas, h. 38 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1041

Een verzameling gelithografeerd blik, vnl. einde 19e eeuw

W.o. enkele koektrommels op onderschotel, theekistje, dienbladen, etc.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1042

Een documentenkistje

Eikenhout, met paneeltjes, rustend op verguld metalen pootjes, h. 19 x b. 35 x d. 31 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1043

Een mangelbak en een kistje, ca. 1900 en 19e eeuw

Blauw en rood geschilderd vurenhout, l. 35 en 63 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1044

Twee buttes en een tonnetje, 19e eeuw

Gepolychromeerd spanenhout, l. 47 en ø 25 en 27.5 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 1045

Een ijzeren kruis, Duitsland, WO II

Centraal een swastika, b. 44 mm, aan origineel lint, 1939.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1046

Drie buttes, w.o. 19e eeuw

Spanenhout, een roodgeschilderd exemplaar en één met gebrand geometrisch decor, l. 38 - 61cm - defectjes.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1047

Twee theekistjes en een naaikistje, 19e eeuw

Mahonie- en notenfineer, l. 21.5 - 23 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1048

Een schildplaat met haut-reliëf voorstelling van een klassieke veldslag, Engeland, 19e eeuw

hout, met op voorgrond strijder wijzend naar de zon - barst midden onder- h. 55 x b. 51 cm

Te koop voor € 200

Lotnummer 1049

Een gestoken houten beeld van een vogel vechtend met slang, midden 20e eeuw

gesigneerd D. Jankov, Ohrid. h. 46 cm

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: