Kavels per pagina:

Lotnummer 1019

Een theetafel

Mahoniefineer, op balustervormige poot, uitlopend in 4-spant rustend op klauwpoten, h. 77 x b. 114 x d. 74 cm - krasjes blad.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1035

Een panelenkist, ca. 1700

Eikenhout met smeedijzeren beslag, de panelen met gestoken geometrisch decor, h. 78 x b. 142 x d. 64 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1048

Een schildplaat met haut-reliëf voorstelling van een klassieke veldslag, Engeland, 19e eeuw

hout, met op voorgrond strijder wijzend naar de zon - barst midden onder- h. 55 x b. 51 cm

Te koop voor € 200

Lotnummer 1058

Een paar lantaarnpalen

Zwart geschilderd gietijzer, deels gecanneleerd met floraal reliëfdecor en voorzien van geel- en roodkoperen kappen met glazen ruitjes, maten volgen.

Te koop voor € 850

Lotnummer 1080

Een jachtkast met opstand, ca. 1880

Donker gebeitst eikenhout, onderstel met twee lades en drie deuren, opstand met galerijtje, kuif en drie deuren, waarvan twee met facetgeslepen ruitjes en centrale deur met gesneden decor van figuren bij kasteel, h. 258 x b. 148 x d. 52 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1106

Drie tote model handtassen, w.o. DKNY en Denny Rose

W.o. leer en denim, l. 40 en 50 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1111

Wordt retour gehaald: Een Empire secretaire à abattant, vroege 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, voorzien van vergulde rozet appliques en messing beslag, op 2-deurs onderstel, interieur voorzien van vakjes en laatjes, h. 141 x b. 83 x. d. 44 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1125

Een schoorsteenpendule met Junghans uurwerk, einde 19e eeuw

Eikenhouten kast, h. 42 cm - één houten applique en één messing opzetstuk ontbreken.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1155

Een beeld van knielende ridder bij Christus, Omgeving Utrecht 15/16e eeuw

Eikenhout, h. 32 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 1160

Een houten beeld van de onderrichtende Anna, Holland/Vlaams ca. 1700

Eikenhout, h. 72 cm.

Te koop voor € 2000

Lotnummer 1165

Een tinnen Jan Steenkan, Holland ca. 1700

Met drie engelenmerken aan onderzijde, h. 20 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 1170

Een beeld van Madonna met Kind, Zuid Duitsland, ca. 1700

Polychroom beschilderd lindenhout, h. 53 cm - armen missend.

Te koop voor € 600

Lotnummer 1175

Twee tegels met vogeldecor, Holland 17e eeuw

Blauwwit aardewerk, ossenkoppen - chips.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1180

Een kardinaalsschotel, einde 19e eeuw

Tin, gemerkt R. Pompe, ø 48 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 1185

Een doopschotel, Neurenberg ca. 1700

Koper, met reliëfdecor van Madonna met Kind, ø 39.5 cm - enigszins gedeukt.

Te koop voor € 250

Lotnummer 1186

Een armstoel, Holland 19e eeuw

Mahoniehout, armleuningen in de vorm van vogelkoppen, kuifje met rocaille decor en voorstijlen met acanthusblad motief, groenvelours bekleding.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1190

Een heiligenbeeld, mogelijk 17e eeuw

Eikenhout, h. 50 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 1195

Drie schotels, Frankrijk 19e eeuw

Polychroom aardewerk, naar 18e-eeuws Delfts voorbeeld, ø 22 en 32 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1199

Een tilt-top tafel, einde 19e eeuw

Met - later - gecontourneerd palissander blad rustend op rijkgestoken voet met decor van rocailles en acanthusbladeren, uitlopend in 3-spant rustend op hoefpoten, h. 76 en ø 113 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1202

Een schrijftafel, einde 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, voorzien van frontlade, rustend op getorste poten verbonden door regel, h. 80 x b. 129 x d. 69 cm - krassen.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1209

Een kort model bontjas

Te koop voor € 40

Lotnummer 1230

Een snoer met 27 kralen met Christushoofden, mogelijk Sicilië

Composiet, l. 103 cm

Te koop voor € 100

Lotnummer 1235

Een architectonisch sierelement, ca. 1700

Deels verguld en gepolychromeerd hout, in de vorm van een grotesk en festoen, l. 58 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 1236

Drie schotels met chinoiseriedecor

Blauwwit aardewerk, naar 18e-eeuws Delfts voorbeeld, ø 33 cm - 1 exemplaar geheel gelijmd.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1240

Twee diverse kerkkandelaars, 18e en 19e eeuw

Messing en ijzer, h. 42 en 56 cm - kleinste exemplaar zonder pen.

Te koop voor € 300

Kavels per pagina: