Kavels per pagina:

Lotnummer 2156

Vijf diverse maskers en 3 beelden, Afrika

Gestoken hout, h. 25 - 54 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2158

Een Ashanti stijl, Janus kop, Ghana

Zwart geschilderd of geblakerd terracotta, met geprononceerd haar en gat bovenin, h. 25 cm - kleine voetchipjes.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2160

Een antiek boeddha beeld, Zuidoost-Azië

Gepolychromeerd hout, h. 21.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2209

Twee diverse kommen en een bordje, China 19/20e eeuw

Blauwwit porselein, één kom en één bord met floraal decor in vlakverdeling en één kom met decor van landschappen, alle voorzien van 4 karakter Kangxi merken, h. 5.5 en 6 cm, ø 11 - 20 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2218

Twee diverse kannetjes, China 18e eeuw

1x famille rose porselein met decor van figuren, h. 10 cm - oor en tuit gelijmd en 1x Imari porselein met floraal decor, h. 9.5 cm - tuit met schilfer.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2232

Een kistje met ivoor bekleed, China einde 19e eeuw

(olifant) ivoor fraai gesneden en versierd, deksel licht gebogen, h. 7 x b. 10.5 x d. 12.5 cm - scharnieren defect, enkele stukjes ivoor defect.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2236

Een 3-delig etagère kaststelletje, China 18/19e eeuw

Blauwwit porselein, balustervormig, middelste met decor van een wijsgeer in landschap, geflankeerd door 2 vaasjes met zotjes om zich heen slaand met een bloesemtak, h. 9 cm - 1 deksel ontbreekt, 1 deksel met restauratie en chip, vaasjes gaaf.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2243

Een schotel, Japan, 18e eeuw

Imari porselein, ø 34 cm - gelijmde schilfer.

Te koop voor € 120

Kavels per pagina: