Gestoken hout, h. 25 - 54 cm.
Te koop voor € 60
Zwart geschilderd of geblakerd terracotta, met geprononceerd haar en gat bovenin, h. 25 cm - kleine voetchipjes.
Te koop voor € 160
Gepolychromeerd hout, h. 21.5 cm.
Te koop voor € 80
Blauwwit porselein, één kom en één bord met floraal decor in vlakverdeling en één kom met decor van landschappen, alle voorzien van 4 karakter Kangxi merken, h. 5.5 en 6 cm, ø 11 - 20 cm.
Te koop voor € 80
1x famille rose porselein met decor van figuren, h. 10 cm - oor en tuit gelijmd en 1x Imari porselein met floraal decor, h. 9.5 cm - tuit met schilfer.
Te koop voor € 80
(olifant) ivoor fraai gesneden en versierd, deksel licht gebogen, h. 7 x b. 10.5 x d. 12.5 cm - scharnieren defect, enkele stukjes ivoor defect.
Te koop voor € 65
Blauwwit porselein, balustervormig, middelste met decor van een wijsgeer in landschap, geflankeerd door 2 vaasjes met zotjes om zich heen slaand met een bloesemtak, h. 9 cm - 1 deksel ontbreekt, 1 deksel met restauratie en chip, vaasjes gaaf.
Te koop voor € 80
Imari porselein, ø 34 cm - gelijmde schilfer.
Te koop voor € 120