Blauwwit porselein, ø 13.2 cm- haarlijn.
Verkocht voor € 200
Blauwwit en één keer Imari, bestaande uit twee borden, twee kop-en-schotels, een schoteltje (gekramd) en drie diverse kopjes.
Verkocht voor € 320
Blauwwit en café au lait geglazuurd porselein met floraal decor - diverse defectjes.
Verkocht voor € 650
Blauwwit porselein, ø 24.6 cm - gelijmd.
Verkocht voor € 45
Blauwwit en kapucijner geglazuurd porselein met floraal en landschapsdecor - enkele defectjes.
Verkocht voor € 380
Polychroom porselein met floraal decor, ø 37 cm - haarlijn.
Verkocht voor € 150
Famille rose porselein met floraal decor, ø 37.5 cm -2 haarlijnen.
Verkocht voor € 240
Famille rose porselein met decor van feniksen en florale motieven, ø 37.2 cm - haarlijn en slecht gerepareerde chip.
Verkocht voor € 100
Famille verte porselein met floraal decor in vlakverdeling, ø 27.5 cm - haarlijn.
Verkocht voor € 100
Brons, Dhyana mudra, h. 86 cm.
Verkocht voor € 640
Blauwwit porselein, met centraal bloemenmandmotief, 25 x 17 cm - chip en bakfout.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met floraal decor, randen met vlakverdeling, ø 21.3 cm.
Verkocht voor € 550
Blauwwit porselein met florale motieven, de knop en het oor in florale vorm, h. 8 cm - 1 deksel met chipjes.
Verkocht voor € 80
Deels verguld zinklegering met reliëfdecor van vogel op tak op waaier met maan en omringd met florale motieven, gemerkt op onderkant, l. 24.2 cm.
Verkocht voor € 90
Aardewerk, alle afkomstig uit hetzelfde graf, vindplaats: Risaralda, h. 8 - 20.7 cm.
Te koop voor € 1700
Staal met deels houten handvat, in leren schedes, L. 25 - 41.5 cm.
Verkocht voor € 35
Eierschaal porselein, beide voorzien van een famille rose decor met aan de ene kant een scène van go spelende vrouwen en aan de andere kant een scène met een muzikant die een vrouw het hof maakt, vier medaillons met polychrome decors van diverse vogels en verguldsel met rococo en florale motieven, h. 27.5 cm - één vaas heeft twee haarlijnen en het verguldsel van beide vazen vertoont enige slijtage. In de collectie van het Rijksmuseum Amsterdam bevinden zich een paar vergelijkbare vazen, maar dan met decors in Europese trant, zie pag. 289 van Christiaan J.A. Jörg, Chinese Ceramics in the Collection of the Rijksmuseum, Amsterdam.
Verkocht voor € 17000
Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van 2 dames bij tempelcomplex met zwanenvijver, 4x 78.5 x 38.5 cm - enkele stukjes parelmoer manco.
Te koop voor € 400
Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van figuren in berglandschap, 4x 79.5 x 40 cm - minieme stukjes parelmoer manco.
Te koop voor € 320
Shakudo om 1e gehalte zilveren binnenbak, met decor van kip, haan en kuiken, h. 3.8 x b. 13 x d. 9 cm - binnenzijde deksel met gravure, gesigneerd r.o. op deksel.
Verkocht voor € 800
Blauwwit porselein met decor van florale motieven en voorzien van zilveren bloemvormig montuur, Holland 1860, h. 12.8 cm - hals afgeslepen, scheurtje in zilver.
Verkocht voor € 160
Polychroom porselein met decor van vrouwen in tuin en karakters, h. 55 cm.
Verkocht voor € 280
Porselein met centraal floraal decor, ø 33 cm.
Verkocht voor € 160
Brons, staand op een draak, h. 36 cm.
Verkocht voor € 80
Famille verte porselein met centraal decor van kostbaarheden en rand met florale motieven, ø 38 cm.
Verkocht voor € 300