Kavels per pagina:

Een schoteltje met decor van koi, China, Kangxi

Blauwwit porselein, ø 13.2 cm- haarlijn.

Verkocht voor € 200

Een kavel divers porselein, China 18e eeuw

Blauwwit en één keer Imari, bestaande uit twee borden, twee kop-en-schotels, een schoteltje (gekramd) en drie diverse kopjes.

Verkocht voor € 320

Zes schoteltjes en negen kopjes, China, Kangxi

Blauwwit en café au lait geglazuurd porselein met floraal decor - diverse defectjes.

Verkocht voor € 650

Een boerenming diep bord, China (bodemvondst te Alkmaar)

Blauwwit porselein, ø 24.6 cm - gelijmd.

Verkocht voor € 45

Tien schoteltjes en vijf kopjes, China, 18e eeuw

Blauwwit en kapucijner geglazuurd porselein met floraal en landschapsdecor - enkele defectjes.

Verkocht voor € 380

Een schotel, China, tweede helft 18e eeuw

Polychroom porselein met floraal decor, ø 37 cm - haarlijn.

Verkocht voor € 150

Famille rose porselein met floraal decor, ø 37.5 cm -2 haarlijnen.

Verkocht voor € 240

Famille rose porselein met decor van feniksen en florale motieven, ø 37.2 cm - haarlijn en slecht gerepareerde chip.

Verkocht voor € 100

Een schotel, China, Kangxi, 17/18e eeuw

Famille verte porselein met floraal decor in vlakverdeling, ø 27.5 cm - haarlijn.

Verkocht voor € 100

Een beeld van een Boeddha op lotustroon, China

Brons, Dhyana mudra, h. 86 cm.

Verkocht voor € 640

Een blauwwit schaaltje, China Qianlong

Blauwwit porselein, met centraal bloemenmandmotief, 25 x 17 cm - chip en bakfout.

Verkocht voor € 50

Een serie van acht diepe borden, Kangxi, China

Blauwwit porselein met floraal decor, randen met vlakverdeling, ø 21.3 cm.

Verkocht voor € 550

Een paar mosterpotjes, China Qianlong

Blauwwit porselein met florale motieven, de knop en het oor in florale vorm, h. 8 cm - 1 deksel met chipjes.

Verkocht voor € 80

Een pennenbakje, Meiji, Japan ca. 1900

Deels verguld zinklegering met reliëfdecor van vogel op tak op waaier met maan en omringd met florale motieven, gemerkt op onderkant, l. 24.2 cm.

Verkocht voor € 90

Een collectie van veertien precolumbiaanse beeldjes, Quimbaya, Colombia

Aardewerk, alle afkomstig uit hetzelfde graf, vindplaats: Risaralda, h. 8 - 20.7 cm.

Te koop voor € 1700

Twee kukri's, Nepal 20e eeuw

Staal met deels houten handvat, in leren schedes, L. 25 - 41.5 cm.

Verkocht voor € 35

Een paar vazen, China, 18e eeuw

Eierschaal porselein, beide voorzien van een famille rose decor met aan de ene kant een scène van go spelende vrouwen en aan de andere kant een scène met een muzikant die een vrouw het hof maakt, vier medaillons met polychrome decors van diverse vogels en verguldsel met rococo en florale motieven, h. 27.5 cm - één vaas heeft twee haarlijnen en het verguldsel van beide vazen vertoont enige slijtage. In de collectie van het Rijksmuseum Amsterdam bevinden zich een paar vergelijkbare vazen, maar dan met decors in Europese trant, zie pag. 289 van Christiaan J.A. Jörg, Chinese Ceramics in the Collection of the Rijksmuseum, Amsterdam.

Verkocht voor € 17000

Een serie van 4 lakpanelen, Japan midden 20e eeuw

Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van 2 dames bij tempelcomplex met zwanenvijver, 4x 78.5 x 38.5 cm - enkele stukjes parelmoer manco.

Te koop voor € 400

Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van figuren in berglandschap, 4x 79.5 x 40 cm - minieme stukjes parelmoer manco.

Te koop voor € 320

Lotnummer 2020

Een shibuichi doosje, Japan Meiji

Shakudo om 1e gehalte zilveren binnenbak, met decor van kip, haan en kuiken, h. 3.8 x b. 13 x d. 9 cm - binnenzijde deksel met gravure, gesigneerd r.o. op deksel.

Verkocht voor € 800

Een tonvormig jeneverkruikje vermaakt tot vaas, China Kangxi

Blauwwit porselein met decor van florale motieven en voorzien van zilveren bloemvormig montuur, Holland 1860, h. 12.8 cm - hals afgeslepen, scheurtje in zilver.

Verkocht voor € 160

Een vaas, China, eerste helft 20e eeuw

Polychroom porselein met decor van vrouwen in tuin en karakters, h. 55 cm.

Verkocht voor € 280

Een schotel, Ming, China, 16e eeuw

Porselein met centraal floraal decor, ø 33 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2025

Een beeld de geluksgod Shou, China

Brons, staand op een draak, h. 36 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2026

Een schotel, China, ca. 1900

Famille verte porselein met centraal decor van kostbaarheden en rand met florale motieven, ø 38 cm.

Verkocht voor € 300

Kavels per pagina: