Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 38.5 x 28 cm / 58 x 47 cm - minieme restauratie l.b..
Verkocht voor € 160
Litho affiche 1911, 63 x 203 cm - niet ingelijst, in originele koker.
Verkocht voor € 360
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 80 x 60 cm / 99 x 79 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 70 x 101 cm / 79.7 x 110.5 cm.
Verkocht voor € 190
Pasteltekening, r.o. onduidelijk gesigneerd, 51 x 41 / 62 x 51 cm.
Verkocht voor € 1000
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 50.5 x 40.5 cm / 59.5 x 49.5 cm.
Verkocht voor € 165
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 35 x 45 cm / 54.5 x 64 cm.
Verkocht voor € 170
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26 x 35 cm / 44 x 54 cm.
Verkocht voor € 2000
Marouflé, r.o. gesigneerd, 27 x 41 cm / 40.5 x 54.5 cm.
Verkocht voor € 2200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 61 x 80.5 cm / 76.5 x 96.5 cm.
Verkocht voor € 900
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 50 cm / 46.5 x 66.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 55.5 x 46.5 cm / 66 x 58 cm.
Verkocht voor € 200
Aquarel, r.o. gesigneerd, 34 x 17 / 52 x 34 cm.
Verkocht voor € 750
Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd, 17.6 x 12.5 cm / 27 x 23 cm.
Verkocht voor € 2200
Aquarel, r.o. gesigneerd, 45 x 35 cm / 63 x 53 cm.
Verkocht voor € 300
Offsetlithografie, 1948, 31 x 23.8 cm / 58.2 x 48.5 cm.
Verkocht voor € 750
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 65 cm / 91 x 76 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, l.o. en verso gesigneerd en verso getiteld en met opdracht "A Monsieur Verkerke avec mes amitiés," 59.5 x 72.5 cm / 76.5 x 63.5 cm.
Verkocht voor € 1000
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 38 x 50 cm / 47 x 59.5 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 30 cm / 46 x 36 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 35 x 50 / 48.5 x 63.5 cm.
Verkocht voor € 240
Potloodtekening, l.o. gesigneerd, 12 x 16.5 / 38 x 44 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op paneel, 45.5 x 41 cm / 49 x 53 cm.
Verkocht voor € 280
Olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd, 50.5 x 65 cm / 61 x 75.5 cm.
Verkocht voor € 170
Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 35 x 39.8 cm.
Verkocht voor € 400