Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-492).

Timed-online, sluit zaterdag 20 juni v.a. 18.00 uur.

Kavels per pagina:

Jan Rijlaarsdam (1911-2007) - De Hooglandse Kerkgracht met gezicht op de kerk

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 38.5 x 28 cm / 58 x 47 cm - minieme restauratie l.b..

Verkocht voor € 160

Antoon Molkenboer (1872-1960) - Beethoven cyclus

Litho affiche 1911, 63 x 203 cm - niet ingelijst, in originele koker.

Verkocht voor € 360

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - De Oudezijds Kolk te Amsterdam

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 80 x 60 cm / 99 x 79 cm.

Verkocht voor € 150

Gerrit Jongert (1906-1990) - Noord-Afrikaanse stad met figuren en dieren

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 70 x 101 cm / 79.7 x 110.5 cm.

Verkocht voor € 190

Hollandse school, 1e helft 20e eeuw - Kaketoe's

Pasteltekening, r.o. onduidelijk gesigneerd, 51 x 41 / 62 x 51 cm.

Verkocht voor € 1000

Wijnandus Aloisius "Wijnand" Geraedts (1883-1958) - Madonna met kind in Leiden

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 50.5 x 40.5 cm / 59.5 x 49.5 cm.

Verkocht voor € 165

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) - Binnenvaart

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 35 x 45 cm / 54.5 x 64 cm.

Verkocht voor € 170

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Koeien in de stal

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26 x 35 cm / 44 x 54 cm.

Verkocht voor € 2000

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Koeien in de wei

Marouflé, r.o. gesigneerd, 27 x 41 cm / 40.5 x 54.5 cm.

Verkocht voor € 2200

Wilhelm Hambüchen (1869-1939) - Vissersvolk bij bomschuiten op het strand

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 61 x 80.5 cm / 76.5 x 96.5 cm.

Verkocht voor € 900

Niek van der Plas (1954) - Bollenvelden

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 50 cm / 46.5 x 66.5 cm.

Verkocht voor € 300

Jacob Abraham "Jacques" Zon (1872-1932) - Boer met dochter

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 55.5 x 46.5 cm / 66 x 58 cm.

Verkocht voor € 200

Pierre Comba (1859-1934) - De Franse Infanterie

Aquarel, r.o. gesigneerd, 34 x 17 / 52 x 34 cm.

Verkocht voor € 750

Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929) - Franse officier van de Kurassiers

Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd, 17.6 x 12.5 cm / 27 x 23 cm.

Verkocht voor € 2200

Christophe "Chris" van der Windt (1877-1952) - Bloemstilleven

Aquarel, r.o. gesigneerd, 45 x 35 cm / 63 x 53 cm.

Verkocht voor € 300

Kees van Dongen (1877-1968) - Fille au Fleurs uit ‘La Grand nuit de Paris'

Offsetlithografie, 1948, 31 x 23.8 cm / 58.2 x 48.5 cm.

Verkocht voor € 750

Jan van Delft (1928) - Stilleven met Chinees figuur, kruik, bloemen in vaas, tinnen schotel en juwelen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 65 cm / 91 x 76 cm.

Verkocht voor € 150

Hendrik Valk (1897-1986) - Viaduct over de Apeldoornseweg

Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd '72, verso gesigneerd en gedateerd en "Opus 1309", 28/.7 x 44.4 / 43 x 58.1 cm.

Te koop voor € 1750

Hoi Lebadang (1921-2015) - "Le Coursier d'Or"

Olieverf op doek, l.o. en verso gesigneerd en verso getiteld en met opdracht "A Monsieur Verkerke avec mes amitiés," 59.5 x 72.5 cm / 76.5 x 63.5 cm.

Verkocht voor € 1000

Anton Karssen (1945-2019) - Historiserend stadsgezicht

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 38 x 50 cm / 47 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 360

Chris Soer (1882-1962) - Straatje in Dordrecht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 30 cm / 46 x 36 cm.

Verkocht voor € 260

Jurjen de Haan (1936-2018) - Figuur

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 77 x 59 cm / 102.5 x 82.5 cm.

Te koop voor € 200

Hendricus Johannes 'Henk' van de Ende (1908-1998) - Weidelandschap met koeien

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 35 x 50 / 48.5 x 63.5 cm.

Verkocht voor € 240

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927) - Vissersvolk bij bomschuiten op het strand

Potloodtekening, l.o. gesigneerd, 12 x 16.5 / 38 x 44 cm.

Verkocht voor € 320

Europese school, 19e eeuw, mogelijk ouder - Jeu de paume

Olieverf op paneel, 45.5 x 41 cm / 49 x 53 cm.

Verkocht voor € 280

Kavels per pagina: