Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 950 - 1399)

Donderdag 28 november, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1376

Een kast, einde 19e eeuw

Eikenhout, twee deuren en één lade, h. 89.5 x b. 126 x d. 51 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1377

Een secretaire, Engeland 19e eeuw

Eikenhout, vier lades en een klap waarachter een interieur met vakjes, laatjes, deurtje en keldertje, h. 102 x b. 87 x d. 49.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1378

Een paar eetkamerstoelen, einde 19e eeuw

Notenhout met velours zittingen.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1379

Een Venetiaanse stijl spiegel, Spanje,

Spiegelglas in houten en koperen omlijsting, 80 x 60 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1380

Een vuursteenpistool met laadstok, naar 18e eeuws voorbeeld

Hout, ijzer en messing, gestoken kolf, l. 51.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 1381

Een naaitafeltje, late 19e eeuw

Deels eikenhout, met frontlade en klep, waaronder interieur van esdoornhout, voorzien van spiegel, vakjes en laatjes, h. 77 x b. 59 x d. 41 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1382

Vier diverse tapijtjes

Handgeknoopt, 92 x 51, 116 x 86, 137 x 93 en 147 x 90 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1383

Twee tapijtjes en een antieke kamelentas

Handgeknoopt, 80 x 50 cm, 116 x 82 cm 160 x 96 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1384

Een tapijt met geometrische motieven

Handgeknoopt, 193 x 111 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1385

Handgeknoopt, 195 x 102 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1386

Een Louis XIV stijl schoorsteenspiegel

Facetgeslepen spiegelglas in verguld houten lijst met kuif, 142.5 x 79.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 1387

Een consoletafeltje

Marmeren blad rustend op goudkleurig metalen onderstel gedragen door putti, h. 82 x b. 93.5 x d. 30 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1388

Een vintage manshoog telraam met krijtbord

Hout en metaal, h. 186.5 x b. 124.5 x d. 65 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1389

Een grote vintage liniaal, Aristo Scholar LL, Aristo-Werke, Dennert & Pape, Hamburg, Duitsland, jaren '70

PVC, h. 37 x b. 199 x d. 3 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1390

Een kavel divers tin, w.o. enkele antieke exemplaren

Kannen, pullen, snotneus, lepels, etc., h. 28 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1391

Een jachtkast met vitrineopstand, ca. 1880

Eikenhout, onderstel met twee deuren en twee lades voorzien van floraal snijwerk, deuren met snijwerk van een fruit- en een notenmand, waarachter een interieur met legplank, opstand gedragen door gevleugelde leeuwen en voorzien van twee beglaasde deuren, waarachter een interieur met twee legplanken, en snijwerk met leeuwenkoppen en florale motieven en bekroond door kuif met floraal snijwerk, h. 250 x b. 133.5 x d. 52 cm - achterplaat van onderstel is open gezaagd.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 1392

Een art deco hanglamp

Gemarmerd glas, ø 36 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1393

Een paar kandelaars, Rouen ca. 1900

Polychroom aardewerk, decor van voluten, rocailles en florale motieven, h. 16.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1394

Een koffie en theeservies, Frankrijk vroeg 20e eeuw

Polychroom porselein met florale motieven en deels verguld, theepot, koffiepot, roomstel op geschulpte onderschotel, 2 koffiekoppen, 10 theekoppen en 13 schoteltjes.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1395

Een trompet, Besson, Stratford, Engeland

Verzilverd, l. 50 cm, in koffer - 1 ventiel defect, deukjes.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1396

Een serie van 8 deels annagroene wijnglazen, Holland 1e helft 20e eeuw

Ruit- en waaiergeslepen kristal met gefacetteerde stam, h. 15 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1397

Een Bowlpot met 6 kopjes en een lepel, Copier, Leerdam

Glas, kopjes zijn gemerkt, h. 5.5 en 24 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1398

Een plastiek van Madonna met kind, Stef Uiterwaal, Glasfabriek Leerdam 1929

Gesatineerd persglas, achterzijde onderkant gesigneerd, h. 37 cm - klein chipje aan achterzijde onderkant.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1399

Helmut Schäffenacker (1921-2010) - Zeilbootjes

Keramiek tegel met deels metallic glazuur, verso blindstempel, 48 x 25 cm.

Verkocht voor € 25

Kavels per pagina: