Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 950 - 1399)

Donderdag 28 november, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 950

Een paar winkel toonbankvitrines met schuine voorkanten, Blom Betimmering, Leerdam, derde kwart 20e eeuw

Eikenhout met glazen ruitjes en legplanken, h. 75 x b. 61 x d. 26 tot 45 cm - beide vitrines missen één legplank en bij één vitrine ontbreken de schuifdeuren.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 951

Een paar winkelvitrines, Blom Betimmering, Leerdam, derde kwart 20e eeuw

Eikenhout met glazen ruitjes en legplanken, h. 99.5 x b. 99.5 x 41.5 cm (2x).

Verkocht voor € 280

Lotnummer 952

Een paar Empire stijl lampvoeten

Marmer met messing monturen en appliques, h. 50 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 953

Zes jasperware objecten, Wedgwood, Engeland

Bestaande uit een paar kleine cache-pots, een kandelaar, een vaasje en een rond en een vierkant dekseldoosje, max. h. 12.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 954

Twee beelden van een vrouw met kannen en een vrouw met hondjes, Lladro, Spanje

Polychroom porselein, h. ca. 73.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 955

Een beschilderde lampvoet

Keramiek met voorstelling van vogel en florale motieven, h. 78.5 cm - glazuur schilfer.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 956

Een Perzisch kleedje

Zijde, 94 x 59 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 957

Een Louis XVI stijl siervaas, ontwerp Giulia Mangani, Italië

Gemarmerd porselein met deels verguld messing monturen, h. 72 cm - metalen voet zit los van de vaas voet en dient gelijmd te worden.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 959

Een messenslijper, Pipi Fax Messer schärfmachine, Alleinige Fabrikanten Guhl & Harbeck, Hamburg, eerste kwart 20e eeuw

Gietijzer, h. 19 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 960

Een spiegel , 2e helft 20e eeuw

In gecontourneerde houten lijst, zowel verticaal als horizontaal op te hangen, 81 x 61 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 961

Een breed model Soester spiegel, Holland vroege 20e eeuw

In eikenhouten lijst, facetgeslepen spiegelglas, 66 x 79 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 962

Een bureaustoel, Holland 1e helft 20e eeuw

Eikenhout met webbing zitting, in hoogte verstelbaar.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 963

Een bijzettafeltje, midden 20e eeuw

Met gestoken floraal decor, h. 67 x b. 69 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 964

Een 20-delige kerstgroep, Eigendom LV, België midden 20e eeuw

Polychroom aardewerk, h. 4-15 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 965

Een meisjepop, in achterhoofd gemerkt Met K.R. en een Davidster, vermoedelijk Duitsland ca. 1900

Biscuitporseleinen hoofd en ledematen, in oudroze kleding, l. 62 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 966

Een staande Tiffany-stijl lamp

Bronskleurige voet met gestileerde jugendstil motieven en kap met deels gemarmerd glas, h. 164 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 967

Rode metalen voet met organische vormen, kap rood- en groenglas, h. 164 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 968

Een Tiffany-stijl kap van een plafondlamp

Geometrische motieven, ø 40 cm - geen armatuur.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 969

Twee Tiffany-stijl tafellampjes

Eén in de vorm van een kruis, h. 34 cm, en één met kap met florale motieven, h. 38 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 970

Vier Tiffany-stijl wandlampen

Een paar geometrische zonder armaturen, h. 16 cm, een spitse, h. 50 cm, en een halfronde, h. 16 cm, met floraal motief en armaturen

Verkocht voor € 130

Lotnummer 971

Een paar gotische-stijl kandelaars

Koper, h. 24 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 972

Een Tiffany-stijl lamp met bijzettafeltje gedragen door beeld van een vrouw

Bronskleurig metaal met polychroom glazen kap met floraal decor en glazen tafelblaadje, h. 140 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 973

Een kapstok met 4 wanli-tegels, 17e eeuw

Blauwwitte tegels met decor van vogel op tak, konijn, beer en een hand - defecten, vooral de vogel - in latere eikenhouten kapstok gezet, l. 85 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 974

Een schoorsteenspiegel, midden 20e eeuw

Mahoniehouten lijst, bovenzijde met 3 bogen, 143 x 65 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 975

Een comtoise, Frankrijk 19e eeuw

Latoenkoperen lijst met bloemenvaas, lierslinger, adres: Astoul à Vaourx (?).

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: