2e gehalte, afgezet met filetrand, l. 44.5 cm en gewicht 1063 - gravure.
Verkocht voor € 260
2e gehalte, met decor van rocailles en voluten, oor en tuit gedragen door figuren, Groot Boersma, Sneek, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 180
3e gehalte zilver, in cassette, gekeurd buitenlands 1831-1893, herkomst Driessen van Duyn b.v. Juwelier-Antiquair Leiden.
Verkocht voor € 80
2e gehalte (900/1000), 5-lichts, h. 28 cm.
Verkocht voor € 120
14 krt. geelgoud met 1e gehalte zilver, ring vroege 20e eeuw, witte cultivé parel later gezet, met roosdiamanten in de zetting, maat 18.5.
Verkocht voor € 280
3e gehalte zilver, deksel met reliëfdecor van hiërogliefen, 5.7 x 9.2 cm.
Verkocht voor € 45
3e gehalte zilver, mogelijk hoger (ongekeurd 8 gram of minder per stuk), bank, tafel en vier stoelen.
Verkocht voor € 30
14 krt. geelgoud bezet met twee briljant geslepen diamantjes, maat 18.75.
Verkocht voor € 120
14 krt. geelgoud bezet met vijf markies geslepen saffieren en 8 briljant geslepen diamantjes, maat 17.25.
Verkocht voor € 200
Zilver, rechthoekig model, l. 16 cm, brutogewicht 360 gram.
Verkocht voor € 100
Ontwerp Georg Nilsson voor Gero, bestaande uit 6 3-delige dinercouverts en 6 2-delige ontbijtcouverts.
Verkocht voor € 70
2e gehalte zilver en voorzien van hengsel met leeuwenkoppen, h. 9.3 x b. 28 x d. 17 cm.
Verkocht voor € 300
Zes lepels met diermotieven in Jugendtsil stijl cartouches, en 10 met decor van rocailles.
Verkocht voor € 20
14 krt., automaat, aan bruinleren band.
Verkocht voor € 360
1e gehalte zilver, te gebruiken als 1- en 2-lichts kandelaars, 2-lichtsgedeelte afneembaar, h. 22.5 cm.
Verkocht voor € 150
2e gehalte zilver, veer vastgehouden door een vogelklauw, l. 18.5 cm.
Verkocht voor € 45
Bestaande uit een sigarettenetui, wandelstok/paraplu handvat, gesp, broche en een potloodje.
Verkocht voor € 110
2e gehalte, ook als broche te gebruiken, l. 9.5 cm.
Verkocht voor € 30
2e gehalte zilver, h. 17.5 cm - deukje in stam.
Verkocht voor € 50
2e gehalte zilver, twee diverse borstels , handspiegel en een kam. Gegraveerd met klomp , bloem, druiventros en monogram A.V.J.
Verkocht voor € 30
w.o. miniatuur pijpcomfort, theezeefje met lekbakje, lepel, gebakvorkje, stop, schaartje en kristalen bakje daarbij een tang
Verkocht voor € 40
3e gehalte, deels verguld, met landschapsdecor, adres Purfürst Neustadt - oogje defect maar aanwezig.
Verkocht voor € 20
Rijkgedecoreerd, l. 16 -23 cm.
Verkocht voor € 50
18 krt. wit- en roségoud, l. 2.5 cm.
Verkocht voor € 50
18 krt. geelgoud, slot met facetgeslepen granaat met canatille rand l. 17.2 cm.
Verkocht voor € 250