Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500 - 3191)

Zaterdag 30 november, 12:00 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 2500

Een geschulpt zilveren dienblad, Gerritsen & Van Kempen 1960

2e gehalte, afgezet met filetrand, l. 44.5 cm en gewicht 1063 - gravure.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2501

Een zilveren theepot in Rococo stijl, vroege 20e eeuw

2e gehalte, met decor van rocailles en voluten, oor en tuit gedragen door figuren, Groot Boersma, Sneek, h. 20.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2502

Een serie van 6 zilveren oestervorkjes, dubbel hartfilet, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw.

3e gehalte zilver, in cassette, gekeurd buitenlands 1831-1893, herkomst Driessen van Duyn b.v. Juwelier-Antiquair Leiden.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2503

Een zilveren kandelaber, Egypte

2e gehalte (900/1000), 5-lichts, h. 28 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2504

Een oude gouden met zilveren parelring

14 krt. geelgoud met 1e gehalte zilver, ring vroege 20e eeuw, witte cultivé parel later gezet, met roosdiamanten in de zetting, maat 18.5.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2505

Een visitekaartjeshouder, Egypte, tweede helft 20e eeuw

3e gehalte zilver, deksel met reliëfdecor van hiërogliefen, 5.7 x 9.2 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2506

Een filigrain zilveren miniatuur ameublement

3e gehalte zilver, mogelijk hoger (ongekeurd 8 gram of minder per stuk), bank, tafel en vier stoelen.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2507

Een slagring

14 krt. geelgoud bezet met twee briljant geslepen diamantjes, maat 18.75.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2509

Een rijring

14 krt. geelgoud bezet met vijf markies geslepen saffieren en 8 briljant geslepen diamantjes, maat 17.25.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2510

Een sigarenkist, Holland 1961

Zilver, rechthoekig model, l. 16 cm, brutogewicht 360 gram.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2511

Een 6-persoons verzilverd bestek, model Nordique

Ontwerp Georg Nilsson voor Gero, bestaande uit 6 3-delige dinercouverts en 6 2-delige ontbijtcouverts.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2512

Een broodmand

2e gehalte zilver en voorzien van hengsel met leeuwenkoppen, h. 9.3 x b. 28 x d. 17 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2513

Twee series verzilverde lepeltjes

Zes lepels met diermotieven in Jugendtsil stijl cartouches, en 10 met decor van rocailles.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2514

Een Lasita polshorloge in gouden kast

14 krt., automaat, aan bruinleren band.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2515

Een paar zilveren kandelaars á double usage, J.B. Chatterley & Sons, Birmingham 1965

1e gehalte zilver, te gebruiken als 1- en 2-lichts kandelaars, 2-lichtsgedeelte afneembaar, h. 22.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2517

Een zilveren brievenopener in de vorm van een veer, Holland 1947

2e gehalte zilver, veer vastgehouden door een vogelklauw, l. 18.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2519

Een kavel divers niëllo zilver

Bestaande uit een sigarettenetui, wandelstok/paraplu handvat, gesp, broche en een potloodje.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2521

Een zilveren gesp, Holland 19e eeuw

2e gehalte, ook als broche te gebruiken, l. 9.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2525

Een 3-lichts kandelaar op ovale voet, Duitsland

2e gehalte zilver, h. 17.5 cm - deukje in stam.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2527

Een zilveren kaptafelset, Holland 1949

2e gehalte zilver, twee diverse borstels , handspiegel en een kam. Gegraveerd met klomp , bloem, druiventros en monogram A.V.J.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2529

Een kavel divers zilveren voorwerpen

w.o. miniatuur pijpcomfort, theezeefje met lekbakje, lepel, gebakvorkje, stop, schaartje en kristalen bakje daarbij een tang

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2531

Een zakhorloge in zilveren kast, Duitsland einde 19e eeuw

3e gehalte, deels verguld, met landschapsdecor, adres Purfürst Neustadt - oogje defect maar aanwezig.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2532

4 diverse zilveren strooilepels, voornamelijk Holland

Rijkgedecoreerd, l. 16 -23 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2533

Een bicolore hartvormige gouden hanger met briljant

18 krt. wit- en roségoud, l. 2.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2534

Een 4-strengs granaten armbandje met gouden slot, David Rodenberg 1822-1833

18 krt. geelgoud, slot met facetgeslepen granaat met canatille rand l. 17.2 cm.

Verkocht voor € 250

Kavels per pagina: