Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2275)

Vrijdag 29 november, 20:30 uur.

Kavels per pagina:

Een famille rose rolwagen, China midden 20e eeuw

Te koop voor € 20

Lotnummer 2025

Li Xiaofeng (1968) - Figuren

Te koop voor € 600

Lotnummer 2048

Een jade armband met gouden monturen

18 krt., met gravure van lotusbladmotieven, ø 8 cm.

Te koop voor € 325

Lotnummer 2050

Een Tang stijl beeld van een paard

Geglazuurd terracotta, h. 36 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2053

Een sculptuur van Guanyin, China, ca. 1900

Hout, h. 48 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2055

Een beeld van een vliegend paard, China

Rode jade, h. 23 en l. 25 cm - gelijmd.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2059

Een beeld van Guan Yin, China

Albast, h. 28 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2063

Twee diorama's met voorstelling van huizen in landschap, China vroege 20e eeuw

ø 23 en h. 34 x b. 34 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2065

Een vaas met reliëfdecor van roofvogel in gevecht met een kraanvogel

Messing, h. 36 cm - deukjes.

Te koop voor € 70

Lotnummer 2090

Een paar tempelleeuwen, Thailand

Groen gepatineerd brons, h. 81 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 2097

Een paar sculpturen van Lao Tse en een beeldengroep van een wijsgeer met zotje, China

Speksteen, h. 15.5 - 21.7 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2100

Een tegel, China

Blauwwit porselein met decor van twee vogels op perziktakken, 2.5 x 19.5 x 20 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2101

Twee erotische voorstellingen in been

Op houten voetjes, h. 14 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2105

Een beeld van Boeddha in lotushouding, Tibet

Verguld brons, h. 22.5 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2110

Een beeld van Tara met drie hoofden en acht armen, Tibet

Verzilverd brons, h. 36.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2116

Een Boeddha hoofd, Indonesië

Deels gepolychromeerd hout, h. 27.5 cm - barst gelijmd.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2129

Een kavel diverse aziatica, vnl. antiek

Bestaande uit een Balinees gestoken beeldje van een orang malu, een opiumpijp, een bronzen (tabaks?) doosje en een gestoken houten paneeltje, l. 24.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2135

Een paar schaaltjes, China

Porselein met blauwwit en ijzerrood decor van vissen, h. 4.5 cm, ø 20 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2140

Een beelden van eenden met compartimenten in de buik

Blauwwit porselein, h. 22.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2160

Een paar vazen gedragen door vogels, China

Blauwwit en ijzerrood porselein, h. 39 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 2163

Een paar vazen, China, eerste helft 20e eeuw

Brons en cloisonné, h. 33 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2165

Een Kangxi stijl schotel, China

Famille verte porselein met centraal decor van figuren, ø 43 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 2173

Een paar mosterpotjes, China Qianlong

Blauwwit porselein met florale motieven, de knop en het oor in florale vorm, h. 8 cm - 1 deksel met chipjes.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2236

Een dekselpot, China, eerste helft 20e eeuw

Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven. h. 45 cm - deksel heeft schilfer en pot een haarlijn.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2241

Een serie van acht diepe borden, Kangxi, China

Blauwwit porselein met floraal decor, randen met vlakverdeling, ø 21.3 cm.

Te koop voor € 640

Kavels per pagina: