Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1 -483)

Dinsdag 26 november, 18.30 uur.

Kavels per pagina:

Willem Frederik Noordijk (1887-1970) - Marokkaans straatje met figuren

Sepia, r.o. gesigneerd, 30 x 22 cm / 55 x 45.7 cm.

Te koop voor € 120

Antoinette Agathe van Hoijtema (1875-1967) - Stilleven met zeeschelpen en koraal

Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 38 x 48.7 cm / 44.2 x 54.9 cm.

Te koop voor € 80

Hollandse school, 19e eeuw, mogelijk Simon van Brakel (1816-1884) - Schip in nood

Olieverf op doek, 60.5 x 81 cm / 79 x 98.5 cm - twee scheuren in doek.

Te koop voor € 800

Belgische school, F. Godefroy gesigneerd - Vissersschepen op zee

Te koop voor € 640

Aris Knikker (1887-1962) - Landschap met roeibootjes

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 30 cm / 60.8 x 50.8 cm.

Te koop voor € 250

L. S(c)heffield - Boereninterieur met moeder en slapende kinderen

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 76 x 101.5 cm / 107 x 131 cm.

Te koop voor € 400

Corneille (1922-2010) - Femme et Oiseau

Zeefdruk 76/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 23.5 x 19 cm / 56.5 x 49.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 36

Anna Maria Wuijtiers-Blaauw (1865-1944) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, bloemstilleven, 60 x 80 / 74 x 94 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 42

Bertrand Philippart (XX-XXI) - De haven van Honfleur in de ochtend

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '68, 46.5 x 65 cm / 64 x 83 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 44

Girindra R. Bambang (1967) - Compositie met vrouwfiguren

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '89, 82 x 61.5 cm / 102 x 83 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 46

Willem Cornelis Rip (1856-1922) - Weg bij Maasbracht

Aquarel, l.o. en verso gesigneerd, 24 x 35 cm / 39 x 50 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 52

Theo Wolvecamp (1925-1992) - Compositie

Zeefdruk XIX/XXX, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 54 x 65 cm / 78.8 x 89 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 54

Anton Rooskens (1906-1976) - Printemps

Zeefdruk 26/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 74.5 x 53 cm / 103 x 80.5 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 56

Préfète Duffaut (1923-2012) - Fantasiestad

Acryl op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 51 cm / 67.5 x 59 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 58

Frits Johan Goosen (1943) - Winterlandschap met schaatsers

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24.3 x 30.5 cm / 43.7 x 49.2 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 66

Anton Gerhart (1879-?) - Soldaten en boeren bij tent

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 31.5 cm / 29 x 40 cm.

Te koop voor € 380

Lotnummer 72

Wam Groot (1946) - Bloemstilleven met roze rozen in kan

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2012, 40 x 50 cm / 43 x 53 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 80

Louis Emile Burgade (1803-1876) - Schepen voor de kust

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 33.5 cm / 32 x 44 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 86

Aimé Leon Meyvis (1877-1932) - polderlandschap met molen

Te koop voor € 240

Lotnummer 88

Willem Alexander Knip (1883-1967) - Gezicht op de Prins Hendrikkade met de Schreierstoren en op de achtergrond het voormalig scheepvaarthuis, Amsterdam

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 103 x 156 cm / 125 x 177.5 cm.

Te koop voor € 7500

Lotnummer 92

Corneille (1922-2010) - Herbes

Litho 110/125, m.b. gesigneerd en gedateerd '77, 65 x 50 cm / 92.5 x 75.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 100

Omgeving Pieter Cornelisz. van Slingelandt (1640-1691) - Drinkende man met hond en dienstmeid voor herberg

Olieverf op paneel, 31 x 25 cm / 48 x 43 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 108

Jan Hermann Barend Koekkoek (1840-1912) - Visser bij bomschuiten op het strand

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 48 x 37.5 / 70 x 60 cm.

Te koop voor € 4000

Lotnummer 122

Anton Repnik (1935) - Boeren met maïsoogst

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 28.5 x 38 cm / 41.2 x 51.1 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 140

Hendrik 'Henk' van Leeuwen van Oudewater (1890-1972) - Koeien bij hek

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 60.5 cm / 53 x 73 cm.

Te koop voor € 135

Kavels per pagina: