Sepia, r.o. gesigneerd, 30 x 22 cm / 55 x 45.7 cm.
Te koop voor € 120
Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 38 x 48.7 cm / 44.2 x 54.9 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, 60.5 x 81 cm / 79 x 98.5 cm - twee scheuren in doek.
Te koop voor € 800
Te koop voor € 640
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 30 cm / 60.8 x 50.8 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 76 x 101.5 cm / 107 x 131 cm.
Te koop voor € 400
Zeefdruk 76/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 23.5 x 19 cm / 56.5 x 49.5 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, bloemstilleven, 60 x 80 / 74 x 94 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '68, 46.5 x 65 cm / 64 x 83 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '89, 82 x 61.5 cm / 102 x 83 cm.
Te koop voor € 320
Aquarel, l.o. en verso gesigneerd, 24 x 35 cm / 39 x 50 cm.
Te koop voor € 200
Zeefdruk XIX/XXX, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 54 x 65 cm / 78.8 x 89 cm.
Te koop voor € 160
Zeefdruk 26/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 74.5 x 53 cm / 103 x 80.5 cm.
Te koop voor € 240
Acryl op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 51 cm / 67.5 x 59 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24.3 x 30.5 cm / 43.7 x 49.2 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 31.5 cm / 29 x 40 cm.
Te koop voor € 380
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2012, 40 x 50 cm / 43 x 53 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 33.5 cm / 32 x 44 cm.
Te koop voor € 550
Te koop voor € 240
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 103 x 156 cm / 125 x 177.5 cm.
Te koop voor € 7500
Litho 110/125, m.b. gesigneerd en gedateerd '77, 65 x 50 cm / 92.5 x 75.5 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op paneel, 31 x 25 cm / 48 x 43 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 48 x 37.5 / 70 x 60 cm.
Te koop voor € 4000
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 28.5 x 38 cm / 41.2 x 51.1 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1984, 90 x 60 cm / 95 x 65 cm.
Te koop voor € 250