Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1400 - 1600)

Vrijdag 29 november, 18:30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1425

Een Noh stijl masker

Gehamerd koper, l. 17 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1426

Een serie van 11 Hutschenreuther fruitbordjes

Polychroom porselein, ø 20 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1427

Een samengesteld 114-delig servies, Alt Strassburg, Villeroy & Boch

Bestaande uit 21 diepe borden (in drie varianten), 7 grote borden, 8 kleine borden, 1 taartschaal met 10 bordjes, 3 soepkommen en 6 schotels, 4 eierdoppen, 9 kopjes en 9 schoteltjes, 2 botervloten, 1 grote en 1 kleine roomkan, 1 sauskom, 1 theepot, 1 onderzetter, 1 suikerpot met gelijmde deksel, 1 zoutbakje, 1 soepterrine, 1 kleine dekschaal, 8 bonbon- of petitfoutschaaltjes, 2 kleine ronde en 1 vierkant schaaltje, 1 vierkante en 1 ronde kom, 11 dienschalen en 1 asbak.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 1428

Een cachepot, Plateelfabriek Zuid Holland 1927

Polychroom plateel, decor Anger, ø 24 cm, daarbij 3 maal Regina: een bolvaasje, asbak en dienblaadje, l. 35 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1429

Een verzameling Wegdwood schalen, vnl. Queen shape

Crèmekleurig aardewerk, 6 dekselterrines, soepterrine (lattice ware), visschaal en 2 platte schalen - 1 schaal met niet-passende deksel.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1430

Drie diverse beeldjes

Diverse metalen, staand naakt, bulldog en geabstraheerde figuur, h. 6.7 - 17 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1431

Een Soester spiegel

Facetgeslepen spiegelglas in eikenhouten lijst, 44.4 x 30 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 1432

Een 3-delig kasstel, Franz Ant. Mehlem, Bonn ca. 1900

Blauwwit aardewerk, floraal decor, h. 35.5 en 37.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1433

Een kavel Edme Wedgwood serviesdelen, Engeland

Bestaande uit 6 borden ø 26.5 cm, 5 borden ø 20.5 cm, 8 bordjes ø 18 cm, 6 soepkommen met schotels, 6 kommen, 2 kleine dekschalen, ø 17.5 cm, 1 sauskom, 2 kandelaars, 1 peper-en-zout stel, 5 eierdoppen, 8 koffiekoppen en schoteltjes, 8 theekoppen en schotels, 1 roomkan, 1 schaaltje op voet en 1 vaasje, daarbij een jasperware vaasje en asbak.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 1434

Een serie van vier eetkamerstoelen, einde 19e eeuw

Mahoniehout met velours zittingen.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1435

Zes religieuze antiquarische boeken, alle goud-op-snee en 1 met zilveren klamp

zilver: W. Voet, Haarlem 1843, bijbels en liederenboeken, 19e eeuw.

Te koop voor € 75

Lotnummer 1436

Vier aardewerk items, alle met zoutglazuur

W.o. een kannetje en een honingpot van Joe Finch, een ovaal bakje en een karaf, h. 9.3-29.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1437

Een album met 82 ansichtkaarten met foto's van oud-Amsterdam

Foto's uit het gemeente archief van einde 19e eeuw, uitgegeven midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1438

Een verzameling steengoed, Engeland

Negen maal, deels antiek, w.o. warmwaterkruiken en drankkruiken.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1439

Een Perzische kamelentas

Handgeknoopt, 107 x 80 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1440

Twee replica alborello's, Italië

Polychroom beschilderd aardewerk, met decor van figuren in landschap, h. 28 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1441

Drie dozen met ongebruikte ex libris kaartjes

In OVP.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1442

Vijf glazen items

Beeld van een kat, Sèvre Frankrijk, organisch gevormde sierschaal, deels gesatineerde met blauwe flesvaas, Krosno, Polen, paars en rode bolvaas en een beeld van een gestileerd yinyang teken (chipje), h. 14 - 22 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1443

Een bergère, ca. 1900

Groen velours bekleding met houten poten.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 1444

Een laag model wandtafel, Mechelen, einde 19e eeuw

Eikenhout met twee lades en snijwerk van leeuwenkoppen, h. 48 x b. 122 x d. 50 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1445

Twee beeldjes van Hoofse muzikanten

Polychroom beschilderd hout, h. 22cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1446

Een tafelstuk met twee beelden van vogel, Wong Lee, Hongkong, 20/21e eeuw

Polychroom porselein met messing onderstel en kop, h. 30.5 cm - één staart gelijmd.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1447

Een plastiek van een hond die een paard in de nek bijt, Dux, Tsjechoslowakije

Porselein, h. 32 cm - één been van paard en staart van hond gelijmd.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1448

Een Louis XVI commode, België, einde 18e eeuw

Eikenhout, vier lades met snijwerk van bloemenmanden en lauwerkransen, h. 94 x b. 125 x d. 55.5 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 1449

Een kastje, Mechelen, einde 19e eeuw

Eikenhout, twee deuren en snijwerk met leeuwenkoppen, h. 102 x b. 114 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: