Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1400 - 1600)

Vrijdag 29 november, 18:30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1400

Een vintage bureaulamp, ontwerp Herman Busquet, Hala Zeist jaren 50

Beige geschilderd metaal op zwarte voet, h. 35 cm - deukjes in kap.

Verkocht voor € 52

Lotnummer 1401

Een klokkenstel, adres Regnault a Paris, uurwerk Franz Hermle & Sohn, Duitsland 1977

Messing met brons en marmer, lierpendule geflankeerd door twee beelden van faunen, geflankeerd door een paar 6-armige, 7-lichts kandelabers, h. 61 en 68 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 1402

Een secretaire, Duitsland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken- en grenenhout, voorzien van 2 bovenlades, 3 onderlades, interieur voorzien van vakje en laatjes, h. 165 x b. 109 x d. 52 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 1403

Een hoekkast, Engeland 2e helft 19 eeuw

Mahoniefineer op eiken, voorzien van geometrische bandintarsia, h. 140 x b. 86 x d. 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1404

Een vitrinekast, Engeland, 1e kwart 20e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, met etage, voorzien van biesintarsia, h. 177.5 x b. 99 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1405

Een antiek slot, 18e eeuw of ouder

Ijzer, l. 30 cm - sleutel ontbreekt.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1406

Een bijzettafel, Holland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout met gecontourneerd blad, rustend op balustervormige poot uitlopend in 4-spant met acanthusbladmotief, h. 78 x b. 79 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1407

Een Biedermeier bank, Duitsland midden 19e eeuw

Mahoniehout voorzien van biesintarsia, met donkerrood stoffen bekleding, l. 168 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 1408

Een butlertray, ca. 1900

Eikenhout, met hartvormige grepen, h. 85 x b. 86 x d. 51 cm (uitgeklapt).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1409

Een haardplaat, vroege 18e eeuw

Gietijzer, met decor van een staande putto omgeven door rocaillemotieven, 67 x 53 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1410

Een hoorn grammofoon, vroege 20e eeuw

Houten kast met label: Eagle ?? Sheffield, en voorzien van koperen hoorn, h. 67 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1411

Een tafelmodel grammafoon, His Masters Voice

In eikenhout kast, model 130, h. 36 x b. 44 x d. 42 cm, daarbij ca. 70 diverse 78 toeren platen.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1412

Een kaptafelspiegel, midden 19e eeuw

Mahoniehout, met gedraaide zijstijlen, h. 64 x b. 62 x d. 26 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1413

Een toverlantaarn met diverse plaatjes

W.o. Naughty Norman & Bob the Fireman, in kist, h. 25 x b. 48 x d. 39 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1414

Houten kast met koperen hoorn, h. 58.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1415

Een hoorn grammofoon, Rusland, vroege 20e eeuw

Eikenhouten kast, h. 28 cm - hoorn en naaldhouder ontbreken.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1416

Eikenhouten kast, h. 32.5 cm - hoorn en naaldhouder ontbreken.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1417

Een koffergrammofoon, Electric, Edison Bell, jaren '20

Te koop voor € 80

Lotnummer 1418

Drie diverse hoorn voor grammofoonspelers, vroege 20e eeuw

Koper, 1x groen, 1x blauw 1x verroest, h. 47 - 53 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1419

Een paraplustandaard, einde 19e eeuw

Gietijzer, met jachtmotieven, bekroond door eekhoorn, h. 59 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1420

Twee beeldjes, van Dante en een Farao

Brons, de tweede op roodmarmeren voetstuk, h. 22 en 26 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1421

Drie diverse wandelstokken, ca. 1900

W.o. 2 met benen knoppen, l. 80 en 93 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1422

Een kavel diverse kistjes, 19e/20e eeuw

Twee schrijfkisten, w.o. ingelegd met parelmoer en koper intarsia, h. 40 x b. 24 x d. 12 cm, een naaidoos met hondje in de deksel en twee bestekcassettes zonder binnenwerk.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1423

Een plaquette, Porceleyne Fles, Delft 1991

Blauwwit aardewerk met decor van vogel, schildersmonogram M.SA, 23 x 30 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1424

Een Orrefors design vaas, Zweden

Dikwandig glas, aan onderzijde gesigneerd en genummerd, h. 21 cm.

Verkocht voor € 35

Kavels per pagina: