Meubels, curiositeiten en varia deel 2

Donderdag 29 november, 18.30 uur

Lotnummer 1001

Een rond basement voor een kerkbeeld

Gestoken lindenhout, afgezet met palmetrand, met resten van vergulding, 18e/vroege 19e eeuw, h. 18 en ø 44 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 1002

Een bureautje Nieuwe Kunst

Deels gestoken eikenhout met inlegwerk van ivoor en ebbenhout, met koperen beslag, het interieur met later groen schrijfveld, mogelijk Onder den Sint Maarten, Zaltbommel, ca. 1910, h. 116 x b. 83 x d. 49 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1003

Een thee- of muziekkastje

Eikenhout, Holland ca. 1910, h. 74 x b. 75 x d. 54 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 1004

Een archiefkastje

Eikenhout, met jaloeziedeurtje, Holland midden 20e eeuw, h. 174 x b. 46.5 x d. 38 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1006

Een inklapbaar koloniaal presentatiemeubel

Verschillende tropische houtsoorten, met opschrift "Guiana Olandese Suriname," met uitklapbaar presentatiepaneel met fluweel bekleed, vermoedelijk afkomstig uit de missie, 2e kwart 20e eeuw, h. 107 x b. 109 (uitgeklapt).

Verkocht voor € 400

Lotnummer 1007

Een Art deco tafellampje

Met gestileerde getrapte melkglazen kap, op zwart onyx voet, jaren '30, h. 28 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1008

Een Drentse flap-aan-de-wand

Grenenhout, 19e eeuw, h. 69 x ø 120 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1009

Een rijkgesneden kapstokje

Donker eikenhout, met decor vano.a. mannenkopjes, waarin 2 antieke blauwwitte Bijbeltegels, Holland einde 19e eeuw, h. 28 x b. 46 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1010

Een vruchtenhouten wagenbankje

Met gestoken decor van paradijsvogel op bloementak, vroege 19e eeuw, h. 34 x l. 96 x d. 37 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1011

Een 1-deurs hangkastje

Eikenhout met cirkelvormig snijwerk, voorzien van origineel smeedijzeren slot en beslag, Holland 17e/18e eeuw, h. 62 x b. 48 x d. 37 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1012

Een vruchtenhouten kinderbankje

Voorzien van 2 zijlades, 19e eeuw, h. 76 x b. 101 x d. 30 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1013

Een 2-deurs spinde anno 1704

Eikenhout, Holland, met smeedijzeren beslag, rustend op sleepoten, h. 118 x 75 x d. 54 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 1014

Een wandklok Frankrijk 19e eeuw

Met grote porseleinen wijzerplaat en messing geraamte.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1015

Een stel Art deco boekensteunen bekroond door eekhoorns

Tinlegering beeldjes op groen/zwart marmeren voet, h. 17 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 1017

Een Art deco schemerlamp

Met melkglazen kap op zwarthouten, deels verchroomdme voet, 1e helft 20e eeuw, voet h. 78 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 1019

Een uitschuifbare scheepskijker

Messing, 19e eeuw, P.T. Kip & Zn, Delft, l. 59 cm (uitgeschoven).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1021

Een icoon, Rusland ca. 1850

Polychroom beschilderd houten paneel met afbeelding van Nicolaas van Myra geflankeerd door Jezus, Maria, een kerkvorst en een heilige, 24.5 x 19 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1022

Een icoon, Rusland ca. 1880

Polychroom beschilderd en deels verguld houten paneel met afbeelding van Maria met kind omringd door 8 engelen, 17.5 x 14.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1024

Een 2-deurs spinde

Eikenhout, rustend op sleepoten, Holland 18e/19e eeuw, h. 133 x b. 143 x d. 37 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1026

Een cilinderbureau Holland ca. 1800

Eikenhout, interieur voorzien van vakjes en laatjes, het ondergedeelte met 3 laden, voorzien van latoenkoperen beslag, geflankeerd door zwart gepolitoerde halfzuilen, h. 117 x b. 92 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1027

Een handgeknoopt Perzisch tapijt

250 x 148 cm (sleets).

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1028

Een paar eetkamerstoelen, Holland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout, met geschulpte rugregel, voorzien van ecrukleurig bekleding.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 1029

Een scheepskompas op houten standaard

In messing behuizing, Saura Magnetic Compass tyope no. PM 751, 2e helft 20e eeuw, h. 76 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1030

Een paar lampvoeten

Aardewerk met donkerblauw en lichtblauw lusterglazuur, gemerkt Louis Mulcahy, Ierland, h. 67 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1032

Corneille (1922-2010) - Oiseau du Paradis

Polychroom beschilderd houten sculptuur, gesigneerd en genummerd E.A. 10/10, h. 35 x b. 24.5 x d. 6.5 cm.

Verkocht voor € 450