Meubels, curiositeiten en varia deel 2

Donderdag 20 september 18.30 uur

Lotnummer 1000

Een vleugel, Yamaha C2

Zwart hoogglans, serienummer: 5564571, bouwjaar 1998, h. 101 x b. 149 x d. 173 cm, incl. bijbehorende kruk.

Richtprijs € 6000 - 9000

Lotnummer 1001

Een blauwwit aardewerk tegel

met decor van een fort met vurende kanonnen, 17e eeuw (restauratie rechtsboven).

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 1002

Drie polychroom aardewerk tegels

Met decor van een eend, een vlinder op lelietje en een tulp, 17e/18e eeuw, (alle gerestaureerd).

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 1003

Een massief eikenhouten salontafel

Hoogte: 50 cm, bladmaat 175 x 58 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 1004

Twee stroopkannen, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk met opschriften "Papav: Alb" en "S. Corallor", h. 22 en 24.5 cm (defecten).

Richtprijs € 400 - 400

Lotnummer 1005

Een Louis XVI mahoniefineer halkastje

Twee lades, overhoekse gecanneleerde zijstijlen, taps toelopende poten, Holland, einde 18e eeuw, h. 78 x b. 84 x d. 40 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 1006

Theo Niermeyer (1940-2005), twee objecten

ijzer, ongetitelde vormstukken, h. 18 - 19 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 1007

Een spiegel

facetgeslepen glas, in bewerkte verguld houten en gipsen lijst, 112 x 82 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 1008

Een mahoniefineer speeltafeltje, Holland tweede helft 19e eeuw

Uitklapbaar, rond groenvilten speelveld, h. 76 x bladmaat uitgeklapt: 82 x 82 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 1010

Een teakhouten sidetable

Blad voorzien van biesintarsia, h. 75 x b. 127 x d. 45 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 1011

Een spiegel

in zilverkleurige houten lijst, 66 x 80 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 1012

Een wandvitrinekastje

wortelnoten- en eikenhout, 1-deurs, h. 82 x b. 77 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 1013

Een vruchtenhouten bijzettafel

Op gedraaid onderstel, het blad met ruitvormige intarsia, Zuid-Europa, 18e/19e eeuw, h. 67 x b. 70 x d. 34.5 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 1014

Een zwartmarmeren klokkenstel

Bestaande uit een pendule geflankeerd door 2 4-lichts kandelabers, Holland ca. 1880, h. 43 cm (defecten).

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 1015

Een handgeknoopt Kaukasisch kleed met geometrische motieven

194 x 127 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 1016

Een klokkenstel met polychrome Sèvres stijl porseleinen plaquettes

Bestaande uit een pendule geflankeerd door 2 sierbokalen, voorzien van bronskleurige zinklegering monturen, Frankrijk einde 19e eeuw, h. 50 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 1017

Een oranje en bordeaux geschilderde hutkoffer

Met initialen "R.M." adres Pilger & Zn, Amsterdam, vroege 20e eeuw, h. 54 x b. 75 x d. 43 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 1018

Een handgeknoopt Perzisch tapijt

190 x 150 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 1019

Een donkergebeitste eikenhouten tafel

Rustend op taps toelopende gecanneleerde poten verbonden door regels, Renaissance stijl, late 19e eeuw, h. 82 x b. 124 x d. 60.5 cm (enkele sierelementjes ontbreken).

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 1020

Een paar tafellampen vervaardigd van olielampen

Messing en melkglas, beide 1-lichts, voorzien van witte kappen, h. 66 cm.

Richtprijs A.T.P.