Kavels per pagina:

Lotnummer 1523

Een antieke baby pop, Bye Lo Baby, Grace Storey Putnam, Duitsland

Pop met biscuit porseleinen hoofd met slaapogen, composiet handjes en soft body lijf en benen, l. 34 cm, daarbij een doopjurk en wit geschilderd gevlochten rieten wieg, h. 65 x b. 60 x d. 32 cm - handen van pop met restauraties, deels gelijmd en scheurtjes.

Te koop voor € 200

Lotnummer 1524

Een antieke meisjes pop, mogelijk Cuno & Otto Dressel, Duitsland

Pop met biscuit porseleinen hoofd en papier-maché lichaam met gelede ledematen, in nek gemerkt: Germany C 0, en voorzien van standaard, h. 37 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1528

Een antieke meisjes pop, Alice, Fabrique Francaise, Limoges, Frankrijk

Pop met biscuit porseleinen hoofd en papier-maché lichaam met gelede ledematen, l. 46 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 1529

Een antieke meisjes pop, Duitsland

Pop met biscuit porseleinen hoofd met slaapogen en papier-maché lichaam met gelede ledematen, in nek gemerkt: 109-12 DEP Germany, voorzien van standaard, h. 58 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1530

Een antieke baby pop, Armand Marseille, 341/2, Duitsland

Pop met biscuit porseleinen hoofd met slaapogen, porseleinen onderarmen en handen en soft body lijf en benen, l. 28 cm, in gevlochten rieten schommelwieg - handen met defecten.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1531

Een antieke meisjespop

Pop met biscuit porseleinen hoofd, composiet onderarmen en handen en soft body lijf en benen en voorzien van standaard, h. 28 cm, daarbij een houten bed en stoeltje.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1536

Een klepsecretaire naar antiek voorbeeld

Wortelnotenfineer voorzien van biesintarsia, op 5-laads ondergedeelte, interieur voorzien van vakjes en laatjes, h. 100 x b. 81 x d. 43 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1537

Mahoniefineer op eikenhout, op 3-laads onderstel rustend op klauwpoten, interieur voorzien van (geheime) vakjes, laatjes en keldertje, h. 100 x b. 105 x d. 53 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1562

Een salontafel met zes lades

Eikenhout, h. 49 cm, bladmaat: 141 x 67.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1563

Een 3-delig kaststel naar Delfts voorbeeld

Blauwwit aardewerk met floraal decor, max. h. 50 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1579

Een tuinbankje

Wit geschilderd gietijzer, met decor van arabesken en voluten, l. 95 cm - 1 zijstijl bij armleuning gebroken.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1612

Een grote schilderij of spiegel lijst

Goudkleurig hout, binnenmaten: 81.5 x 121.5 cm, buitenmaten:120.5 x 160.5 cm. Kwaliteit B

Te koop voor € 20

Kavels per pagina: