Kavels per pagina:

Lotnummer 1000

Een spiegel met florale motieven

Gefacetteerd spiegelglas in verguld houten omlijsting, 75 x 56 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1001

Een winkelvitrine, ca. 1930

Eikenhout, afgeschuinde hoeken, met 1 beglaasde frontdeur, waarachter 3 glazen planken, h. 174.5 x b. 150 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 1003

Een hocker, China

Rozenhout voorzien van parelmoer inlegwerk met florale motieven, h. 34 cm, ø 19 en 38 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1004

Een Louis XVI stijl meesterstukje van een commode

Eiken- en notenhout, met gecontourneerd bovenblad en koperen beslag met guirlande motief, 4-laads, h. 20.5 x b. 27.5 x d. 17 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 1005

Een hocker, China

Rozenhout, h. 34 cm, ø 19.5 en 39 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1006

Een zonneklok, Japy Frères, Frankrijk 2e helft 19e eeuw

Verguld hout, wit-emaille wijzerplaat, ø 80 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 1007

Een hocker, China

Rozenhout en cloissoné met decor van vogels en bloementakken, h. 35 cm, ø 31 en 40 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1008

Een etagère bijzettafel, China

Teakhout, h. 65 x b. 8 x d. 33 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1009

Een Tiffany-stijl schemerlamp

Bronskleurige gefacetteerde voet, kap met geometrisch decor, h. 37 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1010

Een bibliotheekstoeltje uitklapbaar tot trapje, Hewetson & Thexton Manufactures, Londen tweede helft 19e eeuw

Eikenhout, neo-gotisch model met in de rugleunig 2 hoge gotische ramen en een 4-pas raam, voorzien van merkplaatje, h. 90 cm - aan achterzijde rugleuning scherf hout missend.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 1011

Chris Lanooy (1881-1948) - Een paarsrode siervaas

Glas, gemerkt: "F2M Leerdam Unica" h. 43 cm.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 1012

Een staartklok met ridder mechaniekje, ca. 1830 en later

In eikenhouten kast met latoenkoperen medaillion, uurwerk met wekkerfunctie, - later beschilderde wijzerplaat en mechaniek.

Verkocht voor € 875

Lotnummer 1013

Een Harman Kardon HK3250 Stereo Receiver en een paar vintage Bang & Olufsen Beovox S30 speakers

H. speakers: 40 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 1014

Een kavel divers glas

Bestaande uit 6 whiskeyglazen of tumblers met geëtst jachtdecor, een taartplateau, ø 34 cm, presse-papier in de vorm van een paddenstoel, h. 10 cm, en een hartvormige flacon.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1016

Een beeld van twee springende herten, late 20e eeuw

Brons, groen, zwart en goudkleurig gepatineerd, h. 40 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1017

Een kassa, ca. 1920

Eikenhout, met metalen en glazen bovenplaat met geometrisch decor, h. 23.5 x b. 45 x d. 39 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1019

Een metronoom, Maelzel ca. 1900

In notenhouten kast, h. 22 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1020

Twee diverse schotels, 1 Delft, Holland 18e eeuw en een late 19e eeuwse replica

Beide aardewerk, een replica pauwenbord, ø 35 cm, en een bord met floraal decor, ø 35 cm.

Verkocht voor € 105

Lotnummer 1021

Twee archiefkasten, midden 20e eeuw

Blank eikenhout, bestaande uit 5 compartimenten met 18 metalen kaartenbakken/lades, en 2 onderstellen, h. 47.5 per compartiment x b. 45 x d. 58.5 cm.

Verkocht voor € 205

Lotnummer 1022

Een paar 7-lichts kerkkandelaars, late 19e eeuw

Verzilverd en later opnieuw zilverkleurig gespoten, 6 armen, barok-stijl, h. 80 cm - 1 met defecte arm waarbij pen ontbreekt.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1023

Een paar royaal model barok-stijl kerkkandelaren, 11-lichts, late 19e eeuw

Verzilverd, 10-armig in 2 etages, à double usage naar 1-lichts, h. 123 cm - 1 met missende arm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 1024

Een paar zeer grote kerkkandelaren, 13-lichts, late 19e eeuw

Verzilverd, 12-armig in 2 etages, à double usage naar 1 lichts, deels gecanneleerde stam en met decor van Jezus, Maria en Heilig Hart, rustend op klauwpoten, h. 214 cm - 1 opzetstuk dient gerepareerd te worden.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 1025

Een coulissentafel, 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, op 19e-eeuwse kolompoot met messing bies, rustend op 4 klauwpoten, incl. 2 tussenbladen van 60 cm, h. 76 en ø 132 cm, uitschuifbaar tot 288 cm - kleine fineerschade, 1 tussenblad met vochtplekken, bovenblad zeer net vervangen.

Verkocht voor € 390

Lotnummer 1026

Een archiefkastje, midden 20e eeuw

Grijs metaal, uit 4 compartimenten, 20-laads, 1 lade met slot, h. 136 cm (of 34 per compartiment) x b. 26.5 x d. 40 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1027

Twee kistjes

Een parelmoer theekistje - defect wel veel stukjes aanwezig - Holland 19e eeuw, h. 8 x b. 11.5 x d. 7.5 cm, daarbij een benen scrimshaw-stijl doosje met niëllo voorstellingen van robben, 20e eeuw, h. 6 x b. 17.5 x d. 12.5 cm.

Verkocht voor € 35

Kavels per pagina: