Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 950 - 1399)

Donderdag 28 november, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1350

Een Empire stijl lampvoet

Brons, h. 87 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1351

Een schotel met portret van Rubens

Gedreven koper, ø 52 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1352

Een theeservies, Royal Copenhagen

Blauwwit aardewerk, model Trankebar, Fajance, bestaande uit: theepot, roomstel, 6 theekop-en-schotels, 12 koffiekop-en-schotels, 2 losse schotels en 1 losse theepot deksel.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1353

Een vouwbeen met kaart van het zuidelijk halfrond

The Eastern Telegraph Company, Limited, met kalender voor jaar 1889, l. 33 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1354

Een Neogotische schrijfkist, einde 19e eeuw

Wortelnoten fineer en koperen beslag, met blauwfluwelen schrijfvlak en verborgen brievencompartiment, h. 25 x b. 37 x d. 26 cm - zandpot ontbreekt.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1355

Een candelabra, einde 19e eeuw

Groen onyx met messing monturen, h. 87.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1356

Een kwartrond hoekkastje met jaloeziedeurtje, Holland ca. 1800

Eikenhout, h. 77 x b. 85 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1357

Een Biedermeier bonheur, Duitsland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, voorzien frontlade en 2 verborgen lades, de deuren met boogmotief, waarachter 3-laads interieur, h. 166.5 x b. 98 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1358

Een antieke vergulde schoorsteenspiegel

Gips en grenenhout, 170 x 92 cm - kale plekjes.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1359

Een Biedermeier 2-deurs kast

Eikenhout, met boogmotieven in de deuren, waarachter 4 legplanken, h. 157 x b. 137 x d. 40 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1360

Een verzameling 'Heilig Hart' appliques, voornamelijk antiek

Meeste verzilverd, h. 4-13.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1362

Een kavel vnl. antiek glaswerk

Bestaande uit 5 glazen, w.o. 2 met gegraveerde slinger en een replica bowlpot, h. 12.5 - 30 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1363

Een kavel blauwwit aardewerk, Plazuid en De Porceleyne Fles

Gelegenheidsschotel T.P. Viruly & co. N.V., Plateelbakkerij Zuid-Holland, ø 31 cm, dekselpot en een oliekruikje, De Porceleyne Fles, h. 17 en 22 cm.

Verkocht voor € 62

Lotnummer 1364

Twee bordjes, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, met Chinoiseriedecor van pioenen en perziken, ø 22.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1365

Edmond Bellefroid (1893-1971) - enkele serviesdelen

Aardewerk, model Tilly, uitvoering Petrus Regout Maastricht, melkkan, 8 kopjes en 7 schotels - melkkan een chipje aan binnenrand, drie kopjes met kleine randschilfers.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1366

Een serie van vier neorenaissance eetkamerstoelen, Mechelen, België, laatste kwart 19e eeuw

Eikenhout met bruin leren bekleding, voorpoten voorzien van zwenkwieltjes, h. 115 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1367

Een neorenaissance buffet, Mechelen, België, laatste kwart 19e eeuw

Eikenhout, twee lades en een klep waaronder een witmarmeren blad, h. 145.5 x b. 132 x d. 64 cm - kuif met defecten.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 1368

Een inklapbare ronde tuintafel

IJzer, h. 75 cm, ø 75 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1369

Een Louis XVI halvemaanstafeltje, einde 18e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout en voorzien van biesintarsia, inlegwerk en twee jaloeziedeurtjes, h. 77.5 x b. 82 x d. 41.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 1370

Drie miniatuur theepotjes op comfoor, vermoedelijk Frankrijk 19e/vroeg 20e eeuw

Porselein, polychroom en deels verguld, 1 met Napoleon decor, h. 13-14.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1371

Een vaas met vissendecor, mogelijk Raqqa

Groen geglazuurd aardewerk, h. 28.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1372

Een serie van 6 design stoelen, Denemarken jaren '60

Teakhout met zwart skai bekleding.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1373

Een design eettafel, Denemarken jaren '60

Teakhout, met uitschuifbladen, h. 76 x b. 124/200 x d. 80 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1374

Een archiefkastje, jaren '20

Eikenhout, met rolluik, h. 97 x b. 48 x d. 43 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1375

Een grote sleutel naar antiek voorbeeld

Gietijzer, l. 33.5 cm.

Verkocht voor € 10

Kavels per pagina: