Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000 - 1483)

Donderdag 19 september, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1026

Een cilinderbureau, Frankrijk einde 19e eeuw, daarbij een stoel

Notenhoutenfineer op eikenhout, bureau voorzien van twee boven- en twee onderlades en klep waarachter een interieur met vakjes en laatjes, h. 126 x b. 126 x d. 69 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1027

Een rond Perzisch kleed, Turkije

Handgeknoopt wol, ø 187 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1028

Een Friese stoelklok, laat 18e eeuw

Uurwerk voorzien van wekkerfunctie, klok met loden monturen, kast geflankeerd door twee paar zeemeerminnen, h. 73 cm - enige verfschade.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1029

Een marine ponjaard, Holland, model 1880

Goudkleurig, marine algemeen, met ivoren heft, 1e helft 20e eeuw, l. 37 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 1030

Een modelauto, Morris Oxford, Tekno, Denemarken ca. 1960

Blauw metallic, nr. 719, schaal 1:45, in ovp.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1031

Een breistoel, einde 19e eeuw

Beukenhout met stoffen bekleding voorzien van vismotieven.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1032

Drie diverse art nouveau 1-lichts wandlusters, eerste helft 20e eeuw

Messing, waarvan twee met gesatineerd glazen kap en één met melkglazen kap, h. 18 - 27 cm , d. 22 - 41 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1033

Een Ziegler kleed

Wol, 420 x 300 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 1034

Een Weens bronzen beeld van een indiaan in kano, ontwerp Carl Kauba

Aan zijkant onduidelijk genummerd en gesigneerd/gestempeld, h. 13.2 x l. 26 cm x b. 12 cm, arm gelijmd en peddel verbogen.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1035

Een rond doosje, Frankrijk 18/19e eeuw

Ivoor met schildpad, vergulde monturen en deels beglaasde deksel, doos voorzien van uitneembare bodemplaat voorzien van silhouet en profil op ivoor en bodem van doos voorzien van familieportret op papier, h. 2.5 cm, ø 7.5 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1036

Een wijnrek

Eikenhout met smeedijzeren beslag, h. 154 x b. 42.5 x d. 30 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1037

Een 9 -persoons, 61-delig servies, Hutschenreuther, Drache modell exklusiv, Echt Kobalt

Porselein met kobaltblauwe en vergulde biezen, bestaande uit 9 dinerborden, 9 diepe borden, 9 hors-d'oeuvre of ontbijtborden (1 gelijmd), 9 soepkommen met schotels (1 kom en 1 schotel met chip), 1 dekschaal, 1 sauskom, 1 kom, 1 schaal, 4 kopjes en 6 schoteltjes, 1 roomkan en 1 suikerpot.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1038

Een model van een koepel met metalen dak, ca.. 1900

H. 76, ø 54 cm, mogelijk en gedeelte van een lampconstructie.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1039

Een regulateur met baro- en thermometer, Leclerq Troyes, Frankrijk einde 19e eeuw

In vurenhouten kast, h. 92 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1040

Twee kraagkandelaars en een paar kandelaars, 19e eeuw

Messing, h. 20 - 22.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1041

Een scheepslamp (ankerlicht)

Koper en glas, h. 52.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1042

Een stoel, 19e eeuw

Eikenhout, rugleuning voorzien van snijwerk, h. 114 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1043

Een antieke telefoon, Jydsk, Denemarken, vroege 20e eeuw

h. 32 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1044

Een bijzettafeltje

Messing onderstel met marmeren blad, h. 48 b. 29 x d. 29 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1045

Een dienblad met borduurwerk, 19e eeuw

Mahoniehout met florale gros point voorstelling, 48 x 68 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1046

Een schaal met slang, Fons Decker (1878-1949), Plateelbakkerij Zuid-Holland, jaren '30

Bruin- en geel geglazuurd aardewerk, aan onderzijde gemerkt FO 105 en B, h. 9 cm, ø 28 cm, chip in omgeslagen rand en haarscheuren.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1047

Een 4-delig lampetstel met Louix XVI motieven, Société Céramique, einde 19e eeuw

Aardewerk, max. h. 25.5 cm, ø 33.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1048

Een theekastje, Holland eerste kwart 20e eeuw

Eikenhout, klep voorzien van parelrand, h. 75 x b. 47.5 x d. 31.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1049

Een comtoise met vouwslinger, Frankrijk 19e eeuw

Te koop voor € 40

Lotnummer 1050

Een kavel Fries kerfsnee aardewerk, w.o. antieke exemplaren

Bestaande uit een vaas, een vaas met zeven oren en drie ringen, vaasje, twee diverse klompjes, dekseldoos, asbak en een schaaltje, meerdere defecten.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: