Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 950 - 1399)

Donderdag 28 november, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1000

Een plaat met schelpen, krabben en kreeften van de Noordzee, augustus 1948

110 x 50 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1001

Twee slingerglazen, Holland 18e eeuw

Glas, h. 17.5 cm - één met chipje in kelk.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1003

Een beeldje van een meisje met bloemenmand, Meissen, Duitsland

Porselein, h. 14 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1004

Een serie van 6 slingerglazen

met dubbele witte slinger, Holland, 18e eeuw, h. 11.5 (3 met chips en 1 met fritting aan bovenrand).

Verkocht voor € 300

Lotnummer 1005

Een hoge hoed, John Wright & Sons, West End, Londen, Engeland

In doos met handschoenen en manchetten.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1006

Een Empire ronde tafel, ca. 1800

Mahonie- en wortelfineer met koperen monturen en beslag, blad rustend op gefacetteerde poot uitlopend in driespant met zwart beschilderde leeuwenpoten, h. 74, ø 109 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1007

Een geëlektrificeerde Empire wandluster, ca. 1800

Verguld brons, h. 40 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1008

Een schoorsteenpendule met glazen stolp, Frankrijk 19e eeuw

Albast met verguld messing monturen op houten voetstuk, h. pendule: 35 cm, h. incl. voetstuk en stolp: 44 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1009

Een antieke sigarenknipper in de vorm van een omroeper

Beschilderd metaallegering, h. 19.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1010

Een driedeurs wandkast met lade, Frankrijk 18/19e eeuw

Eikenhout, h. 108 x b. 162 x d. 46 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1011

Een kinderbiljart, in hoogte verstelbaar

Eikenhout met metalen onderstel, bladmaat: 178 x 99 cm, incl. drie keu's en drie ballen.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1012

Een dubbelloops jachtgeweer, Frankrijk 19e eeuw

l. 120 cm, kolf is gelijmd.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1013

Een Empire schoorsteenpendule, 19e eeuw

Albasten behuizing met bewerkte verguld bronzen wijzerplaat, h. 36 cm, defecten, losse stukken albast aanwezig. Volgens de overlevering in bezit geweest van baronesse d'Honguest-Divorg, vrouw van jonkheer van Eijs van Lienden, Nederlandse ambassadeur van Rusland en Portugal.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1014

Een kerkbank met kastcompartiment aan achterzijde, Engeland 19e eeuw

Taxushout, twee deuren aan achterzijde, h. 176 x b. 164 x d. 68 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1015

Een keukentafel, Spanje 18e eeuw

Kastanjehout, h. 74 x b. 138 x d. 64 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1016

Twee diverse 1-persoons bedden met Auping spiraalbodems

Gietijzer met messing , matrasmaat: 90 x 190 cm (2x).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1017

Drie religieuze objecten

Een gestoken houten corpus aan kruis, h. 59 cm, huisaltaartje in fles, h. 25.5 cm, en een verzilverd messing zegekruis met decor o.a. van Joris en de draak en Madonna met kind, h. 37 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1018

Een opgezette korhoen op tak

H. 90 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1019

Een opgezette buizerd op tak

B. 110 cm

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1020

Twee opgezette Vlaamse gaaien op tak

L. 29 - 34 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 1021

Een geldkist, 19e eeuw

Gietijzer, h. 34 x b. 58 x d. 37 cm - slot werkt deels, wel de sluiting, niet de slotgrendel.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1022

Een pijpcomfoor, Holland 2e helft 19e eeuw

Geëtst glas op zilveren voet, op houten plaatje met ivoren pootjes, h. 20 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1023

Een hangoortafel, gateleg, Engeland 19e eeuw

Eikenhout, h. 74 cm, bladmaat uitgeklapt: 159 x 115 cm, ingeklapt: 56 x 115 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1024

Een hoekkast, Engeland 19e eeuw

Voornamelijk eikenhout, h. 85.5 x b. 67.5 x d. 36 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1025

Een koloniale kist, 19e eeuw

Teakhout, front gesneden en gepolychromeerd en afgezet met rijkgedecoreerde koperen appliques en met smeedijzeren hengsels, h. 38 x b. 66 x d. 37 cm - achterpaneel ontbreekt.

Verkocht voor € 110

Kavels per pagina: