Buxushout, h. 14.6 cm.
Te koop voor € 80
Beide gestoken hout, Guan Yu met guandao, h. 15.5 cm, dronkaard op voetje, h. 16.5 cm.
Te koop voor € 60
Ivoor, h. 7 cm.
Te koop voor € 200
Hout, h. 48 cm.
Te koop voor € 100
Hout met gestoken decor van dieren, h. 245 cm ø 40 cm.
Te koop voor € 300
Beschilderd zijde, maten incl. lijst: 58 x 85 cm.
Te koop voor € 20
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 36 cm, defecten, w.o. haarscheur en chip.
Te koop voor € 55
Porselein, h. 9 cm, ø 16 cm.
Te koop voor € 100
ø 23 en h. 34 x b. 34 cm.
Te koop voor € 50
Porselein, h. 11 cm.
Te koop voor € 160
Porselein, h. 4.5 cm, ø 14 cm.
Te koop voor € 80
Verguld brons, h. 55 cm.
Te koop voor € 1200
Brons, h. 66 cm.
Te koop voor € 550
Een steengoed Boeddhakop, h. 16 cm, een bronzen dansende Shiva in vlammenring, h. 20 cm, en een bronzen staande vrouw met vlechtjes, h. 25 cm.
Te koop voor € 50
Porselein, h. 54 cm.
Te koop voor € 400
Blauwwit porselein met floraal decor en gelukssymbolen, h. 24 cm.
Te koop voor € 100
Blauwwit porselein met floraal decor, gemerkt met jade karakter, h. 5.5 cm, ø 8 cm, drie kopjes met haarlijnen, waarvan twee ook met kleine chip en één kopje met kleine chip.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, niet gesigneerd, maten incl. lijst: 74 x 46 cm.
Te koop voor € 40
Porselein, h. 15.5 - 23.5 cm.
Te koop voor € 20
Koper met gecontourneerde rand en decor van een pauw, h. 9 x ø 24.5 cm.
Te koop voor € 40
Te koop voor € 160
Koperen gong met resten van verzilvering aan houten standaard in de vorm van een draak, h. 37 cm, sculpturen zijn vervaardigd van palissanderhout, h. 16.5 en 18 cm.
Te koop voor € 40
Maten incl. lijsten: 49 x 39 cm en 45 x 29 cm.
Te koop voor € 20