Kavels per pagina:

Lotnummer 2041

Een sculptuur van Guan Yu, China

Buxushout, h. 14.6 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2045

Twee beeldjes van Guan Yu en een dronkaard, China midden 20e eeuw

Beide gestoken hout, Guan Yu met guandao, h. 15.5 cm, dronkaard op voetje, h. 16.5 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2048

Een okimono van twee apen, Japan, 19e eeuw

Ivoor, h. 7 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2060

Een sculptuur van Guanyin, China, ca. 1900

Hout, h. 48 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2068

Een totempaal, Afrika

Hout met gestoken decor van dieren, h. 245 cm ø 40 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2084

Een Indonesisch textielwerk van een wajang tafereel

Beschilderd zijde, maten incl. lijst: 58 x 85 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2090

Een schotel, Qianlong, China, tweede helft 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 36 cm, defecten, w.o. haarscheur en chip.

Te koop voor € 55

Lotnummer 2108

Een celadon wierookbrander, China

Porselein, h. 9 cm, ø 16 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2134

Twee diorama's met voorstelling van huizen in landschap, China vroege 20e eeuw

ø 23 en h. 34 x b. 34 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 2150

Een celadon trompetvaasje, China

Porselein, h. 11 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2155

Een ossebloedrode kom, China

Porselein, h. 4.5 cm, ø 14 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2160

Een yab-yum beeld van twee goden, Tibet, eerste helft 20e eeuw

Verguld brons, h. 55 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 2165

Een beeld van Minamoto no Yoritomo, de eerste shogun, Japan

Brons, h. 66 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 2249

Drie Aziatische beeldjes

Een steengoed Boeddhakop, h. 16 cm, een bronzen dansende Shiva in vlammenring, h. 20 cm, en een bronzen staande vrouw met vlechtjes, h. 25 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 2272

Een vaas met decor van perzikken, China

Porselein, h. 54 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 2274

Een paar gemberpotten, China

Blauwwit porselein met floraal decor en gelukssymbolen, h. 24 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2277

Een serie van vier kopjes, China, Kangxi

Blauwwit porselein met floraal decor, gemerkt met jade karakter, h. 5.5 cm, ø 8 cm, drie kopjes met haarlijnen, waarvan twee ook met kleine chip en één kopje met kleine chip.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2279

Chinese school - Guanyin

Olieverf op doek, niet gesigneerd, maten incl. lijst: 74 x 46 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2282

Twee budai's, China

Porselein, h. 15.3 en 15.9 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2283

Drie beelden van figuren, China

Porselein, h. 15.5 - 23.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2303

Een cloisonné schaal, midden 20e eeuw

Koper met gecontourneerde rand en decor van een pauw, h. 9 x ø 24.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2307

Een beeldengroep vervaardigd van een boomwortel, Indonesië

Te koop voor € 160

Lotnummer 2309

Een paar boten, China

Been, l. 37 en 43 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2310

Een gong, China, en een paar art deco stijl sculpturen van een aap en een kikker, Indonsië

Koperen gong met resten van verzilvering aan houten standaard in de vorm van een draak, h. 37 cm, sculpturen zijn vervaardigd van palissanderhout, h. 16.5 en 18 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2312

Een borduurwerk van een landschap en een prent van een paard, China

Maten incl. lijsten: 49 x 39 cm en 45 x 29 cm.

Te koop voor € 20

Kavels per pagina: