Kavels per pagina:

Een schotel, famille rose, China 18e eeuw

Porselein met florale decors, ø 37 cm (randschilfers). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 200

Porselein met florale decors, gekartelde rand, ø 36.5 cm (randschilfers). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 240

Porselein met florale decors, ø 37 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 500

Een paar schotels, famille rose, China 18e eeuw

Porselein met vogel- en florale decors, ø 35.5 cm (één met haarlijn, één met randchip, beide met sleetse plekken). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 260

Porselein met florale decors, ø 37 cm (barsten). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 160

Een famille verte schotel, China, Kangxi

Porselein met floraal decor, ø 33 cm (enige randschilfers). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 1000

Porselein met polychroom floraal decor, ø 33 cm (enige randschilfers). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 900

Een schotel, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, 40 cm (barsten). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 200

Porselein met florale decors, ø 36.5 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 190

Porselein met florale decors, ø 38 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 400

Een kom, famille rose, China ca. 1900

Porselein, met o.a. decor van duizend antiquiteiten, bodem binnenzijde een kraanvogel, h. 10 en ø 25 cm (haarscheur). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 130

Een paar dekselvazen, Kangxi--stijl, China 19e eeuw

Blauwwit porselein met bladerdecor, h. 27 cm - 1 vaas met gelijmde chip aan bovenrand, 1 vaas met chipje een haarlijn, 1 deksel met chipje.

Verkocht voor € 180

Twee diverse schotels, China 18e eeuw

Porselein, beide met florale motieven, ø 23 - 39 cm (defecten, gekramd). Kleine schotel met grote chip (niet op foto)

Verkocht voor € 50

Een 5-delig Samson kaststel met hanendecor, Frankrijk 19/20e eeuw

Famille rose-stijl porselein, 3 deksel en 2 bekervazen, h. 12.5 en 16 cm.

Verkocht voor € 160

Twee papbordjes en drie kopjes, Kangxi, China ca. 1700

Blauwwit porselein, 2 papbordjes met centrale voorstelling van 3 figuren w.o. 1 met waaier en florale randdecoratie, ø 17 cm, daarbij 3 kopjes w.o. een paar - beide bordjes en 2 kopjes met haarlijnen en kleine randbeschadigingen.

Verkocht voor € 120

Een vaas, China 19e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 45 cm.

Verkocht voor € 650

Een kavel divers porselein, China 18-19e eeuw

W.o. kop-en-schotel uit de Nanking cargo, gekramde Kangxi schotel, ø 27 cm, capucijner porselein en een dekselpotje - diverse beschadigingen.

Verkocht voor € 50

Een kris en een kromme dolk

Kris in met latoenkoper omklede schede, Java/Sumatra midden 20e eeuw, l. 48 cm, daarbij een Noord-Afrikaanse kromme dolk in met koper ingelegde schede met rode stippen, l. 38 cm - breuk in laatste deel schede.

Verkocht voor € 40

Een paar schotels met historische scènes, China 1e helft 20e eeuw

Gegoten brons, 1 met decor van Guan Yu, ø 27.5 cm.

Verkocht voor € 20

Een teppanom, Thailand

Goudkleurig beschilderd en zwart gepatineerd brons, h. 75.5 cm.

Verkocht voor € 135

Lotnummer 2020

Een blanc de Chine beeldengroep van een was scène, China

Porselein, h. 22.5 cm.

Verkocht voor € 200

Een netsuke in de vorm van een boot met drie figuren, Japan, Meiji

Ivoor, h. 4cm, l. 6.5 cm.

Verkocht voor € 130

Een netsuke in de vorm van een boot met twee vissers, Japan, Meiji

Ivoor, h. 3 cm, l. 6.2 cm.

Verkocht voor € 200

Een ivoren doosje, eerste helft 20e eeuw

Deksel met decor van drie figuren onder boom, zijkant met decor van een landschap en onderkant bodem met floraal decor, h. 2.5 cm, ø 3.4 cm.

Verkocht voor € 50

Een serie van zes borden, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 23.5 cm, defecten, w.o. een gelijmd bord.

Verkocht voor € 260

Kavels per pagina: