Kavels per pagina:

Willem de Famars Testas (1834-1896) - Portret van de hond Manni

Aquarel, l.m. gesigneerd en gedateerd 1880 en verso geadresseerd: "Portrait de Manni offert à Madame C. Leijsius née Olijve, par sòn cousin W. de Famars Testas", 22.5 x 19.5 cm, lijst: 61.5 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 1100

Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987) - Stadhuis van Leiden

Ets, r.o. gesigneerd, 34.5 x 24.5 cm, lijst: 53 x 41 cm.

Verkocht voor € 60

Een panoramaprent van Leiden, nadruk naar 17e eeuws voorbeeld

34 x 96.5 cm / 53 x 116 cm.

Verkocht voor € 100

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - Boerenerf in de herfst

Aquarel, l.o. gesigneerd, 28 x 3.5 cm / 46.5 x 58 cm.

Verkocht voor € 220

Adrianus van Everdingen (1832-1912) - Plaslandschap

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1902, 34.5 x 50.5 cm / 57 x 72.5 cm.

Verkocht voor € 80

Wim van der Meij (1949) - Drie landschappen

3 etsen, alle drie genummerd 77/230, r.o. gesigneerd en gedateerd '89 - '91, maten incl. lijst: 30.5 x 24.5 cm (3x).

Verkocht voor € 45

Maria van Heeswijk (1954) - "Stier met drinkbak in droog Spaans landschap"

Olieverf op doek, l.o. gemonogrameerd en gedateerd 2001, 24 x 18 / 54 x 47 cm.

Verkocht voor € 160

Théophile Emile Achille de Bock (1851-1904) - figuren met koe op bospad

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 90 / 100 x 121 cm.

Verkocht voor € 500

Peter van Delft (XX) - Jachttafereel

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 90 cm / 93 x 113 cm.

Verkocht voor € 420

Gerda Hegedus (1926) - Gezicht op stadspoort in Marokko, vermoedelijk Casablanca

Olieverf op karton, l.o. gemonogrammeerd, 7 x 28 cm / 24 x 45.5 cm.

Verkocht voor € 60

Paul Flaubert (1928-1994) - Dame en heer in bloesemtuin

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 41 x 33 cm / 60.5 x 52.5 cm.

Verkocht voor € 340

Engelse school ca. 1900 - Koeien aan de waterkant

L.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek, 51 x 77 / 74 x 100 cm (reparaties aan doek).

Verkocht voor € 120

Jean Baptiste Léopold van Leemputten (1831-1924) - "Bij de boerderij"

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 24 x 29 / 36 x 42 cm (enkele stukjes verf ontbreken).

Verkocht voor € 100

Petrus Theodorus 'Bob' Immink (1930-1989) - Noord-Hollands landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, maten incl. lijst: 71 x 81 cm.

Verkocht voor € 160

Hollandse school 1e helft 19e eeuw, portret van regent Niehansen van Huize Aloysius te Amsterdam

Niet gesigneerd, olieverf op doek, 87 x 69 / 102 x 85 cm.

Verkocht voor € 220

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978) - De Waalhaven te Rotterdam

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 81 cm, lijst: 60 x 100 cm.

Verkocht voor € 700

P.G., Hollandse school - Dorp aan watertje

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 / 38 x 44 cm.

Verkocht voor € 45

Jan Toorop (1858-1928) - Religieuze figuren

Kleurenlitho, gesigneerd en gedateerd 1927, 153 x 20 / 165 x 31 cm.

Verkocht voor € 120

Henk van Leeuwen van Oudewater (1890-1972) - Vier kittens

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51 x 70.5 cm / 75 x 93.5 cm.

Verkocht voor € 100

Kees van Dongen (1877-1968) - Deauville-Grand Prix de Normandie

Pochoir H.C. XXVI, 25.5 x 35 cm / 35.5 x 45 cm.

Verkocht voor € 320

Louis Willem van Soest (1867-1948) - Rivierlandschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 23 x 49.5 cm, lijst: 34 x 60.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 30

Henry Schouten (1857/64-1927) - Ruiter met paarden en hond op landweg

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm, lijst: 102 x 142 cm.

Verkocht voor € 1100

Herman Frederik Bieling - (1887-1964) - Zuid-Europese kust

Aquarel, r.o. gesigneerd, 44.5 x 58.5 cm / 52.5 x 67 cm.

Verkocht voor € 120

Paul Renard (1941-1997) - Winter in Parijs

Aquarel, r.o. gesigneerd, 29 x 46 cm, lijst: 46 x 63 cm.

Verkocht voor € 600

Balthazar Paul Ommeganck (1755-1826) - Ram en schaap bij drinkplaats

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 11 x 9 cm / 24 x 22.5 cm.

Verkocht voor € 280

Kavels per pagina: