Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000 - 1487)

Donderdag 4 juli, 18.30 uur

Lotnummer 1478

Een 12-persoons August Warnecke dinerservies

Porselein, decor China Purpur, bestaande uit o.a. 12 diepe borden, 12 dinerborden, 16 hors d'oeuvresborden, een taartstel met 12 taartbordjes, 2 dekselterrines, serveerschalen, kop-en-schotels, etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1479

Een rijkgestoken naaitafeltje, Indonesië

Djatihout, met decor van pauwen, draken en florale motieven, h. 66 x b. 50 x d. 40 cm - enkele duveltjes om delen te verbinden missen.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1480

Een jongenspop, Käthe Kruse, jaren '30

Papier-maché en stof, l. 51 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 1481

Een commode, 19e eeuw

Zwart gelakte grenen, 5 lades, front voorzien van snijwerk, zilverkleurig metalen beslag, marmeren blad, h. 105 x b. 121 x d. 61 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1482

Een hoofd- en achterbord van een 2-persoons bed, 19e eeuw

Zwart gelakt hout met snijwerk en kuif, h. 150 x b. 155 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1483

Een huisje en twee Beswick schaaltjes, Engeland

Polychroom keramiek, l. 18 - 23 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1484

Een bureaustoel, ca. 1900

Eikenhout, met gestreepte bekleding.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1485

Een paar beelden van jonge fruitplukkers naar Moreau

Messing, h. 37/47 cm - op niet bijbehorende houten voeten.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1486

Een postkastje, ca. 1870 en een sigarenkistje, vroege 20e eeuw

Mahoniefineer kastje met neogotisch snijwerk en letterverdeling, h. 36 x b. 59 x d. 28 cm - 2 sierlijstjes missend, daarbij een eikenhouten sigarenkistje, met gestoken decor, h. 12 x b. 25 x d. 17 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1487

Twee sierborden, Rozenburg Den Haag 1892 en 1893

2x plateel, waarvan één met blauwe rand en centraal een sepia afbeelding van een molen naar Louis Apol, schildersmerk: R met daaronder twee golven, ø 28 cm, en de ander met sepia afbeelding van een boerderij naar Anton Mauve door J.K. Leurs, ø 22.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1488

Een groot model butlerspiegel

Gebold glas in verguld houten en gipsen lijst met parelrand, ø 100cm.

Te koop voor € 160