Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000 - 1487)

Donderdag 4 juli, 18.30 uur

Lotnummer 1025

Een paar 8-lichts wandlusters, Louis XV stijl, einde 19e eeuw

Vuurverguld brons, geëlektrificeerd, afkomstig uit de voormalige ambtswoning van de Engelse ambassadeur, h. 45 (excl. vitting) x b. 50 x d. 50 cm. Waarvan één van de armen is gebroken.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 1026

Vuurverguld brons, geëlektrificeerd, afkomstig uit de voormalige ambtswoning van de Engelse ambassadeur, h. 45 (excl. vitting) x b. 50 x d. 50 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 1027

Drie 8-lichts wandlusters, Louis XV stijl, einde 19e eeuw

Te koop voor € 1500

Lotnummer 1028

Een hexagonale hallantaarn

Groengeschilderd, met deels roze glas-in-lood ruitjes, h. 70 en ø 35 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 1029

1 fles Château Mouton Rothschild, Pauillac, 1974

Te koop voor € 120

Lotnummer 1030

12 flessen Leeuwin Estate 2000, Cabernet Sauvignon, 11x 2000 en 1x 1998

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1031

12 flessen Leeuwin Estate 2005, Riesling

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1032

Acht diverse koperen ketels

Geel en rood koper - defecten.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 1033

Een champagnesabel, Maitre Coutellier Claude Dozoronne

Met deels verguld handvat voorzien van intarsia, in koffer.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1034

Frits van Eeden (1944) - Paard

Brons op marmeren sokkel, gesigneerd op sokkel, marmer heeft kleine chip, h. 25.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1035

5 flessen Château Margaux, Premier grand cru classe, 1972

Te koop voor € 400

Lotnummer 1036

1 fles port, Caves Messias, Porto Quinta do Cachao, LBV, 1989

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1037

Een Louis XV stijl kartelklok, adres Balthazard à Paris

Verguld brons, met decor van rocailles en florale motieven, met geëmailleerde wijzerplaat, l. 64 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 1038

1 fles Château Mouton Rothschild, Pauillac, 1959

Te koop voor € 640

Lotnummer 1039

Een kavel divers koper

Bestaande uit 3 deels houten stoven en een koperen deksel met komfoor.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1040

2 flessen Château Haut Brion, Pessac-Leognan, 1989

Verkocht voor € 500

Lotnummer 1041

Een kelim kussen

Met wit stoffen achterzijde, 70 x 70 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1042

Een Chippendale stijl cylinderbureau, 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken, het interieur voorzien van vakjes en laatjes en uittrekbaar groenleren schrijfveld, op 4-laads onderstel rustend op klauwpoten, h. 108 x b. 115 x d. 64 cm - defecten, w.o. losse achterpoot.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1043

2 flessen Château Lascombes, Margaux, Grand Cru classe, 1983

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1044

6 flessen Château La Tour Carnet, Haut-Medoc, Grand Cru Classe, 5x 1974 en 1x 1982

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1045

5 flessen Chateau Pontet Canet, Pauillac, 5ème Grand Cru Classé, 1970

Te koop voor € 120

Lotnummer 1046

Een humidor vervaardigd uit een tafelharmonium uit 1879

In wortelnoten fineer kast voorzien van floraal snijwerk, h. 30 x b. 79 x d. 56 cm of h. 95 x b. 85 x d. 62 cm (incl. later onderstel), met aanschafbewijs van Hof van Gelre.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1047

Een speeltafel, Holland einde 19e eeuw

Mahoniehout, rustend op gedraaide poten, het tafelblad met aan één kant groenvilten speelveld, aan de andere zijde een ingelegd dambord, onder het blad een ingelegd trictrac of backgammon veld, geflankeerd door speelvakken met jaloeziedeurtjes en ivoren markeerpunten, h. 76 x b. 105 x d. 59 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 1048

14 flessen champagne,

w.o. 1x Veuve Clicquot Ponsardin Carte d’or 1975, 3x Moët & Chandon, 1x Charles Lafitte, 1x Laurent Perrier, 1x M. Pouyet-Blin.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1049

Een speeldoos "Trémolo à Zither," einde 19e eeuw

Met 10 melodieën, gemerkt C.W. Guy te Den Haag, h. 16 x b. 68 x d. 27 cm - defecten.

Te koop voor € 250