Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000 - 1483)

Donderdag 19 september, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1024

Een paar 8-lichts wandlusters, Louis XV stijl, einde 19e eeuw

Vuurverguld brons, geëlektrificeerd, afkomstig uit de voormalige ambtswoning van de Engelse ambassadeur, h. 45 (excl. vitting) x b. 50 x d. 50 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 1025

Vuurverguld brons, geëlektrificeerd, afkomstig uit de voormalige ambtswoning van de Engelse ambassadeur, h. 45 (excl. vitting) x b. 50 x d. 50 cm. Waarvan één van de armen is gebroken.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 1026

Te koop voor € 1000

Lotnummer 1027

Drie 8-lichts wandlusters, Louis XV stijl, einde 19e eeuw

Te koop voor € 1500

Lotnummer 1028

Een hexagonale hallantaarn

Groengeschilderd, met deels roze glas-in-lood ruitjes, h. 70 en ø 35 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 1047

Een speeltafel, Holland einde 19e eeuw

Mahoniehout, rustend op gedraaide poten, het tafelblad met aan één kant groenvilten speelveld, aan de andere zijde een ingelegd dambord, onder het blad een ingelegd trictrac of backgammon veld, geflankeerd door speelvakken met jaloeziedeurtjes en ivoren markeerpunten, h. 76 x b. 105 x d. 59 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 1049

Een speeldoos "Trémolo à Zither," einde 19e eeuw

Met 10 melodieën, gemerkt C.W. Guy te Den Haag, h. 16 x b. 68 x d. 27 cm - defecten.

Te koop voor € 250

Lotnummer 1062

Sylvain Norga (1892-1968) - Christus met doornenkroon en profil

Brons, h. 24 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1082

Een Willem III armstoel, einde 19e eeuw

Mahoniehout, voorzien van olijfgroene bekleding en gestoken kuif, h. 124 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1085

Een rijkgestoken hocker, China

Hardhout met florale motieven, h. 77 x ø blad 61 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 1095

Een paar empire-stijl nachtkastjes

Wortelnotenfineer, 1-deurs, 1-laads, volle zwarte pilaren en zwartmarmeren bovenblad, h. 79 x b. 39 x d. 36 cm.

Te koop voor € 360

Lotnummer 1100

Een art deco-stijl piëdestal

Meranti-fineer, h. 121 x b. 42 x d. 42 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 1101

Een art deco-stijl piëdestal

Te koop voor € 180

Lotnummer 1102

Een vintage hoedendoos, La Mondiale

Rood geschilderd spaan, ø 45 cm, tweede kwart 20e eeuw.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1120

Een paar rijk geornamenteerde klassieke-stijl tuinvazen

Brons, decor van everzwijnen, meanderrand, rand met schelpmotieven, handvatten bekroond door mannen en vrouwenhoofden met bloemenkrans in haar, h. 64 cm.

Te koop voor € 3000

Lotnummer 1122

Een beeld van een jongeling

Brons, gesigneerd met gietersmerk en signatuur Eplat, op zwartmarmeren voet, h. 42 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1137

Een Louis XV stijl pottenkastje

Eikenhout, h. 60 x b. 48 x d. 36 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1146

Een koperen staande lamp, Sciolari

4-lichts, 3 kappen ontbreken, bovenkap wit geëmailleerd, h. 164 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1154

Een Venetiaanse spiegel

Koperkleurig, met geslepen stermotieven, 95 x 55 cm - chipje.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1160

Een Louis XVI schoorsteenpendule, einde 18e eeuw

Verguld en zwart gepatineerd brons met witmarmeren voetstuk, uurwerk bekroond door liggend vrouwelijk naakt en gedragen door engeltjes op bokken, h. 48.5 cm.

Te koop voor € 3200

Lotnummer 1175

Een ovaal model salontafel, ca. 1900

Wortelnoten fineer, Chippendale stijl, h. 68 x b. 90 x d. 52 cm

Te koop voor € 50

Lotnummer 1185

Een foto van bloesemtakken

Voorzien van plexiglazen omlijsting, h. 80 x b. 120 cm

Te koop voor € 140

Lotnummer 1196

Een Louis XV stijl klepsecretaire, Italië of Tirol 19e eeuw

Gepolychromeerd hout, met decor van florale motieven en rocailles, het interieur voorzien van vakjes en laatjes, rustend op 3-laads onderstel, h. 107 x b. 110 x d. 52 cm

Te koop voor € 700

Lotnummer 1220

Een beeld van een lopende olifant

Brons, h. 45 cm, l. 67 cm.

Te koop voor € 1400

Lotnummer 1231

Een model van een antieke stoomlocomotief met tender

Locomotief deels vervaardigd tot klok met datum- en dagaanduiding, uurwerk ontbreekt, h. 30 x b. 105 x d. 17 cm.

Te koop voor € 900

Kavels per pagina: