Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000 - 1487)

Donderdag 4 juli, 18.30 uur

Lotnummer 1024

Een paar 8-lichts wandlusters, Louis XV stijl, einde 19e eeuw

Vuurverguld brons, geëlektrificeerd, afkomstig uit de voormalige ambtswoning van de Engelse ambassadeur, h. 45 (excl. vitting) x b. 50 x d. 50 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 1025

Vuurverguld brons, geëlektrificeerd, afkomstig uit de voormalige ambtswoning van de Engelse ambassadeur, h. 45 (excl. vitting) x b. 50 x d. 50 cm. Waarvan één van de armen is gebroken.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 1026

Te koop voor € 1000

Lotnummer 1027

Drie 8-lichts wandlusters, Louis XV stijl, einde 19e eeuw

Te koop voor € 1500

Lotnummer 1028

Een hexagonale hallantaarn

Groengeschilderd, met deels roze glas-in-lood ruitjes, h. 70 en ø 35 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 1029

1 fles Château Mouton Rothschild, Pauillac, 1974

Te koop voor € 120

Lotnummer 1035

5 flessen Château Margaux, Premier grand cru classe, 1972

Te koop voor € 400

Lotnummer 1038

1 fles Château Mouton Rothschild, Pauillac, 1959

Te koop voor € 640

Lotnummer 1045

5 flessen Chateau Pontet Canet, Pauillac, 5ème Grand Cru Classé, 1970

Te koop voor € 120

Lotnummer 1046

Een humidor vervaardigd uit een tafelharmonium uit 1879

In wortelnoten fineer kast voorzien van floraal snijwerk, h. 30 x b. 79 x d. 56 cm of h. 95 x b. 85 x d. 62 cm (incl. later onderstel), met aanschafbewijs van Hof van Gelre.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1047

Een speeltafel, Holland einde 19e eeuw

Mahoniehout, rustend op gedraaide poten, het tafelblad met aan één kant groenvilten speelveld, aan de andere zijde een ingelegd dambord, onder het blad een ingelegd trictrac of backgammon veld, geflankeerd door speelvakken met jaloeziedeurtjes en ivoren markeerpunten, h. 76 x b. 105 x d. 59 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 1048

14 flessen champagne,

w.o. 1x Veuve Clicquot Ponsardin Carte d’or 1975, 3x Moët & Chandon, 1x Charles Lafitte, 1x Laurent Perrier, 1x M. Pouyet-Blin.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1049

Een speeldoos "Trémolo à Zither," einde 19e eeuw

Met 10 melodieën, gemerkt C.W. Guy te Den Haag, h. 16 x b. 68 x d. 27 cm - defecten.

Te koop voor € 250

Lotnummer 1062

Sylvain Norga (1892-1968) - Christus met doornenkroon en profil

Brons, h. 24 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1082

Een Willem III armstoel, einde 19e eeuw

Mahoniehout, voorzien van olijfgroene bekleding en gestoken kuif, h. 124 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1085

Een rijkgestoken hocker, China

Hardhout met florale motieven, h. 77 x ø blad 61 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 1095

Een paar empire-stijl nachtkastjes

Wortelnotenfineer, 1-deurs, 1-laads, volle zwarte pilaren en zwartmarmeren bovenblad, h. 79 x b. 39 x d. 36 cm.

Te koop voor € 360

Lotnummer 1100

Een art deco-stijl piëdestal

Meranti-fineer, h. 121 x b. 42 x d. 42 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 1101

Een art deco-stijl piëdestal

Te koop voor € 180

Lotnummer 1102

Een vintage hoedendoos, La Mondiale

Rood geschilderd spaan, ø 45 cm, tweede kwart 20e eeuw.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1116

Een coulissetafel, midden 19e eeuw

Mahoniehout, rustend op voluutvormig onderstel verbonden door gedraaide regels, voorzien van 3 tussenbladen van 40 cm, en rustend op zwenkwieltjes, h. 77 x b. 128 / 248 x d. 80 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 1120

Een paar rijk geornamenteerde klassieke-stijl tuinvazen

Brons, decor van everzwijnen, meanderrand, rand met schelpmotieven, handvatten bekroond door mannen en vrouwenhoofden met bloemenkrans in haar, h. 64 cm.

Te koop voor € 3000

Lotnummer 1122

Een beeld van een jongeling

Brons, gesigneerd met gietersmerk en signatuur Eplat, op zwartmarmeren voet, h. 42 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1131

Een Gallé stijl lamp

Cameo glas met decor van irissen, h. 46.5 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1134

Een rijkgestoken koloniale consoletafel

Teakhout, met decor van bloemen en bladeren, h. 782 x b. 122 x d. 45 cm.

Te koop voor € 40