Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2292)

Vrijdag 5 juli, 20:30 uur.

Lotnummer 2275

Een thangka, Nepal

Met voorstelling van Boeddha op lotustroon met lotus in de hand, 34 x 20, 74 x 51 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2276

Een thangka, Nepal

Met voorstelling van Boeddha op lotustroon geflankeerd door 2 Boeddha's en demonen aan beide zijden, 52 x 36 cm, 92 x 60 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2277

Een thangka, Nepal

Met centrale voorstelling van Boeddha omgeven door figuren op troon, 76 x 53 cm, 120 x 74 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2278

Twee krissen, Sumatra 1e helft 20e eeuw

Met latoenkoperen schedes en houten boot en handvat, 49 en 51 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2279

Drie diverse porseleinen schotels, Japan, 18e-20e eeuw

Met blauwwit decor - randfrittings, een hexagonaal Imari verte exemplaar - randchip en een Satsuma exemplaar, 21.5 - 30 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2280

Tien diverse Imari borden, Japan 19e/20e eeuw

Porselein, w.o. een paar, geschulpt exemplaar in de vorm van een schelp, etc. ø 21.5 - 25 cm. - defectjes.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2281

Een Mogul schildering met voorstelling van een optocht, India

36 x 107 cm - lijst zonder glas.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2282

Een sago schaal, Papoea

Gestoken hout, met aan beide uiteinden een figuur, l. 62 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2283

Een onderstel van een grote wierookbrander, China

Brons, h. 42.5 cm, ø 24.5 - 34.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2284

Een yixing steelvaas, China midden 20e eeuw

Met decor van draak en wolken, h. 37 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2285

Een groen geglazuurde vaas, Zuidoost Azië

Porselein, met 5 oren, h. 29 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2286

Een stroomglazuur kommetje, China

Porselein, h. 6.5 en ø 18 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2287

Een beeld van een schrijvende Boeddha, China

Brons met blauw gepatineerd haar, h.14.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2288

Een 3-lichts draken kandelaar, China

Verzilverd messing, h. 60 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2289

Een beeld van een wandelende Boeddha, Thailand

Brons, h. 29.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2290

Een beeld van een zittende Boeddha, Thailand 19e eeuw

Verguld hout, Bhumisparsa Mudra, h. 22 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2291

Een beeld van een Boeddha op lotustroon, Thailand 18e eeuw

Verguld en gepolychromeerd hout, Vitarka Mudra, 20.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2292

Een Pustaha voorspellingsboek, Toba Batak

Met benen band bekroond door gestileerde hagedissen, l. 13.5 cm - chipjes, band los van tekst.

Verkocht voor € 45