Kavels per pagina:

Een bronzen Boeddhakop

Lange oren, centraal in het hoofd een gat, op voet, h. 61 cm.

Te koop voor € 900

Een blauwwit bord, China ca. 1800

Te koop voor € 40

Naar Utagawa Hiroshige (1797-1858) - Twilight at Numazu, no. 13 uit de serie Fifty-three Stations of the Tokaido

Kleuren houtsnede, 21.7 x 35 cm, lijst: 47 x 57 cm.

Te koop voor € 100

Een scroll met decor van een berglandschap, Japan

Geplakt op zijde, 96 x 32 cm (totaal 163 x 43 cm).

Te koop voor € 35

Lotnummer 2026

Vijf gestoken houten beelden

Te koop voor € 40

Lotnummer 2030

Een celadon maanfles, China

Porselein met reliëfdecor van feniks en florale motieven, handvatten in de vorm van draken, h. 67 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 2031

Chinese school - Rivier landschap

Beschilderd zijde, r.b. gesigneerd, 55 x 34 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2032

Chinese school - Vogels op bloesemtakken

Beschilderd zijde, l.o. gesigneerd, 54 x 34.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2033

Chinese school - Insekten op bloemtakken

Beschilderd zijde, l.m. gesigneerd, 54 x 3 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2035

Een bronzen Boeddha, Meiji Japan 19e eeuw

Brons, Boeddha met halo zittend op lotustroon op schildpadschild, h. 100 cm.

Te koop voor € 2200

Lotnummer 2041

Een vaas en een Japans bord

Vaas met polychroom decor van figuren, mythische wezens en hals met decor van vlinders, h. 24 cm, bord met famille noir decor van twee vrouwen met parasols, ø 27 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2045

Een paar geribde Imari vazen, Japan 19e eeuw

Porselein, h. 30 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2059

Een scroll, China

Beschilderd zijde met afbeelding van vogels op tak, afb.: 109 x 41 cm, scroll: 192 x 53 cm, incl. niet originele houten kist.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2110

Een paar tribale beelden van een man en vrouw,

Zwart patina, met kralenkettingen en stoffen lappen, Liberia/Guinea (stijlelementen van diverse West-Afrikaanse stammen), op metalen voeten, h. 48 cm.

Te koop voor € 155

Lotnummer 2114

Een tribaal beeld van een bebaarde man

IJzerhout, mogelijk Indonesische archipel, h. 34 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2116

Vier tribale beelden, w.o. Dogon- en Senufo-stijl

h. 27-35 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2118

Een tribaal beeld van een staand vrouwfiguur, Lobi

Handen ontbreken, Burkina Faso, op houten voetje, h. 49 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2122

Een kapitaal Fang Ngil-stijl masker

Opgehoogd met wit en zwart, Gabon, 20e eeuw, l. 120 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2124

Een beeld van een gestileerde kop met masker aan achterzijde

Voorzien van krust en opgehoogd met zwart, rood en blauw, vermoedelijk Papoea-Nieuw-Guinea, h. 50 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2126

Een Dan-stijl masker

Met rood en zwart opgehoogd en versierd met blik, kauri schelpen en stoffen kap, Ivoorkust, h. 45 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2129

Een polychroom beeld van een hoofd op tonvormig gedeelte

Gabon, h. 46 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2131

Een Punu-stijl masker

Met wit opgehoogd, fraai gevlochten haar, Gabon, h. 28 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2132

Een vermoedelijk Dayak-stijl beeld van een manfiguur

Handen gevouwen op zijn borst, Borneo, h. 80 cm - zeer sleets en stuk hout missend oven linker oog.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2135

Een Mambila-stijl beeld van een gemaskerd figuur

Deels met wit opgehoogd, Kameroen, h. 52 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2136

Een Fang-stijl beeld van naakt figuur

Gezwart hout, Gabon, h. 66 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: