Kavels per pagina:

Een beeld van de godin Kali, India

Gestoken hardhout, staand op cobra troon met drietand, h. 114 cm.

Verkocht voor € 120

Een zilveren theeservies, Luen Hing, Shanghai, vroege 20e eeuw

2e gehalte, met decor van bamboe, pioenen en nachtegaal op tak, bestaande uit een bouilloire, h. 36 cm - pinnetje ontbreekt, een theepot, theebus, suikerpot, roomkan en dienblad, l. 61 cm, gewicht ca. 5000 gram - lichte gebruikssporen.

Verkocht voor € 5000

Een bord met centraal decor van een zeilschip, China Kangxi ca. 1700

Blauwwit porselein, herkomst Kruijver antiek, ø 27 cm - scherf gerestaureerd.

Verkocht voor € 500

Twee diverse borden, China Qianlong

Blauwwit porselein, een dubbelbord met decor van pioenen en vogels, ø 29.5 cm en een diep bord met gecontourneerde rand en decor van een tuin, ø 29.5 cm, - minieme randfrittings.

Verkocht voor € 40

Een serie van drie borden, China, 19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van garnalen, krabben en baarzen, ø 23.2 cm.

Verkocht voor € 260

Een famille rose dekseldoos, China einde 19e eeuw

Porselein, met sgraffiato decor, en centrale voorstelling van Li Tieguai, ø 25.5 en h. 14.5 cm.

Verkocht voor € 550

Een blauwwite dekselvaas, China

Porselein met decor van strijders, h. 20 cm.

Verkocht voor € 20

Een Imari trekpotje, China, 18e eeuw

Polychroom beschilderd porselein, tuit met beschadiging en deksel heeft een chip, h. 13, l. 18 cm.

Verkocht voor € 140

Een geëmailleerde schotel, China

Koper met polychroom emaille decor van 9 draken en vlinders aan binnenzijde, aan buitenzijde decor van feniksen, h. 15 x ø 37 cm.

Verkocht voor € 600

Een Ruyi scepter, China

Buxushout in de vorm van bamboe met insect, l. 20 cm, incl. standaard.

Verkocht voor € 110

Een bronzen Boeddhakop

Lange oren, centraal in het hoofd een gat, op voet, h. 61 cm.

Te koop voor € 900

Utagawa Kunisada (1786-1865) - Prins Genji met kind en dame

Dubbele houtsnede, uit de serie 54 verhalen van Genji 1857, 35 x 47 cm, 48.5 x 66 cm.

Verkocht voor € 50

Een blauwwit bord, China ca. 1800

Te koop voor € 40

Een 3-laags voedselcontainer, China

Blauwwit porselein, met floraal decor, h. 16 en ø 12 cm.

Verkocht voor € 50

Een rechthoekige vaas, China 20e eeuw

Porselein met famille rose decor van diverse scènes met figuren, haarlijn, h. 27.5 cm.

Verkocht voor € 220

Naar Utagawa Hiroshige (1797-1858) - Twilight at Numazu, no. 13 uit de serie Fifty-three Stations of the Tokaido

Kleuren houtsnede, 21.7 x 35 cm, lijst: 47 x 57 cm.

Te koop voor € 100

Een borduurwerk op zijde, China ca. 1900

Met voorstelling van een hanengevecht, 54 x 54 cm.

Verkocht voor € 90

Een gestoken paneel met voorstelling van een Wayang figuur

Deel gepolychromeerd hout, 45 x 28 cm.

Verkocht voor € 15

Drie kukri's, India/Nepal

Alle in leren schede, - 1 mist mesje.

Verkocht voor € 60

Utagawa Kunisada (1786 - 1865) - Vier dames op tribune

Houtsnede, uit de serie 54 verhalen van Genji 1857, 37 x 25 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2020

Een Indiase schildering - Optocht in een stad

Op zijde geschilderd, tweede helft 20e eeuw, 48 x 10, 64 x 124 cm.

Verkocht voor € 60

Een scroll met decor van een berglandschap, Japan

Geplakt op zijde, 96 x 32 cm (totaal 163 x 43 cm).

Te koop voor € 35

Een kavel diverse aziatica

Brons en messing, bestaande uit een wierrookbrander, een pagode, een beeldje van een zittende vrouw en een Ganesha, h. 12 - 27 cm.

Verkocht voor € 40

Een gestoken paneel, China

Met voorstelling van een figuur wiens haar is afgeknipt, 28 x 33 cm.

Verkocht voor € 150

Een oude ceremoniële jas, China

Rood en groen zijde voorzien van rood- en gouddraad en gedecoreerd met leeuwenkoppen en draken, enkele scheurtjes en beschadigingen, l. 145 cm.

Verkocht voor € 120

Kavels per pagina: