Gestoken hardhout, staand op cobra troon met drietand, h. 114 cm.
Verkocht voor € 120
2e gehalte, met decor van bamboe, pioenen en nachtegaal op tak, bestaande uit een bouilloire, h. 36 cm - pinnetje ontbreekt, een theepot, theebus, suikerpot, roomkan en dienblad, l. 61 cm, gewicht ca. 5000 gram - lichte gebruikssporen.
Verkocht voor € 5000
Blauwwit porselein, herkomst Kruijver antiek, ø 27 cm - scherf gerestaureerd.
Verkocht voor € 500
Blauwwit porselein, een dubbelbord met decor van pioenen en vogels, ø 29.5 cm en een diep bord met gecontourneerde rand en decor van een tuin, ø 29.5 cm, - minieme randfrittings.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met decor van garnalen, krabben en baarzen, ø 23.2 cm.
Verkocht voor € 260
Porselein, met sgraffiato decor, en centrale voorstelling van Li Tieguai, ø 25.5 en h. 14.5 cm.
Verkocht voor € 550
Porselein met decor van strijders, h. 20 cm.
Verkocht voor € 20
Polychroom beschilderd porselein, tuit met beschadiging en deksel heeft een chip, h. 13, l. 18 cm.
Verkocht voor € 140
Koper met polychroom emaille decor van 9 draken en vlinders aan binnenzijde, aan buitenzijde decor van feniksen, h. 15 x ø 37 cm.
Verkocht voor € 600
Buxushout in de vorm van bamboe met insect, l. 20 cm, incl. standaard.
Verkocht voor € 110
Lange oren, centraal in het hoofd een gat, op voet, h. 61 cm.
Te koop voor € 900
Dubbele houtsnede, uit de serie 54 verhalen van Genji 1857, 35 x 47 cm, 48.5 x 66 cm.
Verkocht voor € 50
Te koop voor € 40
Blauwwit porselein, met floraal decor, h. 16 en ø 12 cm.
Verkocht voor € 50
Porselein met famille rose decor van diverse scènes met figuren, haarlijn, h. 27.5 cm.
Verkocht voor € 220
Kleuren houtsnede, 21.7 x 35 cm, lijst: 47 x 57 cm.
Te koop voor € 100
Met voorstelling van een hanengevecht, 54 x 54 cm.
Verkocht voor € 90
Deel gepolychromeerd hout, 45 x 28 cm.
Verkocht voor € 15
Alle in leren schede, - 1 mist mesje.
Verkocht voor € 60
Houtsnede, uit de serie 54 verhalen van Genji 1857, 37 x 25 cm.
Verkocht voor € 110
Op zijde geschilderd, tweede helft 20e eeuw, 48 x 10, 64 x 124 cm.
Verkocht voor € 60
Geplakt op zijde, 96 x 32 cm (totaal 163 x 43 cm).
Te koop voor € 35
Brons en messing, bestaande uit een wierrookbrander, een pagode, een beeldje van een zittende vrouw en een Ganesha, h. 12 - 27 cm.
Verkocht voor € 40
Met voorstelling van een figuur wiens haar is afgeknipt, 28 x 33 cm.
Verkocht voor € 150
Rood en groen zijde voorzien van rood- en gouddraad en gedecoreerd met leeuwenkoppen en draken, enkele scheurtjes en beschadigingen, l. 145 cm.
Verkocht voor € 120