Kavels per pagina:

Lotnummer 500

Een paar sierbokalen, einde 19e eeuw

Runderhoorns, getorst door jongelingen, op marmeren en albasten voet, h. 51 cm.

Verkocht voor € 150

Een verzameling bakeliet, vnl. keukenbenodigdheden

W.o. een PeDe koffiemolen, Ruhrfix handmixers, een Shredmaster gehaktmolen, 2 Sterivite weck instrumenten, etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 502

Een verzameling bakeliet

Bestaande uit 6 dienbladen, een Yaclata kaasstolp, een schaal en kom, een bestekdoos en een Norma spiritus brander.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 503

Een verzameling bakeliet, vnl. kleinoden

W.o. sigarettenhouders, eierdopjes op onderschotel, een grote verzameling vingerhoedjes, inktpotten, flan vormpjes, peper-en-zoutstrooiers, etc.

Verkocht voor € 60

Een verzameling bakeliet, vnl. m.b.t. uiterlijke verzorging

W.o. 5 föhns, w.o. gemerkt Ormond, Morphy-Richards, scheermessen, een Vendex rokmeter, etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 505

Een verzameling bakeliet, vnl. speelgoed en bureau accessoires

W.o. 2 Viewmasters, blokfluiten, waterverfbakjes, domino- en damstenen, w.o. Russische exemplaren, muntenbakjes, puntenslijpers, een metronoom in ovp, etc.

Verkocht voor € 60

Een verzameling van 11 bakelieten wekkers

Electrisch, w.o. Smith Cectric, Ferranti, Metamec, etc.

Verkocht voor € 160

Een verzameling bakeliet, vnl. apparaten

W.o. Davenset battery charger, een knijpkat, een Heirman duivenklok, een Ohm meter, een themostaat, een veldtelefoon, een gehoorapparaat, etc.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 508

Een verzameling bakeliet, vnl. armaturen voor in huis

W.o. deurbeslag, slotplaten, lichtschakelaars, stekkers en stopcontacten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 509

Twee bakelieten lampjes, ca. 1930

Een met getrapte gesatineerde glazen kap en compartiment voor asbak en luciferdoosje, één met gemarmerd glazen kapje, h. 27 en 37 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 510

Een beeld van een varaan op rots, vermoedelijk Bali

Gestoken hout, h. 39.5 cm.

Verkocht voor € 45

Een amberkleurige Art deco lamp

gesatineerd persglas, in de vorm van een knielende vrouw, vermoedelijk Boheems, h. 25 cm - vitting los.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 513

Een chryselefantien beeldje, 19e/20e eeuw

Van een dame die haar enkels toont, h. 16.5 cm - heeft op een sokkel geschroefd gestaan.

Verkocht voor € 65

Willem Coenraad Brouwer (1877-1933) - Een vaas

Groen geglazuurd aardewerk, h. 34 cm - minieme bakfout bovenzijde.

Verkocht voor € 450

Lotnummer 516

Een verzameling Meissen serviesdelen

Blauwwit porselein, decor Zwiebelmuster, w.o. 2 sauskommen, 5 diepe borden, 2 dinerborden, ontbijtbordje en diverse schalen - chipjes.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 517

Een miniatuur linnenkastje, vroege 20e eeuw

Deels eikenhout, met inhoud, h. 33 x b. 25 x d. 12 cm.

Verkocht voor € 40

Piet Knepper voor Mobach - Een vaas

Wit geglazuurd aardewerk, h. 27 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 519

Een beschilderde vaas naar ontwerp van Francois Theodore Legras (1839-1916)

Met schildering van twee figuren op bruggetje, ronde vaas uitlopend in hexagonale bovenzijde, Frankrijk ca. 1900, h. 28.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 520

Een late Empire secretaire in de vorm van een tuinvaas, ca. 1820

Mahoniefineer, rustend op brons gepatineerde griffioenen en sphinxen, voorzien van biesintarsia, het interieur voorzien van vakjes en laatjes en groenvilten schrijfveld, vermoedelijk Wenen, h. 165 x b. 87 x d. 52 cm.

Verkocht voor € 10000

Lotnummer 521

Een beeldje van een pierrot met gitaar

Brons op zwartmarmeren voet, h. 23 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 522

Een paneel met voorstelling van een dame in Art deco kledij

Op goudkleurig fond, 127 x 61 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 523

Een drieslags kamerscherm

Met voorstelling van 3 dames in Art deco kledij, op zilverkleurig fond, h. 203 x 153 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 524

Een boeren keukenkast

Grenenhout, het onderstel met 4 deurtjes en 3 lades, de beglaasde opstand met 4 facet geslepen ruitjes, h. 230 x b. 198 x. d. cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 526

Drie tegels en twee alborello's, 17e-20e eeuw

W.o. een Westraven cloisonné tegel en een Wanli tegel met decor van een hondje, h. 26 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 527

Een Amelander beddenbankje, vroege 20e eeuw

Polychroom beschilderd hout, met decor van de walvisjacht, h. 45 x b. 88 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: