Runderhoorns, getorst door jongelingen, op marmeren en albasten voet, h. 51 cm.
Verkocht voor € 150
W.o. een PeDe koffiemolen, Ruhrfix handmixers, een Shredmaster gehaktmolen, 2 Sterivite weck instrumenten, etc.
Verkocht voor € 100
Bestaande uit 6 dienbladen, een Yaclata kaasstolp, een schaal en kom, een bestekdoos en een Norma spiritus brander.
Verkocht voor € 40
W.o. sigarettenhouders, eierdopjes op onderschotel, een grote verzameling vingerhoedjes, inktpotten, flan vormpjes, peper-en-zoutstrooiers, etc.
Verkocht voor € 60
W.o. 5 föhns, w.o. gemerkt Ormond, Morphy-Richards, scheermessen, een Vendex rokmeter, etc.
Verkocht voor € 100
W.o. 2 Viewmasters, blokfluiten, waterverfbakjes, domino- en damstenen, w.o. Russische exemplaren, muntenbakjes, puntenslijpers, een metronoom in ovp, etc.
Verkocht voor € 60
Electrisch, w.o. Smith Cectric, Ferranti, Metamec, etc.
Verkocht voor € 160
W.o. Davenset battery charger, een knijpkat, een Heirman duivenklok, een Ohm meter, een themostaat, een veldtelefoon, een gehoorapparaat, etc.
Verkocht voor € 110
W.o. deurbeslag, slotplaten, lichtschakelaars, stekkers en stopcontacten.
Verkocht voor € 50
Een met getrapte gesatineerde glazen kap en compartiment voor asbak en luciferdoosje, één met gemarmerd glazen kapje, h. 27 en 37 cm.
Verkocht voor € 80
Gestoken hout, h. 39.5 cm.
Verkocht voor € 45
gesatineerd persglas, in de vorm van een knielende vrouw, vermoedelijk Boheems, h. 25 cm - vitting los.
Verkocht voor € 35
Van een dame die haar enkels toont, h. 16.5 cm - heeft op een sokkel geschroefd gestaan.
Verkocht voor € 65
Groen geglazuurd aardewerk, h. 34 cm - minieme bakfout bovenzijde.
Verkocht voor € 450
Blauwwit porselein, decor Zwiebelmuster, w.o. 2 sauskommen, 5 diepe borden, 2 dinerborden, ontbijtbordje en diverse schalen - chipjes.
Verkocht voor € 110
Deels eikenhout, met inhoud, h. 33 x b. 25 x d. 12 cm.
Verkocht voor € 40
Wit geglazuurd aardewerk, h. 27 cm.
Verkocht voor € 25
Met schildering van twee figuren op bruggetje, ronde vaas uitlopend in hexagonale bovenzijde, Frankrijk ca. 1900, h. 28.5 cm.
Verkocht voor € 80
Mahoniefineer, rustend op brons gepatineerde griffioenen en sphinxen, voorzien van biesintarsia, het interieur voorzien van vakjes en laatjes en groenvilten schrijfveld, vermoedelijk Wenen, h. 165 x b. 87 x d. 52 cm.
Verkocht voor € 10000
Brons op zwartmarmeren voet, h. 23 cm.
Verkocht voor € 70
Op goudkleurig fond, 127 x 61 cm.
Verkocht voor € 120
Met voorstelling van 3 dames in Art deco kledij, op zilverkleurig fond, h. 203 x 153 cm.
Verkocht voor € 150
Grenenhout, het onderstel met 4 deurtjes en 3 lades, de beglaasde opstand met 4 facet geslepen ruitjes, h. 230 x b. 198 x. d. cm.
Verkocht voor € 240
W.o. een Westraven cloisonné tegel en een Wanli tegel met decor van een hondje, h. 26 cm.
Verkocht voor € 30
Polychroom beschilderd hout, met decor van de walvisjacht, h. 45 x b. 88 x d. 35 cm.
Verkocht voor € 150