Litho affiche, gedrukt door Mourlot, in Parijs, maten incl. lijst: 99 x 63.5 cm.
Te koop voor € 160
Aquarel, l.o. gesigneerd, 31 x 45 cm, lijst: 40.5 x 54.5 cm, kleine beschadigingen aan papier.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32 x 41 cm, lijst: 45 x 53.5 cm.
Te koop voor € 700
Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 15.5 x 19 cm, lijst: 18.5 x 22 cm.
Te koop voor € 200
Marouflé, r.o. gesigneerd, 40 x 59 cm, lijst: 58 x 77.5 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm, lijst: 45.5 x 57 cm.
Te koop voor € 3000
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm, lijst: 55 x 65 cm.
Te koop voor € 1500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm, lijst: 42 x 48 cm.
Te koop voor € 1500
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1874, 25 x 48 cm, lijst: 45 x 67 cm.
Te koop voor € 640
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm, lijst: 97.5 x 137 cm.
Te koop voor € 1350
Te koop voor € 1150
Olieverf op paneel, 29.5 x 23 cm, lijst: 49 x 42.5 cm.
Te koop voor € 500
Marouflé, l.o. "J" gemonogrammeerd, in de trant van Nicolaas van der Waay, 23.5 x 15.5 cm, 29 x 21 cm.
Te koop voor € 160
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 50 x 60 cm, 69 x 79 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op doek, 50.5 x 70 cm, lijst: 56.5 x 76.5 cm.
Te koop voor € 300
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd '42, 60 x 90 cm, lijst: 74 x 104 cm.
Te koop voor € 220
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 14.7 x 20.7 cm, lijst: 17.5 x 23.5 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 64 x 74 cm.
Te koop voor € 600
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm, 47 x 57 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, niet gesigneerd met toeschrijvingsplaatje op lijst, 27.5 x 20, 40 x 33.5 cm.
Te koop voor € 300
R.o. gesigneerd "Di Alexis," 66 x 88 cm, 91 x 113 cm.
Te koop voor € 25
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 18 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 80
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, mogelijk Jan van Zonneveld (1936), en gedateerd '75, 50 x 40, 56 x 46 cm - scheurtje m.o.
Te koop voor € 100
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1903, 17.5 x 34.5 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 80