Kavels per pagina:

Henri Matisse (1869-1954) - La Danseuse Creole

Litho affiche, gedrukt door Mourlot, in Parijs, maten incl. lijst: 99 x 63.5 cm.

Te koop voor € 160

Willem Cornelis Rip (1856-1922) - Boerenvrouw op erf

Aquarel, l.o. gesigneerd, 31 x 45 cm, lijst: 40.5 x 54.5 cm, kleine beschadigingen aan papier.

Te koop voor € 80

Albertus Brondgeest (1786-1849) - Bedrijvigheid bij boerderij

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32 x 41 cm, lijst: 45 x 53.5 cm.

Te koop voor € 700

Wilhelm Bartsch (1871-1953) - Vissersvolk bij bomschuit op het strand

Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 15.5 x 19 cm, lijst: 18.5 x 22 cm.

Te koop voor € 200

Leendert van der Vlist (1894-1962) - Bruggetje over sloot

Marouflé, r.o. gesigneerd, 40 x 59 cm, lijst: 58 x 77.5 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 42

Jan Herman Barend Koekkoek (1840-1912) - Vissersvolk op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm, lijst: 45.5 x 57 cm.

Te koop voor € 3000

Lotnummer 62

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Vier kittens

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm, lijst: 55 x 65 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 63

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Drie kittens

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm, lijst: 42 x 48 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 72

Thomas Bush Hardy (1842-1897) - Aankomst van vissersboten te Scheveningen

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1874, 25 x 48 cm, lijst: 45 x 67 cm.

Te koop voor € 640

Lotnummer 76

Henry Schouten (1857/64-1927) - Herderin met schaapskudde in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm, lijst: 97.5 x 137 cm.

Te koop voor € 1350

Lotnummer 77

Henry Schouten (1857/64-1927) - Koeien in de wei bij blaffende hond

Te koop voor € 1150

Lotnummer 80

Engelse school, 19e eeuw - Landschap met twee koeien en vissende kinderen

Olieverf op paneel, 29.5 x 23 cm, lijst: 49 x 42.5 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 94

Hollandse school - Meisjes op de markt

Marouflé, l.o. "J" gemonogrammeerd, in de trant van Nicolaas van der Waay, 23.5 x 15.5 cm, 29 x 21 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 96

Jan Hovener (1936) - Spelende kittens

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 50 x 60 cm, 69 x 79 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 100

Cornelis 'Cor' van der Zwalm (1894-1955) - Gezicht op de Leuvehaven te Rotterdam

Olieverf op doek, 50.5 x 70 cm, lijst: 56.5 x 76.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 116

Jan'42 gesigneerd - De schoener Creole

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd '42, 60 x 90 cm, lijst: 74 x 104 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 122

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) - Schip in de haven van Rotterdam

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 14.7 x 20.7 cm, lijst: 17.5 x 23.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 126

Wilhelmus Lambertus Wijmans (1888-1968) - Stilleven met rozen en pot op tafel

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 64 x 74 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 136

Andreas Gerardus Holslag (1904-1967) - In het schildersatelier

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm, 47 x 57 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 137

Toegeschreven Petrus Gerardus Vertin (1819-1893) - Stadsgezicht met hoge bruggetjes

Olieverf op paneel, niet gesigneerd met toeschrijvingsplaatje op lijst, 27.5 x 20, 40 x 33.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 149

Een schildering op zijde: Zilverreiger in Japanse stijl

R.o. gesigneerd "Di Alexis," 66 x 88 cm, 91 x 113 cm.

Te koop voor € 25

Lotnummer 161

L. Scheen (1935) - Kitten met groene strik

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 18 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 80

Lotnummer 162

L. Scheen (1935) - Kitten met rode strik

Te koop voor € 80

Lotnummer 166

J. van Zonneveld - Expressionistisch bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, mogelijk Jan van Zonneveld (1936), en gedateerd '75, 50 x 40, 56 x 46 cm - scheurtje m.o.

Te koop voor € 100

Lotnummer 171

Mogelijk Petrus Paulus Schiedges II (1860-1922) - Besneeuwd Hollands landschap met bootjes en molens

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1903, 17.5 x 34.5 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: