Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1 - 432)

Dinsdag 2 juli, 18.30 uur.

Henri Matisse (1869-1954) - La Danseuse Creole

Litho affiche, gedrukt door Mourlot, in Parijs, maten incl. lijst: 99 x 63.5 cm.

Te koop voor € 160

Willem Cornelis Rip (1856-1922) - Boerenvrouw op erf

Aquarel, l.o. gesigneerd, 31 x 45 cm, lijst: 40.5 x 54.5 cm, kleine beschadigingen aan papier.

Te koop voor € 80

Johannes Martinus Bach (1866-1943) - Huisjes aan water

Marouflé, r.o. gesigneerd, 24 x 28.5 cm, lijst: 45 x 50.5 cm.

Te koop voor € 65

Twee art nouveau (Catalaans modernisme) litho's van interieur ontwerpen, F. Seix, Barcelona

Ontwerp van slaapkamer met scheurtje, beide niet ingelijst, 22 x 32 en 22.5 x 32 cm, maten incl. passe-partouts: 40 x 50 cm (2x).

Te koop voor € 50

Albertus Brondgeest (1786-1849) - Bedrijvigheid bij boerderij

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32 x 41 cm, lijst: 45 x 53.5 cm.

Te koop voor € 700

Tsjechische school, vermoedelijk Otakar Průcha (1899-?) - Gezicht op Český Krumlov

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en verso toegeschreven, 60 x 50 cm, lijst: 77.5 x 67.5 cm.

Te koop voor € 240

Wilhelm Bartsch (1871-1953) - Vissersvolk bij bomschuit op het strand

Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 15.5 x 19 cm, lijst: 18.5 x 22 cm.

Te koop voor € 200

Leendert van der Vlist (1894-1962) - Bruggetje over sloot

Marouflé, r.o. gesigneerd, 40 x 59 cm, lijst: 58 x 77.5 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 42

Jan Herman Barend Koekkoek (1840-1912) - Vissersvolk op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm, lijst: 45.5 x 57 cm.

Te koop voor € 3000

Lotnummer 55

Fedor van Kregten (1871-1937) - Kerkje

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 101, 87 x 117 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 62

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Vier kittens

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm, lijst: 55 x 65 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 63

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Drie kittens

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm, lijst: 42 x 48 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 71

Chris van der Windt (1877-1952) - Dwarskade te Nootdorp

Tekening, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1931, 23.5 x 31 cm, lijst: 37 x 44 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 72

Thomas Bush Hardy (1842-1897) - Aankomst van vissersboten te Scheveningen

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1874, 25 x 48 cm, lijst: 45 x 67 cm.

Te koop voor € 640

Lotnummer 76

Henry Schouten (1857/64-1927) - Herderin met schaapskudde in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm, lijst: 97.5 x 137 cm.

Te koop voor € 1350

Lotnummer 77

Henry Schouten (1857/64-1927) - Koeien in de wei bij blaffende hond

Te koop voor € 1150

Lotnummer 80

Engelse school, 19e eeuw - Landschap met twee koeien en vissende kinderen

Olieverf op paneel, 29.5 x 23 cm, lijst: 49 x 42.5 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 94

Hollandse school - Meisjes op de markt

Marouflé, l.o. "J" gemonogrammeerd, in de trant van Nicolaas van der Waay, 23.5 x 15.5 cm, 29 x 21 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 100

Cornelis 'Cor' van der Zwalm (1894-1955) - Gezicht op de Leuvehaven te Rotterdam

Olieverf op doek, 50.5 x 70 cm, lijst: 56.5 x 76.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 112

Cornelis 'Kees' de Koning (1957) - Brood, kaas, melk en pruimen

Te koop voor € 800

Lotnummer 113

Cornelis 'Kees' de Koning (1957) - Groene veldfles met kersen

Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 49 x 74 cm, lijst: 62 x 87 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 114

Cornelis 'Kees' de Koning (1957) - Venkel en brood

Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 60 x 80 cm, lijst: 73 x 92.5 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 116

Jan'42 gesigneerd - De schoener Creole

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd '42, 60 x 90 cm, lijst: 74 x 104 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 117

Joost Roelofsz (1943) - Man met konijn in buitenaards bos

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1974, 101 x 71 cm, 130 x 100 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 122

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) - Schip in de haven van Rotterdam

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 14.7 x 20.7 cm, lijst: 17.5 x 23.5 cm.

Te koop voor € 400