Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '45, niet ingelijst, 90 x 80 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, 58 x 42 cm, lijst: 76.5 x 60.5 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm, lijst: 60 x 80 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1881, 34 x 45 cm, lijst: 48 x 59 cm.
Verkocht voor € 200
Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 13.3 x 21 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 29 x 37 cm, 34 x 42.5 cm.
Verkocht voor € 600
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40, 40 x 50 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40, 41 x 51 cm.
Verkocht voor € 220
2x Olieverf op board, beide gesigneerd, afmetingen incl. lijstjes: 9.5 x 11.5 cm en 10.5 x 11.7 cm.
Verkocht voor € 110
Maten incl. wortelnotenfineer lijsten: 38.5 x 53.4 cm en 31.5 x 25.5 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 54 x 80 cm, lijst: 66.5 x 92.5 cm.
Verkocht voor € 60
Acryl op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 2008, kreeft eten op het Piazza Santo Spirito te Florence, 80 x 120 cm.
Verkocht voor € 600
Een nieuwe kunst litho, niet ingelijst, 19.5 x 29.5 cm, maten incl. passe-partout; 39.5 x 49.5 cm.
Verkocht voor € 60
olieverf op paneel, 17.5 x 26.3 cm.
Verkocht voor € 220
Marouflé, l.o. gesigneerd, 24 x 35 cm, lijst: 35 x 46 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 41 x 51 cm, 57 x 67.5 cm.
Verkocht voor € 420
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 90 x 70 cm, lijst: 102 x 82 cm.
Verkocht voor € 100
Ets, r.m. in de plaat gesigneerd en gedateerd 1647, 10.8 x 9.3 cm, lijst: 24 x 19 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm, lijst: 68 x 88 cm.
Verkocht voor € 300
Marouflé, r.o. gesigneerd, 36 x 57 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 21,5 x 27,5 cm 28 x 34 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5, 47 x 58 cm.
Verkocht voor € 600
Zeefdruk H.C. 12/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 22.5 x 34 cm, lijst: 42.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 190
Verkocht voor € 190
Pastel, l.o. gemonogrammeerd, 55 x 43 cm, lijst: 72.5 x 62 cm.
Verkocht voor € 100