Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1500 - 1710)

Vrijdag 5 juli 18:30

Lotnummer 1700

Een houten hocker met etage, Indonesië

Voorzien van marmeren bovenblad en gestoken decor van demonen, rustend op klauwpoten, h. 55 en ø 46 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 1701

Een octagonale hocker, Indonesië

Voorzien van marmeren bovenblad, met decor van demonen en florale motieven, rustend op klauwpoten, h. 58 en ø 53 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1702

Een rijkgestoken bijzettafel, Indonesië

Hardhout, met etage en geometrisch snijwerk, h. 67 x b. 39.5 x d. 39.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1703

Een Mechelse schoorsteenspiegel, einde 19e eeuw

Spiegelglas In rijkgestoken eikenhouten lijst, 156 x 99 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1704

Een archiefkastje, Holland , midden 20e eeuw

Eikenhout, h. 111 x b. 45.5 x d. 39 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1705

Een biedermeier chiffonière, Holland ca. 1850

Eikenhout, 6 lades, h. 134 x b. 87 x d. 44 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1706

Een model van een Engels wedstrijdjacht

Hout, h. 95 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1707

Een wijnrek voor 150 flessen

Metaal, h. 148 b. 100 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1708

Een werk/eettafel, Engeland ca. 1900

Grenen, h. 63.5 cm, bladmaat 137.5 x 97 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1709

Een boekenmolen, Holland 1927

Eikenhout, h. 141 x b. 50 x d. 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1710

Een 6-persoons, 60-delig servies, decor Woburn, Ridgeway, Staffordshire, Engeland

Bestaande uit 6 dinerborden, 12 hors-d'oeuvre of ontbijtborden, 6 diepe borden, 12 kop-en-schotels, een theepot, een suikerpot, een melkkan, een botervloot, een sauskom, twee vleesschaaltjes, twee dekschalen, twee diverse dienschalen en een slakom.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1711

Een groot model butlerspiegel

Gebold glas in verguld houten en gipsen lijst met parelrand, ø 100cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1712

Een groot model butlerspiegel

Verkocht voor € 160