Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1500 - 1710)

Vrijdag 5 juli 18:30

Lotnummer 1675

Een serie van zes eetkamerstoelen, Engeland

Taxushout.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1676

Een paar art deco boekensteunen met beelden van olifanten

Marmer en brons, één boekensteun met chip in marmer en defecte slagtand, h. 12 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1677

Een serie van zes koppen en schotels, Petrus Regout

Blauwwit aardewerk, Kangxi stijl, h. 6 en ø 13 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1678

Een Perzisch tapijt, Bochara

Handgeknoopt, 173 x 123 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1679

Een Afghaans tapijt Belouch

Handgeknoopt, 127 x 86 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1680

Een speeltafel, 19e eeuw

Palissanderhouten fineer, blad rustend op gefacetteerde poot uitlopend in vierspant, blauw vilten speelveld, maten in ingeklapte toestand: h. 76.5 x b. 91.5 x d. 45 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1681

Twee klepkannen en een kruik, Duitsland 17e-19e eeuw

Twee polychrome exemplaren, Erfurt, en een zoutglazuur kruik, Frechen, h. 21.5 - 24 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1682

Een Willem III naaitafeltje, ca. 1870

Deels zwart gepolitoerd mahoniehout, ingelegd met decor van vogel en hagedis, het interieur voorzien van vakjes en klosjes, rustend op liervormig onderstel, daarbij enkele naaiartikelen, h. 69 x b. 55 x d. 38 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1683

Een kavel divers tin, 18/19e eeuw

Een empire kraantjeskan, grepen in de vorm van vogels, h. 44 cm, klepkan met houten greep, bord, ø 24.5 cm, en boterpot met schroefdeksel.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 1684

Een hoef en een deel van een veulen gebit, daarbij 2 jachtmessen

Beenderen op hout gemonteerd, hoef, h. 42 cm, 1 mes met hoornen heft, beide in leren foedraal, l. 24 en 27 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1685

Een kabinet, Holland tweede helft 18e eeuw

Eikenhout, 2-deurs bovenstel met gecontourneerde kap met rocaille kuif, interieur met legplanken en lades, gebogen 4-laads onderstel, h. 245 x b. 180 x d. 60 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 1686

Een kavel divers

W.o. poppenmeubeltjes, wajangpop, gehamerd messing theepot, (defect) staartschippertje, messen, etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1687

Een kavel divers

W.o. tassen, (kostbaarheden)doosjes, schrijfkist, lakwerk kom, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1688

Een serie van vier eetkamerstoelen, Holland 1870

Mahoniehout met gevlochten stoffen zittingen.

Te koop voor € 60

Lotnummer 1689

Een naaimeubel, Holland ca. 1880

Mahoniefineer op eikenhout, klep waaronder een interieur met vakjes en spiegel, lade waaronder een wolmand, getorst onderstel, h. 75 x b. 54 x d. 39.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1690

Een tweedeurs kast, Denemarken einde 19e eeuw

Grenen, h. 189 x b. 128 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1691

Een laag model halfrond 1-deurs vitrinekast

Wortelnotenfineer en mahoniehout, facetgeslepen ruitjes, twee glazen legplanken, h. 100 x b. 87 x d. 44 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 1692

Een bureaustoel, Holland ca. 1870

Mahoniefineer met blauw velours zitting.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1693

Een lessenaar, ca. 1900

Vurenhout, h. 117 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 1694

Een schemerlamp, vroege 20e eeuw

Albast met messing monturen, h. 85 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1695

Een Amsterdamse school bijzettafel met verlichting

Eikenhout met gebrandschilderde glazen plaat, waaronder een stoffen zak met lamp, h. 65.5 cm, ø 57 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1696

Een tafel met brassero, Italië, einde 19e eeuw

Octagonaal, h. 32 en ø 97 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1697

Een gueridon, einde 19e eeuw

Mahoniehout, h. 93.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1698

Een lakwerk 2-deurs kastje, China

Met reliëfdecor van elegante dames in landschap en nachtegalen op jasmijntak, h. 97 x b. 67 x d. 31 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1699

Een houten hocker met marmeren bovenblad, China

Gestoken florale motieven, h. 50 en ø 40 cm.

Verkocht voor € 110